PDA

View Full Version : Ženski kutak

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

acid
01-07-2005, 13:13
Vidim ja da mi �ene ovdje trebamo mjesto gdje Ìemo prièati o sjenilima, �opingu, cipelama i mu�karcima i svim onim stvarima koje nas razlikuju od mu�kih.
Girlz rulz!
Offtopicharenje dopu�teno u odreĂ°enim granicama jer smo mi brbljave i tko zna kuda nas rasprava mo�e odvesti. :mrgreen:

leonisa
01-07-2005, 13:17
damn!
ja mrzim shopping...damn..sta me onda razlikuje od muskih?? price o njima? :mrgreen:
mozda da si instaliram ovo u kupaonicu:
http://i2.photobucket.com/albums/y23/leonisa/ShowLetter.jpg

acid
01-07-2005, 13:20
Hehe, dodala sam i tebi opciju u poll. A ni ja nisam veliki ljubitelj ĹĄopinga, ali volim kupiti neke sitnice.

leonisa
01-07-2005, 13:24
hvala!
volim trosit lovu, ali mrzim hodat po ducanima!
ak ne vidim nes u izlogu kaj me privuce i natjera da udjem, necu nikad uci...a kopati po policama...sacuvaj me boze te muke!

valkyra
01-07-2005, 14:06
Hmmmm, mali se potrudio oko trbusnjaka... me likey, likey, likey :mrgreen: I zasto je cenzuriran; cenzura sucks... :lol: Ali nema obrijana pazuha kao plivaci; to mu je veliki minus, necu ga zato staviti u ve-ce. :lol:

leonisa
01-07-2005, 14:12
da, ali su dlakice podsisane! to je bolje nego kad obriju pa pocnu rasti! onda izgledaju gore od zena sa uraslim dlakama! :mrgreen:

valkyra
01-07-2005, 14:16
Ha, ha... Dobro, ima nesto i u tome, ali dlake su visak.... Muskarci se trebaju ugledati na G. Kozulja :lol: :mrgreen:

ultraviolet
01-07-2005, 16:24
oh yeah! ženski kutak! GIRL POWER!!!!!!!!!!!!!!!! :hej:
idem na tulum danas i neznam kaj bi obukla. šta se nosi ove sezone? naime, tulum je u cerju i nemrem dok sam tak. išla bi na kaubojsko - urbano - sexy look. jel to kul?
gordan kožulj rules! :luv:

acid
01-07-2005, 19:43
Ma Uv, ne optereĂŚuj se lookom. Ja baĹĄ ne znam kaj se nosi, ali mislim da je tvoj predviĂ°eni look okej :)
Kad smo veÌ kod depilacije, èime se depilirate. Ima neki proizvod koji je totalni must-have ili neki koji treba zaobiÌi, koji je totalno smeÌe?

karlovacko
01-07-2005, 19:49
za to odi kozmeticarki, bude vruci vosak i trake ali vrijedi svake pare

sto se nosi...hmhmhm...pa hipi spika al ja sam si obecala da necu biti povodljiva pa kupiti jednu od onih suknji na volane

sminka-must have-dobar bronzing powder, za natural look-stvarno se isplati investirati

acid
01-07-2005, 19:59
za to odi kozmeticarki, bude vruci vosak i trake ali vrijedi svake pare

Ne pitam ja to radi sebe nego konverzacije radi.

karlovacko
01-07-2005, 20:22
yeah, sorry, oooops :mrgreen:

lily
01-07-2005, 21:00
sto se nosi...hmhmhm...pa hipi spika al ja sam si obecala da necu biti povodljiva pa kupiti jednu od onih suknji na volane

meni su bas ok te suknje...stara mi sacuvala hrpu starih stvari medu njima i te...al nema sanse...mrzim te "must have" stvari iz cosma..i drugi dan svi ih imaju...huray :rig: :bonk:

karlovacko
01-07-2005, 21:53
mislim da su po pitanju kozmetike japanci jako dobri - vec dulje mjerkam shiseidovu maskaru i sjajilo i kenzove parfeme mmmm

acid
01-07-2005, 22:33
http://www.shiseido.com
Ali stranica im s ejako sporo otvara.
http://www.shiseido.co.jp/e/themakeup/lineup/img/lip6_05.jpg

valkyra
01-07-2005, 23:19
Shiseido?! A tko ti to placa? :lol:

Njihove kreme od 80 ml su 800 kn. To je perverzija.

VeNoM
01-07-2005, 23:50
je itko od vas žena primjetio da je ono koje stišæe onom pa iz tog onog izlazi ono bijelo muško?
zanimljivo...

leonisa
02-07-2005, 00:46
oko toga se vec vodila rasprava na offtopic topic! :wink:

acid
02-07-2005, 14:00
Shiseido?! A tko ti to placa? :lol:

Njihove kreme od 80 ml su 800 kn. To je perverzija.
Eto, cura je rekla da joj se sviða Shiseido, pa ja stavila link i slièicu.
Ja uglavnom ne kupujem takve stvari jer kad bih ja krenula u kupovinu, morala bih biti jako bogata. Meni je najvaĹžnije da nije testirano na Ĺživotinjama.

ultraviolet
02-07-2005, 16:55
Ma Uv, ne optereæuj se lookom. Ja baš ne znam kaj se nosi, ali mislim da je tvoj predviðeni look okej
thnx acid. :thm: noæas sam nešto shvatila a to je da se èesto optereæujemo bespotrebnim, recimo taj izbor odjeæe, ruža koji paše, boje gumenih èizama kad je tulum u selu i sl., a èesto zaboravljamao da je najvažnije ono što je u srcu i u duši. kad èovjek u scrcu nema veselja i radosti i ljubavi, nikakav specijalni look mu neæe pomoæi. amen.

malimrav85
02-07-2005, 19:28
Kad smo veÌ kod depilacije, èime se depilirate. Ima neki proizvod koji je totalni must-have ili neki koji treba zaobiÌi, koji je totalno smeÌe?
Ja sam frendici na maturalcu posudio Mach3 brijaĂŚi aparat i rekla mi je da je zakon, da dlake ne rastu iduĂŚih barem tjedan dana. Ali onda morate stavit i Nivea aftershave da doĂ°ivljaj bude potpun.

Romana
02-07-2005, 20:39
Ne mogu reci da sam luda za shoppingom, ali nije mi ni mrzak. Mrzak mi je kad idem pod mus - kad moram kupiti nesto za svadbu, kad moram kupiti bas takve hlace bas te boje i bas te duