PDA

View Full Version : Restorani, cevapdzinice, zalogajnice...

Pages : 1 2 3 [4] 5 6

Just a little bit
18-08-2007, 21:04
sta je ovo, niko preko ljeta nije naso dobru zderacinu ? :-D
s obzirom da preko ljeta cesto jedemo po restaèima, cudno kak niko nis nije napisao :smt109

konoba DECIMA , makarska poviĹĄe rive na nekom trgu, nemoze se fulat - jeftina jela od 30 kuna tipa gulaĹĄi, punjene paprike, przene lignje 35 kuna, salata od hobotnice 40 kuna

jucer sam jeo jedan od boljih rizota sa skampima - na Kornatima otok Piťkera di je restaè, kupaju se u maslinovom ulju (nema vrhnja uopce) - odlièni :-D ak se ikad nadjete na kornatima odite tam jesti jer su drugi restaci skuplji, a ovaj je jeftiniji a super jelo :smt109

jel se otvorio koji novi kebab u zg ? jel neko naso najbolje cevape ? :-)

Robierre de Cochon
18-08-2007, 22:54
@ bOG: Otkad sam probo pljeskavicu s kajmakom kod Srbina, nema te sile koja Ìe me odvest do trovaèa natrag
èek, ťta nije Mitnica izgorila u poŞaru nedavno?

suni
19-08-2007, 15:57
ma odma su je obnovili :-D

bestijica
19-08-2007, 17:25
Na braèu na Vidovoj gori janjetina prve klase...
Crikvenica,resstorani uz plaŞu takoðer odlièna klopa, meni-i za 80 kuna , dobije se juha,salata,meso...

Otkrila u naselju Trokut æavape "saæe" što znaèi SArajevski ÆEvapi....mislim da uleze u kategorijunajboljih tako da je sad top lista æevvosa...Saæe,srbin,stari kotaè,marinero,kod dede,èingaè,trovaè,èujiæ,rubelj,zad nje mjesto drže masni æevosi sa Kvatriæa za 15 kuna :-D ...

camao
19-08-2007, 17:30
ma odma su je obnovili :-D

kako ne bi, mora da je bila masna lova od osiguranja... :D

Just a little bit
01-09-2007, 12:34
jucer bil u Nokturnu
s obzirom da je Nokturno poznat da se za malu lovu jede, tako je i porcija zelenih njoka sa gamberima zaista bila premala.
Pizze su im jos uvijek dobre , prosjecne velièine, ali ukoliko cete jest nekaj od tjestenina, bolje je pojesti kebab 20 metara nize u ulici :-D

kakvo je meso u nokturnu ak je ko jel (imaju bifteke itd)

Boban je jucer bio prekrcat, nemres stol dobit :(

sljedeca destinacija ua koju sam cuo da je brutalna : saÆe :-D

veteran
01-09-2007, 16:30
Sace je zakon...fiiiiiiiiinooooooooo

konzerva
07-09-2007, 13:34
nokturno je zakon. mislim da sam tamo probao sve, osim bifteka :-D
omiljeno jelo su mi teleĂŚi medaljoni u umaku od gljiva s njokima....

Švabosanac
07-09-2007, 22:15
http://img120.imageshack.us/img120/6205/leonardo1kf9.jpg

http://img159.imageshack.us/img159/7391/leonardo2en9.jpg

jeo neki dan kod leonarda u skalinskoj, bilo dosta dobro ...
zagrebacki je moj ...

Joker
07-09-2007, 22:17
Daj nemoj u ovo doba noci stavljati takve slike...otvaraju apetit...a prekasno je za obzderavanje.... :-D

Švabosanac
07-09-2007, 22:23
nikad nije prekasno ...
i neka ti nikad nebude zao :-)

Löwin Lily
07-09-2007, 22:26
Malo je mutno..
Jesu ovo gore lignje sa Ĺžara?
=P~

Švabosanac
07-09-2007, 22:28
jeste da bome, nazalost nisam ih probo, bio sam prezauzet svojim purgerskim XD
slikano je s mobitelom u losoj kvaliteti :P

Löwin Lily
07-09-2007, 22:31
Sad sam gladna, a nedavno sam pojela 2 ĂŚufte!
Ah, aaaah... ĹĄta mi uradi, majke ti, Ĺvabo!
:lol:

veteran
08-09-2007, 03:33
su ono sise od kikich?

Švabosanac
08-09-2007, 03:38
su ono sise od kikich?

ne, nisu :lol:
vec sam se zacudio sto nitko ne pita

veteran
08-09-2007, 03:45
ovaj forum je pun bildera...tj pedera kaj samo snicle i muske misisce gledaju...a ono su izgledale ko sise od kikich...bas mi ih je danas pokazivala...

Švabosanac
08-09-2007, 03:53
ovaj forum je pun bildera...tj pedera kaj samo snicle i muske misisce gledaju...a ono su izgledale ko sise od kikich...bas mi ih je danas pokazivala...

ne ne ...
one od kikich su manje ...
sorry kumche

sickboy
08-09-2007, 09:11
Nisu bas cevapdznice/ restorani ali......mislim da zasluzuju da budu spomenute 2 birtije u gradu......

1. Pony Express (branimirova)- ulazim tranu s 2 frenda, a pogledi starosjedioca kao da se pitaju: "Kaj jos netko zalazi ovdje??"
Stari cica u kutu pijucka pivu brzinom puza i mrmlja sebi nes u bradu....
Birtija sunca nije vidla garant nekakvih 20g.......
Kvalitetan pronalazak.....

Ali me se vise dojmila sljedeca.....

2. Sretna (ili zlatna, ne sjecam se vise) Sedmica (takodjer branimirova :-D )...........sve u drvu, sibaju tamburice na dzuboxu.....a razuzdani postari igraju pikado...!!.......
Ocito jedna od sluzbenih postarskih birtija, ali vidjeti ljude u uniformama (makar i postarskim) kako piju, krevelje se i potom smetaju jedni drugima da igraju pikado- plesuci u ¸niskom stavu ispred igraca- je u najmanju ruku smijesno.......
Naravno da su se nasla persona u plavoj radnickoj kuti s zestokom tetovazom na podlaktici.... :-D
Jos kad je Zlatko Pejakovic zatrubio sa dzuboxa......neprocijenjivo...!!.. :-D
I konobar/ vlasnik koji je ziher cobankovicev rodjak....! :-D

fidy
08-09-2007, 13:02
jeo neki dan kod leonarda u skalinskoj, bilo dosta dobro ...
zagrebacki je moj ...

prvo ťto mi je upalo u oèi su ove sise... 8-[

Nivette
08-09-2007, 13:06
su ono sise od kikich?

:lol: :lol: :lol:

to sam i ja pomislila :-D :lol:

Robierre de Cochon
09-09-2007, 12:01
1. Pony Express (branimirova)
pony express...lol....da, sjeĂŚam se toga dok sam Ĺživio tamo na branimircu :-D

bestijica
09-09-2007, 12:26
pivnica Bud Wiser u Heinzlovoj nekadaťnji Heinzel mi je mrakaèa..traŞim Şrtvu za odlazak tamo u utorak...bila je Lily samnom jednom ali munjara nije uzela ono kaj dam joj preporuèila [-(

Löwin Lily
09-09-2007, 14:19
pivnica Bud Wiser u Heinzlovoj nekadaťnji Heinzel mi je mrakaèa..traŞim Şrtvu za odlazak tamo u utorak...bila je Lily samnom jednom ali munjara nije uzela ono kaj dam joj preporuèila [-(

Slonovu surlu?
Ono moje je bilo fino, ĹĄljive sam izbacila :-D , ali je PREveliko za mene.
Ni pola nisam pojela..
I krumpir je bio mljac..
I domaĂŚi tartar..
=P~

Just a little bit
10-09-2007, 14:20
jel bio ko u onon steak-houseu FORT APACHE ? jel dobro ? skupo ? bezveze ? :oops: ;-) ;) :roll: :D :-D :) :-)

bestijica
10-09-2007, 14:35
jel bio ko u onon steak-houseu FORT APACHE ? jel dobro ? skupo ? bezveze ? :oops: ;-) ;) :roll: :D :-D :) :-)

Bila sam ja..odlièno odlièno!! Steakovi od 750 gr.prave debljine,super ispeèeni,super ambijent...kaj da ti velim super!!

Just a little bit
10-09-2007, 16:19
ak niť, oèekivao sam recenziju alla ButkoviÌ, a ne komentari "super super" :-D
jel ti steak bio polukrvav? diskretno krvav ?
Kakav je stolnjak? soljenka ?
kakva je vinoteka? jel toèe ťampanjac na èaťe ?
kakav je carpaccio ?
Imaju li umak od tartufa ??

:smt109

bestijica
10-09-2007, 17:35
steakhouse se nalazi u Strmcu, daklem..., sve prepuno drveta, a barske stolice su zamijenjene sedlima.Fort Apache je zadovoljio sve kriterije dobro peèenog komada mesa dakle nije prepeèen nego onako taman.Osobno sam ljubitelj srednje peèenog mesa. Ne volim pre krvavo niti prepeèeno. ALI dakako ti mo :smt028 Şeť zatraŞiti po svojoj Şelji.

Meso je prvoklasno, T-bone je odlièan, kao i umaci..dok je kocka zlatni rez premalen s èime se veÌina slaŞe. Od priloga mi je fin Onion rings i Zapeèeni grah sa sirom koji je fantazija. KOlaèi su odlièni ,pite!!!!

Stolovi su puno drvo boje meda, i nemaju stoljnjake koliko znam tj jednom su bili kockast crveni a veĂŚinom ga nije bilo.

NaĹžalost ovo za vino i sampanjac ne znam, kako uvijek vozim,a poĹĄtujem zakon dakle ne pijem alkohol ne bi znala za vino i ĹĄampanjac. Pitaj na licu mjesta

Toliko :-D

Nivette
10-09-2007, 18:26
http://www.fortapache.com.hr/

evo ti Just, pa pogledaj si i za vina :-D

bila u Divljim vodama... :smt049
pastrva sa Ĺžara.... :smt049
prefino... :smt049

i zapeèeni ťtrukli kao predjelo, a za desert palaèinke s èokoladom :smt049

pitanje:

preopruka za neki restoran s klasiènom klopom ili roťtiljem, da je u zg ili prema samoboru, da nije preskup i da ima kolko tolki izbor vina????

Robierre de Cochon
10-09-2007, 18:45
preopruka za neki restoran s klasiènom klopom ili roťtiljem, da je u zg ili prema samoboru, da nije preskup i da ima kolko tolki izbor vina????
stari kotaè
iako sumnjam da je izbor vina baĹĄ velik :-D

Nivette
10-09-2007, 18:50
stari kotaè

da, mislim da nema baĹĄ izbor vina... :? sigurno graĹĄevina, moĹžda nekakav chardonnay i to je to... :?
a i neĹĄto bi gdje joĹĄ nisam bila.. :?
neĹĄto tipa puntijarka il tak neĹĄt... :?
po moguĂŚnosti da ima i ĹĄtrukle :-D

Just a little bit
10-09-2007, 18:56
Marijino zvono na prisavlju
oni zadovoljavaju sve tvoje uvjete

Nivette
10-09-2007, 19:00
Marijino zvono na prisavlju
oni zadovoljavaju sve tvoje uvjete

thank you :-)

Nivette
10-09-2007, 19:05
jel imaju moŞda i vino na èaťe??? :-D

sad moĹžda previĹĄe traĹžim... :roll:

Just a little bit
10-09-2007, 19:11
neznam, nisam u zivotu nigde narucio vino na casu.... eventualno na litru :-D :badgrin:

to ti je dobar restaè, imaju sajt na netu pa i to pogledaj malo

p.s. tam idu svi s hrt-a tak da mozda upoznas nekog celebritya :-)

Tkach
10-09-2007, 19:16

Ima Zeleni slivanac u butelji i domaÌe u vrèevima

Koji chardonnay :lol:

Nivette
10-09-2007, 19:27
neznam, nisam u zivotu nigde narucio vino na casu.... eventualno na litru :-D :badgrin:

to ti je dobar restaè, imaju sajt na netu pa i to pogledaj malo

p.s. tam idu svi s hrt-a tak da mozda upoznas nekog celebritya :-)

neĂŚe mi otvorit njihov sajt... :?
a na èaťe je zbog vozaèa, oni su izbirljivi... :roll:
a za nas Ĺžene ionako ide na butelje :-D

Ima Zeleni slivanac u butelji i domaÌe u vrèevima

Koji chardonnay :lol:

nisam nikad tamo vino naruèivala pa nisam ni znala :-D

Just a little bit
10-09-2007, 19:28
http://www.marijino-zvono.hr/

odaberi opciju HTML , meni radi normalno

Nivette
10-09-2007, 19:31
http://www.marijino-zvono.hr/

odaberi opciju HTML , meni radi normalno

faja :-)

iĹĄla sam prek gastronauta, pa mi nije htjelo otvorit, sad je otvorilo :?

i ok mi se èini, samo sam na brzinu pogledala, sad Ìu malo prouèit

Tkach
14-09-2007, 16:21
Konaèno Dado brije po mjestima za normalan narod:

http://jutarnji.hr/kalendar/clanak/art- ... i,89739.jl (http://jutarnji.hr/kalendar/clanak/art-2007,9,12,gladne_oci,89739.jl)

Èak je uspio ispasti i duhovit: "Znate li bilo koga, osim Željka Keruma, tko Şeli piti Dom Perignon uz Ìevape?" :smt044

Robierre de Cochon
15-09-2007, 11:38
Konaèno Dado brije po mjestima za normalan narod:

http://jutarnji.hr/kalendar/clanak/art- ... i,89739.jl (http://jutarnji.hr/kalendar/clanak/art-2007,9,12,gladne_oci,89739.jl)

Èak je uspio ispasti i duhovit: "Znate li bilo koga, osim Željka Keruma, tko Şeli piti Dom Perignon uz Ìevape?" :smt044

haha

DomaĂŚi kruh s komadiĂŚima pancete blizu je izvrsnom.

i...jel bio neko? :smt003

bestijica
15-09-2007, 18:46
bila sam ja u gladnim oèima ,zaèudo ha :smt003 :smt003 jer znam preko prijatelja obiteljskih vlasnika..ono ok rostilj i ta hrana. Nije me dojmilo jer sam prezasiÌena sa rostiljem. Sada su se gladne oèi otvorile blizu mene joť jedne pa moŞda odem kad Şelim u svom selu neť prizalogajit.

Ĺopska salata mi je ostala u super sjeĂŚanju :smt006

Just a little bit
16-09-2007, 10:34
jel bio butkovic kod srbina ili u mitnici ???
bas me zanima kaj bi o njemu napisao, konkretno o cevapima ili pljeskavici.....
ak bi se prosro da je pljeskavica izgubila mekocu okusa zbog tvrdoĂŚe i bjeline kajmaka , prestao bih citat njegove recenzije :badgrin:

bestijica
16-09-2007, 10:44
Bila sam neki dan u ťmenzy Platou u Kaptol centru. Interijer je bijel mahom ko neki longe barovi. Frandica i ja samo jele iz Woka klopu. Ona piletinu i kors povrÌe razno razno,a ja narezani beefsteak sa povrÌem iz woka. Carpaccio je mozzarela sa kavijarom(crnim) i sam si izaberes iz kosare mali kruhiÌ koji Şeliť. Za desert samo na konobarovu preporuku jeli crni kolaè koji je ispunjen vruÌom èokoloadom i sastrane dobijeť sladoled od vanilija posut svijeŞim borovnicama.

Nice Nice :!:

Canuleia
16-09-2007, 11:32
Bila sam neki dan u ťmenzy Platou u Kaptol centru. Interijer je bijel mahom ko neki longe barovi. Frandica i ja samo jele iz Woka klopu. Ona piletinu i kors povrÌe razno razno,a ja narezani beefsteak sa povrÌem iz woka. Carpaccio je mozzarela sa kavijarom(crnim) i sam si izaberes iz kosare mali kruhiÌ koji Şeliť. Za desert samo na konobarovu preporuku jeli crni kolaè koji je ispunjen vruÌom èokoloadom i sastrane dobijeť sladoled od vanilija posut svijeŞim borovnicama.

Nice Nice :!:

èula sam prièe i prièe o tom desertu! ;)

Nivette
16-09-2007, 12:24
crni kolaè koji je ispunjen vruÌom èokoloadom i sastrane dobijeť sladoled od vanilija posut svijeŞim borovnicama.

kak je meni to fiiino!!!!!! :smt049 :smt054 :smt055 :smt060

tamo nikad nisam nijedan drugi desert probala, uvijek ovo :oops: :-D

Robierre de Cochon
16-09-2007, 15:12
Za desert samo na konobarovu preporuku jeli crni kolaè koji je ispunjen vruÌom èokoloadom i sastrane dobijeť sladoled od vanilija posut svijeŞim borovnicama.

:shock: mislim da ĂŚu svrĹĄit :-D

djevojcica sa sibicama
23-09-2007, 14:29
moĹže li mi netko po moguĂŚnosti ĹĄto prije reĂŚi za neku dobru pizzeriu koja ima besplatnu dostavu u novi zagreb?

Löwin Lily
23-09-2007, 16:34
moĹže li mi netko po moguĂŚnosti ĹĄto prije reĂŚi za neku dobru pizzeriu koja ima besplatnu dostavu u novi zagreb?
Na tom cijelom podruèju ne valja ni jedna pizza koju sam jela, dostavljena.
Jedino mi valja u Asterixu, na trĹžnici u Utrinama.
Pojedi ĂŚevape!
:-D

djevojcica sa sibicama
23-09-2007, 16:39
:lol:

odluèila sam za za bolju varijantu-apstinenciju od hrane 8)

eleanor rigby
26-09-2007, 00:43
Jel bio tko u Sofri? Ako ste negdje pisali o tome isprièavam se, al nemam volje sad sve èitat... :)

Just a little bit
26-09-2007, 02:36
danas sam probao jos jedan kebab u zagrebu
Ollie u ciboninom prolazu, fast food koji je tamo vec jako dugo i poznat je uvijek bio po velikim tostevima -lepinji za 12 kuna :-D
kebab je super, umak i salate svjezi prhki, meso odlicno ali u malim kolicinama
zato kebab preko puta njega (takodjer u ciboninom prolazu) ima obilatu kolicinu mesa, debelu 2 i pol cm :D ali je blagi umak ljut ko pas (pitam se samo kakv im je onda ljuti umak )

drago mi je kaj se siri Kebab scena u Zagrebu, eto u Ciboni u krugu 100 metara na tri mjesta mozete pojesti kebab, taj rajski praznik za gladno nepce :-D :smt109

konzerva
28-09-2007, 13:10
razoèarali me kebabi u francuskoj. u st ettienu obièan i onaj u palaèinki- oba puno presuha. u lyonu ista prièa. bez obzira jel turèin ili arapin, presuhi su

Nivette
01-10-2007, 16:25
u subotu bila u trattorii fellini na savskoj
papala tagliatele verde s lososom i votkom... fino, nije bilo skupo
i imaju ťampanjac na èaťe, no pred kraj radnog vremena nam nisu htjeli otvorit joť jednu bocu (na èaťe) jer su mislili da neÌemo popit, pa se prebacili na vino, nekakav chardonnay iz gorièkih brda... nije bilo loťe...
i inaèe velik izbor vina
za desert semmifreddo od badema... savrĹĄen :smt049 :-D

Tkach
01-10-2007, 17:09
u subotu bila u trattorii fellini na savskoj
papala tagliatele verde s lososom i votkom... fino, nije bilo skupo
i imaju ťampanjac na èaťe, no pred kraj radnog vremena nam nisu htjeli otvorit joť jednu bocu (na èaťe) jer su mislili da neÌemo popit, pa se prebacili na vino, nekakav chardonnay iz gorièkih brda... nije bilo loťe...
i inaèe velik izbor vina
za desert semmifreddo od badema... savrĹĄen :smt049 :-D

Ĺampanjac na èaĹĄe?! Znaèi ti si tajanstvena dama koja jede s ButkoviĂŚem :-D

Just a little bit
01-10-2007, 23:09
nakon jedne butkoviceve recenzije sam procitao komentar nekog citatelja koji je isao nekako ovako :

"jebeĹĄ mi mater ako je zenska koja jede s butkovicem - dama"

sad na kaj je on mislio, neznam :smt109

Nivette
01-10-2007, 23:16
Ĺampanjac na èaĹĄe?! Znaèi ti si tajanstvena dama koja jede s ButkoviĂŚem :-D

i wish... bar bi za badava jela... za to bi otrpila i njega... :? :)

nakon jedne butkoviceve recenzije sam procitao komentar nekog citatelja koji je isao nekako ovako :

"jebeĹĄ mi mater ako je zenska koja jede s butkovicem - dama"

sad na kaj je on mislio, neznam :smt109

Robierre de Cochon
21-10-2007, 13:42
bio u Gladnim oèima juèer :-D
pljeskavica s kajmakom odlièna
topla lepinja
zapeèeni bijeli grah :D
zadovoljan - samo je velika guŞva i èekalo se preko sat vremena :?

veteran
21-10-2007, 13:48
e sad se sjetio...

drmnuo kebab na jarunu na nekom standu...bio odlican :D

Đ!
21-10-2007, 14:12
zato kebab preko puta njega (takodjer u ciboninom prolazu) ima obilatu kolicinu mesa, debelu 2 i pol cm :D ali je blagi umak ljut ko pas (pitam se samo kakv im je onda ljuti umak )

Ak misliť na onaj bať iza tornja, prema izlazu na ťarengradsku, onda ti mogu reÌ da je brutalan. :-D Uvijek je bio blago ljuti i jednom nakon ljetne pauze ja navratim. Iz navike od Turèina stavim èili neznajuÌi da su promijenili umak... E, umro sam. Plako sam kiťna godina. :smt044 Al to se mora probat. :smt109

Just a little bit
21-10-2007, 15:22
ja mislim na drugu kebabdzincu, novotvorenu - pretpostavljam da ti mislis na onaj prvi kebab, tamo kod stepenica za dvoranu
taj novi se isto zove city kebab, on je drito ravno kad ulazis sa savske u cibonu u onom prolazu

inaèe ðiber di ti je sad bolji : u tkalèi ili u skalinskoj ?

nisam dugo jeo na ta dva mjesta - u ciboni jedem u zadnje vrijeme 8) a prije par dana sam bio u onon kebabu preko puta avenue molla - jeben kebab u onom prolazu izmedju zgrada

nego veteran di's na jarunu jeo kebab ? u krugu ĹĄrc jaruna ili kvartu jarunu ? ;)

Đ!
21-10-2007, 17:49
inaèe ðiber di ti je sad bolji : u tkalèi ili u skalinskoj ?

U tkalèi. Umak je puuuuno bolji, mesa ti uvijek natovari i nije zagoreno kao ťto je skoro uvijek u skalinskoj, lepinja je bolja... Ma jednostavno je bolji. :-D

veteran
21-10-2007, 19:38
nego veteran di's na jarunu jeo kebab ? u krugu Å¡rc jaruna ili kvartu jarunu ? ;)

bas Å¡rc jarun...neki kamioncic izmedju piranhe i lakea...brijem da to sam vikendom tam bude...prije to nisam vidio

MinesweePer
21-10-2007, 23:30
jab' u mitnicu na èrnomercu il' maximiru :!:

Canuleia
22-10-2007, 15:49
kineski na novoj vesi - suuuper hrana, odlièna posluga i lijepo ureðen! :-D

a niv - di je ta trattoria toèno?? ja bi iťla... :shock:

Nivette
22-10-2007, 17:46
kineski na novoj vesi - suuuper hrana, odlièna posluga i lijepo ureðen! :-D

a niv - di je ta trattoria toèno?? ja bi iťla... :shock:

1. da, izvrsno... iako su mi bili draĹži dok su bili kod zrinjevca :?
2. to ti je na Savskoj, kad ideĹĄ iz smjera grada s desne strane prije raskriĹžja s vjesnikom. ima zelenu tendu i ja sam do tada kad god bih prolazila tamo mislila da je birc, ne kuĹži se s ceste baĹĄ da je restoran :?
al jako je fino :-D

konzerva
23-10-2007, 11:10
rekoh ajde da probam i tja kebab u ciboni,ali sam pogrjeťio ťta sam popuťio vaťe prièe o ljutom blagom umaku pa sam pojeo kebab s blagim umakom a to je kao kola bez mjehuriÌa :-D
inaèe ok,malo suh

Đ!
29-10-2007, 23:01
Bio sad kod Trovaèa. Preeeedobro. :smt109 Èak je i lepinja bila okej, što inaèe nije sluèaj. Malo pretvrdi gornji dio ali donji ko bog. Æevapi s kajmakom standardno mnogo dobri. Èak je i luk bio dobar. :lol: Nisam bio odavno, veæ sam zaboravio kak je dobro. Kod Srbina nisam još jeo æevape i teško da budem jer je njihova pljeskavica s kajmakom jelo za bogove, pa nemrem usporedit. :-D

nobody0770
29-10-2007, 23:28
e a di je taj srbin? :D

Just a little bit
29-10-2007, 23:29
dobra vijest za sve kebaboljupce koji dane provode u NSB-u!!!!!!!

U Lièkoj ulici otvoren kebab!!!!!!!!
(dobih letak doma kebab+tobacco)
http://www.euroave.com/maps/01map.php?x ... eb&glj=607 (http://www.euroave.com/maps/01map.php?xcity=zagreb&glj=607)

idem sutra probat!!!!! :-D :smt109 :smt109

Just a little bit
29-10-2007, 23:32
imas dva binaSr :
jedan ti je u kvartu Ravnice, zove se "Kod Labusa" a drugi na èrnomercu - "Mitnica" :-D

Kod Labusa sam zaboravil tocno di je jer su mene uvijek vozili tam, dok ovaj na crnomercu je kod okretista, tj kad se vozis Ilicom u smjeru vrapèa , desno ulica prije okretiťta , jedno 150 metara

nobody0770
29-10-2007, 23:37
Jer smo ja i frend neki dan bili na Ravnicama i traŞili tog Srbina po onim teniskim terenima,ali nigdje ga...znaèi ima i na Èrnomercu?super
:D

Just a little bit
29-10-2007, 23:40
kaj niste stali nekog i pitali ? brijem da nema covjeka u ravnicama ko nije jeo kod srbina :-D

Đ!
29-10-2007, 23:46
Evo, za sve buduÌe sluèajeve prijepora o lokaciji Srbina... :-D

http://img517.imageshack.us/img517/6978/mitnicahm3.jpg

E sad, kod Ravnica nisam ziher jer sam tamo jednom bio i takoĂ°er su me doveli. Mada sam pjeĹĄke bio pa znam otprilike. :lol:

http://img134.imageshack.us/img134/8074/ravnicemf4.jpg

nobody0770
29-10-2007, 23:56
a tu je to....mi traŞili,al mi bili glupo pitat:"E ljudi jel znate di su èevapi kod Srbina?...Nisam znao da se zove Kod Labusa.. :D

Just a little bit
30-10-2007, 00:07
pa cijeli zagreb govori "Kod srbina" , nema ti kaj bi bed, pa ipak su srbi naord od rostilja i rakije :-D

p.s. djiberov trud crtanjem restaèa na mapama zagreba ti je dovoljan pokazatelj da morať otici kod srbina i probat cevape i pljeskavicu s kajmakom :-D :smt109

:smt109 za djibera

Đ!
30-10-2007, 00:10
:smt109 za djibera

He he, hvala. :-D To bi trebalo za sve relevantne restaèe radit. :lol: Ili napravit sveti gral => kartu Zagreba na kojoj su oznaèene sve peèenjare, restorani ili kebabdŞinice. :shock:

Just a little bit
30-10-2007, 00:17
ja se slazem
medjutim jednostavnije bi bilo sljedece :
poťto danas manje vise svi imaju mobitele s kamerom 2 mpx , mogli bi u svakom restacu slikat kaj su jeli, napisat recenziju, dat ocjenu i naravno dati odgovor na vjeèno pitanje : toèe li ťampanjac na èaťe ?

nobody0770
30-10-2007, 00:21
e a koliko je para porcija?

Đ!
30-10-2007, 00:21
Pa to moŞe bit kao recenzija nekog mjesta. Ali naÌi dotièno mjesto zna biti problem. Tipa, nekom dať opis di je mitnica, kao ťto si ti napravio ali kaj ak dotièni nije iz ZG? Kaj njemu znaèi èrnomerec. :lol: Zato, netko napiťe par rijeèi o nekom restoranu i onda drugi idu u testiranje i ako se sloŞe da valja, onda se upisuje na kartu koja se nalazi u prvom postu ovog topica. :-D Onak, po kvartovima. :lol:

e a koliko je para porcija?

Kod Srbina ti je pljeskavica s kajmakom 35, uzmeť joť tipa ťopsku salatu to je 12 ako se ne varam i 10 ili 12 coca cola ili pivo, na primjer. Kod Trovaèa je skupo u odnosu na ťto dobijeť ali je preeeefino. :( Nekih 25 su veliki Ìevapi ali nisu bať veliki. Ima ih 12 èini mi se. Znam da sam danas platio coca colu, pivo, velike Ìevape i kajmak 48 kuna.

jad.i.cemer
30-10-2007, 09:43
Ljudi ako ideete kod srbina uzmite onu VJEĹALICU... imaju tri vrste punjena, dimljena...e to je najbolja stvar, bolesno dobro!!!

jad.i.cemer
30-10-2007, 09:48
imas dva binaSr :
jedan ti je u kvartu Ravnice, zove se "Kod Labusa" a drugi na èrnomercu - "Mitnica" :-D

Kod Labusa sam zaboravil tocno di je jer su mene uvijek vozili tam, dok ovaj na crnomercu je kod okretista, tj kad se vozis Ilicom u smjeru vrapèa , desno ulica prije okretiťta , jedno 150 metara

Kod Labusa? pa sta se ne zove M&Z ili tako nesto, neka me neko ispravi ako sam pogrijesio, tako moja ekipa zove to mjesto kod srbina, imaju one vjesalice po kojima je poznat, naravno i cevape itd.

Nivette
30-10-2007, 14:34
i naravno dati odgovor na vjeèno pitanje : toèe li ťampanjac na èaťe ?

mrĹĄ :evil:

ja volim kad imaju ťampanjac na èaťe :oops: :-D

Just a little bit
05-11-2007, 15:35
obavjest svim kebaboljupcima na pravokutniku !!!!!!!!!!!
èovjek koji radi najbolji kebab u Zagrebu, popularno zvan Turèin, otvorio je svoj kebab na kriŞanju MartiÌeve i Heinzlove "Ali ke Baba" , preko puta Kvaka!

Nivette
05-11-2007, 15:38
to je njegovo??? kewl :-D

Just a little bit
05-11-2007, 15:46
je
ali brijem da ne toèi ťampanjac na èaťe :-D :smt109

Nivette
05-11-2007, 15:48

uz kebab mi ionak viĹĄe paĹĄe cola :-D

ĹĄampanjac paĹĄe viĹĄe uz neka laganija jela 8)

malimrav85
05-11-2007, 16:15
Bio sam juèer u Dva goluba. Kod KvatriÌa. Sa starcima sam bio.
Jako je ugodno, ima onaj starniski "ĹĄtih". Rekli su mi da je to tamo veĂŚ valjda preko 50 godina i da je onak baĹĄ pravo mjesto.
Jeo sam zagrebaèi, bio je fini, niťta posebno. Oni su jeli teletinu ispod peke, ko putar je bila pa mi je bilo Şao ťto sam se odluèio za klasiku.
Cijene malo viĹĄe tako da baĹĄ nije za svaki dan i studentski dĹžep ali isplati se vidjet.
Vele starci da je vino dobro, domaĂŚe iz Zeline. Ne znam, ja sam bio gusti i vozio.

Nivette
05-11-2007, 16:23
OBOŽAVAM 2 goluba!!!!! ah, restoran mog djetinjstva... :smt050

oduvijek idem tamo sa starcima, super mi je taj starinski ĹĄtih (a i konobari me znaju, pa uvijek dobijem dobru preporuku i super uslugu)

i volim njihov zimski vrt, baĹĄ mi je lepo tamm, vidiĹĄ, dugo nisam bila, trebalo bi se otiĂŚ :?

i vinèeko im je dobro :-D

Just a little bit
05-11-2007, 16:45
bio sam i ja puno puta u dva goluba...jebaèki je restaè

nobody0770
05-11-2007, 23:22
STARI KOTAÈ rulessssssssssssssss!!!!!!!!!! :D ...pljeskavica punjena najbolje neťto na svijetu... :love4:

Just a little bit
05-11-2007, 23:25
jesi ju probao u mitnici ?

Đ!
05-11-2007, 23:25
obavjest svim kebaboljupcima na pravokutniku !!!!!!!!!!!
èovjek koji radi najbolji kebab u Zagrebu, popularno zvan Turèin, otvorio je svoj kebab na kriŞanju MartiÌeve i Heinzlove "Ali ke Baba" , preko puta Kvaka!

Mah, i ono u skalinskoj je njegovo kolko ja znam. Nema veze, onaj prvi je ostao najbolji. :smt109

nobody0770
05-11-2007, 23:27
Kaj je bolja neg u Starom Kotaèu?Ak je,sutra idem u Mitnicu :D

veteran
05-11-2007, 23:28
ajmo stavit neku kartu grada da ja siroti pronadjem tu mitnicu i ve jednom odem tamo :D

jel je je Đ vec stavio prije? neda mi se kopat

Đ!
05-11-2007, 23:28

Jel to punjena sirom il kaj? Ja tam jedem samo s kajmakom i mogu ti reÌ da je jelo za bogove. :-D Jest da nisam bio u starom kotaèu na pljeski al ono...

Just a little bit
05-11-2007, 23:29

najbolja pljeska u gradu 8)

malimrav85
05-11-2007, 23:29
kotaè se poèeo gubit
poèeli su radit roťtilj na umjetnom ugljenu
veliki no no
ĹĄteta, a legende su bili
mislim jesu ali ne znam kaj im to treba

Đ!
05-11-2007, 23:31
jel je je Ð vec stavio prije? neda mi se kopat

Damn it, nalazi se na stranici na kojoj i taj tvoj kvotani post. :lol:

najbolja pljeska u gradu 8)

:shock: Ovo je opasna izjava... MoĹžeĹĄ to odgovorno tvrdit?

Just a little bit
05-11-2007, 23:33
apsolutno :smt109

veteran
05-11-2007, 23:34
jel je je Ã￾ vec stavio prije? neda mi se kopat

Damn it, nalazi se na stranici na kojoj i taj tvoj kvotani post. :lol:

znao sam da sam je negdje vidio :lol:

veteran
04-12-2007, 12:53
Ej Đo koja je to stranica na kojoj je ovakva mapa Zagreba ko na stranici prije?

Just a little bit
04-12-2007, 13:25
kaj si naĹĄo neku dobru gurmansku destinaciju ? :-D

veteran
05-12-2007, 00:33
kaj si našo neku dobru gurmansku destinaciju ? :-D

da bar...nisam nego gledah malo kartu pa skuzih da ima sa strane popis objekata i to me zanima...

btw bio prvi put u nokturnu..lazanje ok ali cijene predobre...za studenta zakon 8)

Just a little bit
05-12-2007, 01:58
koji kineski restaè je dobar ? do sad sam bil u Asiji u Ĺenoinoj i u China house u Rapskoj ....sad bih volio otic i neki drugi...koji preporucate ?? :)

Just a little bit
05-12-2007, 11:36
onda ? niko nezna niĹĄ :(

Nivette
05-12-2007, 11:38
odi u asiu na novoj vesi :-D

ne znam, meni su oni najbolji/najdraĹži :?

navodno je dobar mr. chen, na vukovarskoj, al tamo nisam bila pa ne mogu osobno preporuèit :?

Galijun
05-12-2007, 11:40
Opijum je solidan, ali nije kineski vec tajlandski...

I da, jucer bio u Evnju Molu i ja se sokirao kad sam vidio 2.kat...Opijum, Mexicki, bavarske kobase....mljac...vidjet ce mene Evnju Mol malo cesce :smt050

Nivette
05-12-2007, 11:40
onaj meksièki ne valja

Galijun
05-12-2007, 11:43
Jel samo u Opijumu tak da nisam ni imao prilike gledat...ostalo...al djeluje primamljivo na prvi pogled :oops:

Just a little bit
05-12-2007, 11:49
ja sam jeo u meksickom u evnju molu, neku èimièangu i jebena mi je bila :-D

bil sam vec u opiumu, makar nije losa ideja i da tam odem :-D

di je taj asia na novoj vesi ? ja sam bil samo u ĹĄenoinoj ?

Nivette
05-12-2007, 11:55
meni zaèini ne valjaju... premalo ih je i nije dovoljno ljuto :?

a asia... kod zvijezde je, al to je kao joĹĄ nova ves

Galijun
05-12-2007, 13:44
Kad smo kod orijenta, imal tko ovdje da narucuje kinesku hranu za doma ?? Otkud se narucuje i kakva je ?? :?

Robierre de Cochon
05-12-2007, 18:54
koji kineski restaè je dobar ? do sad sam bil u Asiji u Ĺenoinoj i u China house u Rapskoj ....sad bih volio otic i neki drugi...koji preporucate ?? :)
bio sam u dva i oba su odlièna
mr chen na vukovarskoj
i onaj na treĹĄnjevci :)

ťto se tièe tajlandske u opijumu - bať me i nije pretjerano oduťevio

suni
05-12-2007, 18:58

des ĹĄmekeru

evo kod mene u kvartu ima sjajan mr. chen!

onaj na treĹĄnjevci tj u okiĂŚkoj mi je onak tak-tak kao i ona dva kod britanca

no IMHO najbolji kineski je tam u mislavu prek puta sheratona na uglu!!!!!

njammmmmmm :D :D

Just a little bit
12-12-2007, 15:52
taj u kneza mislava mi je uvijek nekak djelovao èudno zbog plastiènih stolica ispred i suncobrana OZUJSKO .... :-D

veliĹĄ da je super ??? koji onda ?? taj ili Mr chen ??? :-D

bOG
12-12-2007, 17:28
Ja nabavljam pse za taj u Mislavovoj, i mogu reci da im je dio za meso stvarno cist i sterilan.
Bog zna kako prljavo i nehigijenski izgleda u drugim restoranima.

Robierre de Cochon
12-12-2007, 17:48
Ja nabavljam pse za taj u Mislavovoj, i mogu reci da im je dio za meso stvarno cist i sterilan.
Bog zna kako prljavo i nehigijenski izgleda u drugim restoranima.
hebes pesetinu ako nije na raznju, i puuuuno luka u prilogu :D

konzerva
12-12-2007, 19:59
u subotu sam u restoranu sempre, prenesem doĹživljaje
http://www.restoransempre.hr

veteran
13-12-2007, 22:28
ke tak jeftino? :?

suni
16-12-2007, 18:46
taj u kneza mislava mi je uvijek nekak djelovao èudno zbog plastiènih stolica ispred i suncobrana OZUJSKO .... :-D

veliĹĄ da je super ??? koji onda ?? taj ili Mr chen ??? :-D

mislav meni osobno mrvu bolje od chena

Đ!
16-12-2007, 19:26
Jel bude taj report iz restorana sempre il kaj? :-D

Just a little bit
16-12-2007, 21:08
evo sad sam jebeno popizdio :evil: :evil: napisao sam recenziju kineskog restorana huatian u kneza mislava i jebeni internal server error i sve se zbrise! :evil: :evil:

uglavnom kratki komentar: do sada najgori kineski u kojem sam bio - bolji mi je i Asia (3x) i CHina house u rapskoj
Tak mi i treba kad izmisljam umjesto da sam otiso na pljeskavicu s kajmakom i ĹĄopsku

Nisam pitao toèe li ťampanjac na èaťe , zaboravio sam

suni
16-12-2007, 21:14
CHina house u rapskoj

ali kako :? :?

Ĺžao mi je meni je mislav do sada najdrazi :(

sori bum ti nadoknadila lovu....NOT! :lol:

Just a little bit
16-12-2007, 21:22
opet internal server error :(
uglavnom nisam se najeo, kolicinski puno manje nek u drugim kin. restacima, skuplji

Nivette
17-12-2007, 01:20
Nisam pitao toèe li ťampanjac na èaťe , zaboravio sam

jel to mene ide??? :-D

idem valjda ovaj tjedan na janjetinu u zelendvor, jedva èekam, nisam veÌ dugo bila :smt041 :smt041 :smt041

zna li netko joť koji dobar restaè s izvrsnom janjetinom???

Just a little bit
17-12-2007, 01:33
trnjanka majka :smt109

ovo za ťampanjac neide direkt tebe (iako si onda u mexièkom pila ťampanjac na èaťu :-D ) vec je vise zajebancija na butkoviÌa :-D

btw vidio sam neki dan bukija u masarikovoj
majko bozja kako je taj covjek ruzan :(

Nivette
17-12-2007, 01:36
trnjanka majka :smt109

ovo za ťampanjac neide direkt tebe (iako si onda u mexièkom pila ťampanjac na èaťu :-D ) vec je vise zajebancija na butkoviÌa :-D

btw vidio sam neki dan bukija u masarikovoj
majko bozja kako je taj covjek ruzan :(

trnjanka... vidiĹĄ, vidiĹĄ, tamo nisam bila 100 godina :-k

ne u meksièkom :!:
u meksièkom pijem margarite :-D
ne znam, moram pitat za ĹĄampanjac poĹĄto sam ja navodno tajanstvena dama koja ide s njim po restoranima :lol:

je, grdi je :smt009

Just a little bit
17-12-2007, 01:38
pa glavna pitanja su toèe li ťampanjac na èaťe, jel carpaccio bio zelenkastoga okusa i jel lepinja bila blizu izvrsnome ? :-D :smt109

Nivette
17-12-2007, 01:49

ja sam malo seljak po pitanju carpaccia... bar onog izvornog... nisam ljubitelj sirovog mesa :smt087
eventualno ako je nekakva modifikacija pa je od dimljenog lososa il tak neĹĄto :?

a ak nema ťampanjca na èaťe, ne ulazim u restaè 8) :-D

konzerva
18-12-2007, 00:25
Jel bude taj report iz restorana sempre il kaj? :-D
joj u guĹžvi sam,ĹĄljakam pa ne stignem forumarit...
bilo je neloĹĄe, niĹĄta spektakularno. lijep pogled.
dalmatinska paĹĄticada sa njokima

camao
19-12-2007, 02:22
Ban Thai u djubravi.

odlican ambijent - interijer i glazba za 5+

menu malo prestur, prakticki nista osim skampi, male porcije.

+ previse kvartovskih janjevaca :-D

jos jedan plus, imaju tocenu zuju 8)

Just a little bit
19-12-2007, 02:34
to kineski rest il janjevacko-tajlandski ? :smt109

Just a little bit
27-12-2007, 12:28
vec zadnjih mjesec dana na kraju izlaska idem na biftek ficlek u Pingvinu .....nema boljeg za pojest u 4 ujutro !

znam da je taj pingvin preskup , ali taj biftek je najbolji (i bogme najskuplji 28 kn) sendviè u gradu :smt109
svaki put do sad kad sam ga pojeo mrtav pijan, sutra me nije boljela glava nit sam bio mamuran :-D

Nivette
27-12-2007, 16:43
vec zadnjih mjesec dana na kraju izlaska idem na biftek ficlek u Pingvinu .....nema boljeg za pojest u 4 ujutro !

znam da je taj pingvin preskup , ali taj biftek je najbolji (i bogme najskuplji 28 kn) sendviè u gradu :smt109
svaki put do sad kad sam ga pojeo mrtav pijan, sutra me nije boljela glava nit sam bio mamuran :-D

pingvin ima najbolje sendvièe :smt049
a ti biftek ficleki su savrĹĄeni :smt049 :smt049 :smt049

Just a little bit
27-12-2007, 16:45
taj biftek ficlek je praznik za nepce.....neĹĄ najbolje kaj postoji na fast food sceni 8)

Đ!
27-12-2007, 16:51
ali taj biftek je najbolji (i bogme najskuplji 28 kn) sendviè u gradu :smt109

Vidim da nisi posjetio subway. :-D Tam je brijem 32 kune. Steak&cheese je kakti s biftekom(narezan na komadiÌe) plus tex mex umak = èudo. Prodam se za to. :lol: Mada je vjerojatno kebab bolji ali su oba tako super da ne mogu suditi. Inaèe, teriyaki chicken u subwayu je isto èudo. tex mex umak paťe na sve. :smt109 Nisam bio godinama, moram priznat. Morat Ìu navratit ovih dana... A èujeť, JLB, ti si neki ťmeker vidim ja. Trebalo bi nabacit neku protuteŞu tjednom Şderu. :lol: Ono, mi Ìemo iÌ po tim peèenjarama i sendviè barovima. :-D

Nivette
27-12-2007, 16:55
teriyaki chicken u subwayu je isto èudo.

aaaaaaa, na ovo sam zaboravila!!! prefino :smt049

Just a little bit
27-12-2007, 18:14
vjerovali ili ne, ali u zivotu nisam kroèio u subway
cisto iz razloga kaj za te novce mogu pojest dobre cevape itd
morat cu jednom otici - (kladim se da ce mi i u tom trenutku kebab biti bolja opcija ) :-D

suni
27-12-2007, 18:17
ja sam bila nekolicinu puta u subu i kaj veliĹĄ Ă°ast meni je to preskup sport :-D

nemres mi tolko sendviè naplatit jebatga :-D

Just a little bit
27-12-2007, 18:21
ma Ĺžao mi je brate mili na sendvic dat 30 kuna da imam u tom trenu 500 u djepu
radje odem nekam na cevape

baĹĄ danas gledam u mimicama ; lignje + pomfrit 22 kune :smt109 to je to

suni
27-12-2007, 18:22
baĹĄ danas gledam u mimicama ; lignje + pomfrit 22 kune :smt109 to je to

ma jebene su mimice :!:

tam sam iĹĄla s dedeom i starcima juhuhu

Just a little bit
27-12-2007, 18:25
kaj, unutra ĹĄora za papalinu :-D :smt109

nisam nikad tam jeo, ali namjeravam

suni
27-12-2007, 18:28
kaj, unutra ĹĄora za papalinu :-D :smt109

nisam nikad tam jeo, ali namjeravam

hehehe za rep papaline :-D

soc ugoĂ°aj...nepretenciozno...kaj je meni odma plus. uvijek friĹĄka klopa!

u mimicama se dobro uvijek jelo i bas je birtija old skul...bude i konzerva to potvrdio. mislim da i on voli tamo klopati ;)

mali_od_batina
27-12-2007, 18:33
Na Crnomercu sam jeo kod DJ Kebaba i fenomenalno je, toplo preporucujem. Najludji mi je tekst na omotu:

''Nismo najbolji, ali za bolje od nas ne znamo!''

Robierre de Cochon
27-12-2007, 18:39
Sluèajno uletio neki dan u peèenjarnicu ĹPORT na utinama, naruèio CHEVOSE i ugodno se iznenadio. sreĂŚom to mi je sad ispred zgrade - otkrivam èari novog kvarta :-D

lorita
27-12-2007, 18:42
Na Crnomercu sam jeo kod DJ Kebaba i fenomenalno je, toplo preporucujem. Najludji mi je tekst na omotu:

''Nismo najbolji, ali za bolje od nas ne znamo!''

bila par puta, stvarno je super :smt023

a i bať su mi dobri oni big èevapi u èingaèu :)

suni
27-12-2007, 18:43
Sluèajno uletio neki dan u peèenjarnicu ĹPORT na utinama, naruèio CHEVOSE i ugodno se iznenadio. sreĂŚom to mi je sad ispred zgrade - otkrivam èari novog kvarta :-D

jel to na onom placu il kaj vec?

davno sam tam negde u utrinama jela dobre èevose...onak saftni fini :-D

Just a little bit
to nisu cevapi
to je gigantsko meso uoblièeno da izgleda kao cevap :-D

sickboy
A da probate malo posnog sira+ kikiriki+ jabuka

Robierre de Cochon
27-12-2007, 18:44
jel to na onom placu il kaj vec?

davno sam tam negde u utrinama jela dobre èevose...onak saftni fini :-D
da, to su ti :-D
peèenjara i sljastièarna :-D
mislim da je 28kn porcija :)

Đ!
27-12-2007, 19:43
Brijem da sam i ja bio u tom ĹĄportu u utrinama. Cro i ja jednom bili al nakon pljeskavice s kajmakom u mitnici sam posto razmaĹžen. NiĹĄ mi ne valja. :lol:

Ĺto se tièe subwaya, istina, preskupo. Al nekad sam fakat sklon davanju tih 30 kuna jer je ovo kaj sam reko jebeno.

Cro
27-12-2007, 20:09
Ĺport, Utrine moje susjedstvo, ĂŚevapi za careve!

Löwin Lily
28-12-2007, 13:11
I fini kajmak imaju!
:smt106 :smt050

konzerva
27-01-2008, 10:48
sofra - bosanski restoran na borovju (da, kraj dĹžamije :-D )

odlièna klopa! pite i burek za predjelo, i uťtipci s kajmakom. glavno jelo klepe (vrhunska stvar!) nekakvi teleÌi odrezak, zaboravio ime, neke male sarmice i meso u zelju. a za desert savrťene urmaťice koje se tope u ustima....

MinesweePer
27-01-2008, 14:00
jel ima svinjetine? :lol:

djevojcica sa sibicama
27-01-2008, 14:28
mene zanima kakve su otprilike tam cijene
:?:
vec sam prije cula da je hrana dobra :D

konzerva
27-01-2008, 14:51
pojma nemam za cijene, buraz je èastio :-D

Maat
27-01-2008, 17:24
jedna antipreporuka sto se tice dostava: pizzerija "KUM".
pizza je bila grozna, i hladna, i dugo sam cekala. ali nije uopce u tome stvar, vec u uzasnom alkoholiziranom dostavljacu. vidjela sam ga prvo kroz spijunku, kak gleda na suprotna vrata za vrijeme cega je odlozio kutiju s pizzom na pod :shock: pusio je cigaretu, izgledao kao neki cigan krijumcar i gledao mi preko ramena u stan. dobila sam nakon tog susreta fiks ideju da ce me doc opljackat jedan od iducih dana. pojela sam hladnu, tvrdu pizzu s tom misli. :? :smt044 :smt044

danas sam narucila iz rubikona, i za sad je totalno OK. bar je dostavljac bio civiliziran, a pizza je prosjek. :-s
najbolja mi je pizza u pizza cutu... skroz tanko tijesto i stavljaju neke sastojke ispod sloja tijesta! totalno fino.

konzerva
27-01-2008, 19:38
:lol: kum legenda
tam se piza naruèuje samo kad taman sklepať siÌe za najjeftiniju pizzu u gradu

Just a little bit
27-01-2008, 20:11
nisam iz kuma narucio vec odavno
pa bolja je pica u lokalnoj pekari nego od kuma (naravno, pricam o mjeĹĄanoj koja je 20 kuna, ostale neznam ) :-D

pun mi je k vise pica narucivat
kupil sam si doma elektricni rostilj i kad sam gladan i oĂŚu shit hranu napravim si McjustalilbitBurger :-D ( pekara : pecivo - 2 kn , meso -paket 4 komada - 20 kuna) i udri brale :smt109

Maat
27-01-2008, 20:17
:( ma stvarno mi je svejedno platit pizzu 20 ili 30 kn samo da je dobra. a dobila sam flyer od kuma, pisalo je da dostavljaju po cijelom gradu pa sam narucila. eto da sam pitala nekog purgera saznala bih odmah da nije bas cool. 8)

iz koje je pizzerije najbolje narucivat, a da dostavlja po cijelom gradu? dvojka i stara sava ne dostavljaju. to mi je bio 1st choice. ovaj rubikon mi nije nesto, bogme je bolja pizza u pekari i od toga...

MinesweePer
27-01-2008, 20:19
Rubelj stara moja, rubelj :lol: :lol: :lol:

Just a little bit
27-01-2008, 20:21
nisam uzivotu jeo pizzu u rubelju
inace maat ako te zanima , sve imas na stranici http://www.klopa.hr
odaberis kvart i trazilica i izlista ti sve dostave :-D

poskočica
27-01-2008, 20:25
uu, rubelj je mnoooogo dobar :smt050

e, a zna tko di u n.zg ima kebab?
bila tamo kod malla danas, al je zatvoren :?

Maat
27-01-2008, 20:28
nisam uzivotu jeo pizzu u rubelju
inace maat ako te zanima , sve imas na stranici http://www.klopa.hr

jesam, bas sam proucavala to! :lol: NAKON sto sam narucila od kuma.
ali stvar je u tome sto samo izlista pizzerije a komentara skoro pa nema. eto tako sam nasla rubikon a nije nesto.

hmm rubelj mi je nekak vise za cevape, uvijek bio... i hamburgere :-k

MinesweePer
27-01-2008, 20:29
sve imas na stranici http://www.klopa.hr

tu fali pola kvartova novog zg, i dostava takoĂ°er :?

MinesweePer
27-01-2008, 20:32
hmm rubelj mi je nekak vise za cevape, uvijek bio...

jednom naruèio Ìevape u rubelju i nikad viťe, bili su toliko gumeni kao da ih michelin proizvodi, i neukusni i joť dobio 2 ťugave ploèice tih Ìevapa koje mi ne stanu niti pod jezik, a kamoli da se najedem :?

Just a little bit
27-01-2008, 20:52
kaj si ti male cevape narucio ?

Đ!
27-01-2008, 21:13

Drito. :smt044 Koji lik.

Nivette
27-01-2008, 21:29
ima li u zg (i okolici) igdje fini èobanac???

MinesweePer
27-01-2008, 23:12

nope, nikad male ne naruèujem :roll: :-D

Đ!
27-01-2008, 23:27

nope, nikad male ne naruèujem :roll: :-D

Koji laŞov. U rubelju dobiť 2 ploèice samo u malima. :p :badgrin:

veteran
28-01-2008, 00:39
uu, rubelj je mnoooogo dobar :smt050

e, a zna tko di u n.zg ima kebab?
bila tamo kod malla danas, al je zatvoren :?

to se i meni jednom tamo dogodilo...suosjecam :(

sve imas na stranici http://www.klopa.hr

tu fali pola kvartova novog zg, i dostava takoðer :?

da..a ni Hrasca nema :?

Đ!
13-02-2008, 21:56
Bio sam sad u Mu-u. Ugao Vukovarske i Miramarske za one koji neznaju... Malo sam bio u šoku kad sam prvi zalogaj stavio u usta. :lol: Al moram priznat da nije da pucam od oduševljenja. Must be zato jer sam jeo doma sat vremena prije toga jerbo je meso bilo čudo. Jeo sam New York steak ili tak neš(na preporuku Švabe :smt109 ), srednje pečen(350g) sa zapečenim grahom sa strane. Cijene su prilično visoke ali isplati se. Mada moram primijetit nesrazmjer između cijena priloga i mesa(79 - 12) al ajde, nije da se žalim na abnormalno jeftin prilog. :-D Konobar je bio neki šaban, kao da mu se žurilo nekam. Čak su nas i premjestili za drugi stol jer su se zeznuli sa rezervacijama pa su trebali taj naš stol spojit sa još jednim većim no dobro, zbog mesa ću im oprostit. :lol: (bio sam sa starom, kao zato jer sam dao ispit me vodila na večeru :-D ) Što se tiče mesa, moram priznat da sam očekivao nešto ipak malo pečenije. Ovo je bilo abnormalno sirovo u sredini za srednje pečeni odrezak ali ja volim polusirovo pa nije bed. 8) Al kažem, trebalo je bit ipak malo jače pečeno. Grah je bio čudo. Da sam znao na što će ličit, nikad ga ne bih naručio. Al je bio predobar. :lol: Previše sastojaka koji po mom mišljenju ne bi trebali biti tamo... Tipa paprika, paradajz i slično. Al sad znam kakav je pa ću ga i slijedeći puta naručiti. :D I dokumentirao sam malo za vas. Zaključak => svi u Mu! (al upozorenje za cure: nemojte naručivati dotični odrezak jerbo sumnjam da ćete ga moći pojesti)

A sada, slika dvije...(nisu najoštrije al nisam htio koristit fleš)

http://img340.imageshack.us/img340/6707/dsc00285zg8.th.jpg (http://img340.imageshack.us/my.php?image=dsc00285zg8.jpg)

http://img340.imageshack.us/img340/2871/dsc00286gx7.th.jpg (http://img340.imageshack.us/my.php?image=dsc00286gx7.jpg)

http://img264.imageshack.us/img264/8814/dsc00287bz1.th.jpg (http://img264.imageshack.us/my.php?image=dsc00287bz1.jpg)

suni
13-02-2008, 21:58
isssuse pa to je sirovo :?

mu je meni preloš...nema do mesine u prčvarnicama. ovi hoheri ne znaju meso napraviti.

imas sjajnu mamu điber :smt007

Đ!
13-02-2008, 22:01
isssuse pa to je sirovo :?

mu je meni preloš...nema do mesine u prčvarnicama. ovi hoheri ne znaju meso napraviti.

imas sjajnu mamu điber :smt007

Da, al vidiš kak izgleda izvana. Što da ti kažem. :? Ja volim tako. :-D Mada, ja se pitam kak je onda slabije pečeno... Jerbo je ovo kakti sredina a postoji još 3 stupnja niže...

Al nije ti baš komentar na mjestu. U prčvarnice ne ideš na biftek nego na pljeskavicu s kajmakom. :lol:

Što se tiče boldanog, stalno prijeti da će me vodit nakon ispita u neki fensi restoran i ovo je prvi put da je to i ostvarila. Tak da... :lol:

suni
13-02-2008, 22:06
neam blage ja sam pićkica i bojim se ovog rozog mesa :smt010

ma ja u prčvarnicama jedem svakakve mesine jer volim da mi je zapečeno.

šta next tajm te vodi nakon gpp-a....201* (zeka peka :oops: )

to je lijepo od nje. svaka čast :smt038

Đ!
13-02-2008, 22:10
šta next tajm te vodi nakon gpp-a....201* (zeka peka :oops: )

Pa ne moraš se šalit. Ako sam sad druga, 2009 ću bit treća, 2010 četvrta(u najboljem slučaju). A GPP je na 4. :lol:

Inače, i ja sam se bojao krvavog. Jednom prilikom sam slučajno u pivnici medvedgrad dobio srednje pečeni ramstek. Nije bio siroviji od ovog iz jednostavnog razloga što je bio trećina ove debljine al je kapalo sa njega. Ti zaključi što je kapalo. :-D Pojeo sam već pola kad mi je bilo sumnjivo što to kaplje. Želudac mi se digao. :lol: Al onda sam zaključio da je bilo prefino pa sam nastavio jest.. :-D Eto, to je povijest mene i polusirovog mesa. :lol:

Löwin Lily
13-02-2008, 22:17
A Ksenči... kak je draga..
A meso... brrr... radije bi ja zagoreni ćevap, nego ono krvavo.. :colors:

Đ!
13-02-2008, 22:18
Pečeno meso je for pussies. Pravi junaci ubiju kravu i zgrizu direktno. :-D

Löwin Lily
13-02-2008, 22:19
Ok, ok... Priznajem, I'm a pussy!

suni
13-02-2008, 22:20
ajme kapalo :smt087

steglo mi se grlo :-D

konzerva
04-03-2008, 15:22
u sh.centru prečko american donut ima i kebab.
katastrofa! pecivo nepodgrijano, mesa malo i hladno je, umak preslab... i 20 kuna košta a sa sirom 23 :smt011

Just a little bit
04-03-2008, 22:58
ima kod nsb-a u onom tam american donutu, kebab, medjutim kad sam vidio kak meso izgleda, reko' bolje ne.

cho
04-03-2008, 23:12
Pečeno meso je for pussies. Pravi junaci ubiju kravu i zgrizu direktno. :-D

jesi probao kad sirovo??

dobro je
sve dok se ne odlucis pojest previse.
onda i nije tak fino...

Just a little bit
05-03-2008, 00:03
kae ovo , sve kauboji na forumu :smt109 :smt109

veteran
31-03-2008, 16:41
janjetina? al dobra u zg...

kolke su cijene?

suni
31-03-2008, 17:26

kolke su cijene?
trnjanka iza palače pravde. nema bolje u zagrebu

cijene nemam blage

konzerva
01-04-2008, 10:43
cijene nemam blage

SPONZORUŠO!!!
ts na ovom forumu samo muktaroši i sponzoruše....

suni
01-04-2008, 10:53
SPONZORUŠO!!!

tatina maza :p :p

Rus
05-04-2008, 21:44
Bio s frendovima na rođendankim čevpima, jao meni, ali ja to nisam mogo pojest, ovo je velka porcija za 30 kuna, koje zvijeri...

http://i72.photobucket.com/albums/i196/Silver-Sinocard/CopyofDSC00233.jpg

legionar
05-04-2008, 21:51
Fakat mrcinski ćevapi, prava stvar za Tkacha :-D

Rus
05-04-2008, 21:56
A tek šiš čevapi. Jedan veći neg moja ruka.

suni
05-04-2008, 22:39
pa dobro di je to srećo? gladna sam

dobro si ispo na fotki :smt047

Đ!
05-04-2008, 22:53
Ćevapi izgledaju ko govanca, ja to nebi jeo. :lol:

Löwin Lily
05-04-2008, 22:54
:smt005

Rus, di je to??

veteran
06-04-2008, 00:38
Čingač....

nije tesko za skužit...

Đ!
06-04-2008, 00:44
nije tesko za skužit...

Da, ak si ekšli bio u čingaču. Ak ću ikad tam kročit, podsjetite me da naručim pljeskavicu. :-D

Rus
06-04-2008, 09:40
pa dobro di je to srećo? gladna sam

dobro si ispo na fotki :smt047

Hvala, ja uvijek dobro ispadnem.

Kao što su cveć rekli, čingać. Nedaleko od borongajke. Znači ako se ide javnim prijevozom, do kvatrića i onda tamo na bus 215 i ne znam koja stanica prek redu al je odma poslje badela i stane drito prek konzuma i par koraka od toga je čingać, the best čevapčičarna.

Galijun
06-04-2008, 09:43
Oćemo jednom tamo svi kolektivno ??? Makar sam navodno neš čuo da je prošao proces šabanizacije i sada postao kao neki fensi-šmensi restoran...

Rus
06-04-2008, 17:19
Koji je tebi, kakav fensi šmensi daj molim te...

cho
06-04-2008, 18:48

kolke su cijene?

frajeru

200 m od casa de vetteran
pokraj igralista.
bez zayebancije

pola zg-a i okolica tam dolazi.
kaj mislis da je onaj vozni park ispred od klinaca koji su dosli igrat nogomet i kosarku???

Nivette
06-04-2008, 23:20
200 m od casa de vetteran
pokraj igralista.
bez zayebancije

pola zg-a i okolica tam dolazi.
kaj mislis da je onaj vozni park ispred od klinaca koji su dosli igrat nogomet i kosarku???

neam pojma di je casa de vet
ali jel tu mislis na turk?
ne znam jel to vec granici s onim vasim selom ili ne :?

u svakom slucaju... u turku se fino papa, al duuugo nisam bila :smt010

veteran
07-04-2008, 11:33
nk hrasce

cho
07-04-2008, 12:44
ne turk..di je turk od nase metropole..
kao sto vet reče..
kod kluba..izgleda ko rupa, al ljudi se vracaju pa ne moze bit lose..

nobody0770
07-04-2008, 19:20
Bih prošli tjedan kod Srbina na pljeskavici s kajmakom i moram priznati da je fina,al masnaaaaaaaaa..Sljedeći put obvezno ću probat punjenu "vešalicu".. :lol:

Murphy
19-04-2008, 20:34
Ribič, 2 Zagrebačka od 45 cm... 1 moji starci popola, 1 ja... :-D
Taman da se najedem... :lol:

Prije:
http://img232.imageshack.us/img232/4449/dsc00789gc1.jpg

Poslije:
http://img72.imageshack.us/img72/7898/dsc00790sb2.jpg

legionar
19-04-2008, 20:37
životinjo :lol: :-D

Đ!
19-04-2008, 20:39
U bokte, moram posjetit tog ribiča. :smt007

Condor
19-04-2008, 20:42
bijah u ribiču,takvih porcija kao tamo nigdje nema

Just a little bit
19-04-2008, 21:00
zadnji put sam se tolko prejeo u ribiču da nisam mogo vozit :roll:

nisam jeo cijeli dan i opet nisam uspio cijelog pojest , svaka čast mrfi !

veteran
20-04-2008, 16:25
di je to?

Just a little bit
20-04-2008, 16:35
na ulazu u veliko trgovisce, pol čuke od grada

Insomniac™
20-04-2008, 16:41
di je to?

O neznalico :smt011
Slava Ribiča se do Splita čuje,jedva cekam da opet odem tamo :smt007

Löwin Lily
20-04-2008, 16:42
Ribič je super, a nije ni tako daleko.
Dobro mi je što si sam uzimš salatu.... tak da se ja natovarim kukuruza... njamiii... :smt106 :smt106
Sve je fino..

glupko
20-04-2008, 16:45
Lily, kukuruz je zdrav..znaš ti što valja ;)

bOG
21-04-2008, 13:55
Jel ste dobili letak sa "Ruby"?
To je novi od Rubelja retoran.....los je cevap....kako iznenadujuce.

Just a little bit
26-05-2008, 19:06
danas sam bio u Maznoku-u , take away sushi bar u Gajevoj, išao probat sushi. Jeo sam pet il 6 vrsta, uglavnom niš posebno, sushi se nemre mjerit s cevapima il' dobrim starim zagrebačkim odreskom :smt109 :-D probao sam s kavijarom i kozicama, s sirovim lososom, sirovom tunom, omotane algama itd više ni sam neznam. Uzima se po komadu, ima ih od 7 kuna pa do 10 kuna. najbolji mi je sirovi losos, malo umočiš u sojin umak i dobro je :smt001
fora za isprobat, al ak se zelite najest, odite na pravo hrvatsko jelo :smt109

Just a little bit
01-07-2008, 16:37
evo prije pol sata bio Kod Srbina... na Ravnicama...i dalje najbolji rostilj u Zagrebu..... :smt109

ultraviolet
01-07-2008, 19:31
prebolesni su mi ti spektakularni zagrebački
i muškarci koji jedenje istog shvate kao životnu misiju :lol:
naime, ima kod nas, u grdanjcima jedan restač, vilinske jame...
i moj buraz još dan danas nikak da sredi taj zagrebački do kraja...
već je polako frustriran
a isto je životinja ko mrfi :lol:
s tim da ga još više frustrira činjenica da je bratić, upola tanji od njega satre svog redovito..

:smt005

planiram u meksički skoro
u carambi bila
u onom u rotonda centru tkđ.
red je na mex cantinu...vele da je to najbolji meksički u zg

* dzija *
01-07-2008, 23:22
ne bih se složila sa mex cantinom...meni najbolji u jurišićevoj :-D

Just a little bit
01-07-2008, 23:23
da svi kazu da je taj u jurisicevoj najbolji
a i cito sam prije nekog vremena da se mex cantina pokvarila :(
ja bas ne volim mex restace jer imam loša iskustva s njima - naime tam se uvijek tak ubijem da kasnije nemrem hodat :badgrin:

* dzija *
01-07-2008, 23:29
ubiješ se od hrane ili alkohola?? :lol: :lol:
ja sam vise za kinesku kuhinju...npr.kiselo ljuta juha,proljetna rolada,hrskavo pohana junjetina u slatko kiselom umaku,riza sa povrcem i jajima i pohano voce sa sladoledom...njammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!! !! :smt055 :smt026
damn,sad sam gladna :smt009

Just a little bit
01-07-2008, 23:35
fak sad i ja postajem gladan :(
meni je najbolja pržena svinjetina (jebiga mi hrvati ipak nemremo pobjec od svinjetine il' janjet'ne :-D ) u narančinom umaku , to bih mogo jesti svaki dan

to , škampe, biftek i lignje :-D TOP

Nivette
02-07-2008, 00:58
planiram u meksički skoro
u carambi bila
u onom u rotonda centru tkđ.
red je na mex cantinu...vele da je to najbolji meksički u zg

meni jos uvijek mex cantina najbolja :smt049
uve, al odi ponedjeljkom, sviraju los caballeros, pa zgodno za atmosferu ;)

malimrav85
02-07-2008, 01:05
bio sam danas na kebabu u tkalči
turčin u prečkom pojede ovog u tkalči za doručak :smt109
a ovaj u tkalči je još i škrt, stavi mi dve šnite paradajza
:?

ultraviolet
02-07-2008, 08:17
meni su kineski u qrc - u... :smt009
ima neloših stvari, al sve u svemu, bzvz...nekak uvijek ostanem gladna :?

u meksičkom u jurišićevoj (taj u veži rotonda centra) se jednom tak prežderala da doslovno 2 sata nisam mogla ustat. nekak sam se uspijela otkotrljat do cvjetnog na još jednu pivu. :lol:
ah ta neumjerenost u jelu i piću.... :smt009

suni
02-07-2008, 08:26

ostanes gladna u kineskom :shock: :shock: životinjo :lol: :lol:

ultraviolet
02-07-2008, 08:28
a kaj ja znam, sva ona sranja s bambusom i komadićima meseka me zbune...

suni
02-07-2008, 08:43
a kaj ja znam, sva ona sranja s bambusom i komadićima meseka me zbune...
mah nisi najbolje probala :D

spring rolls pa piletina pohana u sezamu sa kiselo-slatkim, pa noodles s povrćem i pohani sladoled i mrtav si :smt007 :smt007

Frenki
02-07-2008, 09:54

ostanes gladna u kineskom :shock: :shock: životinjo :lol: :lol:

Da, u kineskom se ziher ne može ostat gladan, ali isto tako, sve je to meni nekak
premasno, te sečuanske piletine, govedine i sl. i bude mi zlo nakon svog tog čajniza.

Joj i taj usrani pohani sladoled. Kaj ne mogu smislit neki bolji desert od toga. :-D
Najbolje mi je dok ti ga lik pred tobom zapali, tj. flambira i onak te oduševljeno gleda u stilu
"a, kaj nije supač, kaj nisam frajer", a ti ga gledaš u čudu....

Inače, oni koji vole kinesku hranu kažu da im je od svih najbolji onaj u Novoj Vesi.

Just a little bit
02-07-2008, 10:09
a najlošiji onaj prek puta Sheratona
jedini kineski u kojem se nisam najeo, dosta love, a atmosfera je unutra takva da ti je neugodno na glas pricat vec moras šaputat :(

suni
02-07-2008, 10:14
a najlošiji onaj prek puta Sheratona
jedini kineski u kojem se nisam najeo, dosta love, a atmosfera je unutra takva da ti je neugodno na glas pricat vec moras šaputat :(

meni je taj čajniz najbolji zato kaj ima najbolji junk food okus :lol: a nikad nisam unutra sjedila vec uvijek take out
mislim jasno je meni da je to neka balkansko europska inačica kineske kuhinje ali i tak ne bi jela njihove natural splačine :oops:

dobar mi je mr chen u kvartu-e taj restač je ugodan i navodno lik na svaku kinesku novu godinu napravi švedski stol i sva klopa za goste u restaču je taj dan besplatna :smt038

Just a little bit
02-07-2008, 10:21
jel ima di dostava kineske hrane u zgb ?

suni
02-07-2008, 10:32
jel ima di dostava kineske hrane u zgb ?
taj prek puta sheratona ima ali min račun mora biti 100kn i kolko me sjecanje služi dostavu ima china house evo br tel sam izguglala 6112073, 6187500

znam da ona dva u ilici kraj britanca ne dostavljaju, niti ne dostavlja mr chen

Just a little bit
02-07-2008, 10:36
suni ti si sunašce ! :smt001 :smt001

suni
02-07-2008, 10:50
:smt051 :smt057

Stara_studentica
02-07-2008, 11:42
Vidim priča se o klopi, a ja o tome uvijek imam kaj reći...
Najbolji restači u gradu i okolici: Zeleni papar (kod malog prelaza na Bregani), Zelendvor (na staroj Samoborskoj), Semi (u Velikom Trgovišću), Grešne Gorice (kod Velikog Tabora), već standardni Stari Puntijar (u Gračanima)....sve odreda izvrsna domaća klopa (od zagrebačkog odreska do teletine ispod peke)...a onda oni raznorazni "strani" okusi....Apache steak house (u Strmcu Samoborskom), Sofra (u Folnegovićevom), Fenix (u Jurišićevoj)...a tu je i nezaobilazna janjetina ispod peke ili s ražnja u Zdihovu (ovo je podaleko od ZG, ali ju definitivno valja spomenuti)...ma čim se sjetim, odmah sam gladna...
Pozdrav! :smt006

Nivette
02-07-2008, 12:49
mmm... zelendvor :smt007
meseko s raznja i ispod peke :smt007
mmm... puntijar :smt007
punjeni lungic, "zelena riza", pohane tikvice :smt007

odmah sam gladna :lol:

Tkach
02-07-2008, 14:54
Mah, mene ta kineska hrana redovito poštenski prosere... Nisam ljubitelj. Povremeno jedem gore na Novoj Vesi, prije svega zato što u centru nema poštenog ćumeza s domaćom hranom već su svi na periferiji. Tako da možeš u principu birati između a) Kineza b) Meksikanaca c) pizze d) kebaba. Još je najpametnije kebab pojest.

suni
02-07-2008, 14:57
prije svega zato što u centru nema poštenog ćumeza s domaćom hranom već su svi na periferiji.

eh da i to što kažeš :?

Ježurka Ježić
02-07-2008, 17:19
(...) Semi (u Velikom Trgovišću) (...)
Auuu, savršeno... Ajme, kakva dobra juha od vrganja i lungić u umaku od vrganja... E, sad sam tak gladan. :-D

Al nema veze, u subotu je u planu kupanje u jednim od silnih toplica, pa onda ni Semi nije daleko... :D

vuffek
03-07-2008, 10:49
bio sam danas na kebabu u tkalči
turčin u prečkom pojede ovog u tkalči za doručak :smt109
a ovaj u tkalči je još i škrt, stavi mi dve šnite paradajza
:?
natrpa mesine, luka, paradajza, salate ajme majko, nisam mogla vjerovat kad je trpao :shock:
i još u blagom ima česnjaka i jogurta taman
a ljuti isto taman
sam kaj nije za kasne ljetne sate ak netko misli poslije njega spavat

maj fejvrit

osim crnogorca, možda

Nivette
03-07-2008, 10:50
ok, di je tocno turcin u preckom????? :-D

vuffek
03-07-2008, 10:51
the one and only
shopping centar prečko 8)

Nivette
03-07-2008, 10:53
hvala na info, iduci put kad budem u blizini obavezno navracam :smt038

vuffek
03-07-2008, 10:56
hvala na info, iduci put kad budem u blizini obavezno navracam :smt038
ak buš u prečkom, navrati i u el mundo, kraj placa, na nabolje sendviče, koji ziher nemreš cijeli pojest, mislim možeš ak si ful gladan i ak si muško :-D

maj rekomendejšin: el mundo sendvič 8)
piletine, salate, kukuruza, paradajza, sira, toplo, rastapa se, joj, i još imaju dostavu, joooj...

Nivette
03-07-2008, 11:08
ak buš u prečkom, navrati i u el mundo, kraj placa, na nabolje sendviče, koji ziher nemreš cijeli pojest, mislim možeš ak si ful gladan i ak si muško :-D

maj rekomendejšin: el mundo sendvič 8)
piletine, salate, kukuruza, paradajza, sira, toplo, rastapa se, joj, i još imaju dostavu, joooj...

uuu
br. telefona :?:
vjerojatno cu krajem 8.mj. ucit/zivjet u blizini pa mi dobro dođe :-D

Just a little bit
03-07-2008, 11:14
u sh.centru prečko american donut ima i kebab.
katastrofa! pecivo nepodgrijano, mesa malo i hladno je, umak preslab... i 20 kuna košta a sa sirom 23 :smt011

cure jel to neki drugi kebab ili mislite na ovaj konzervin kebab u am. donutu ? :-D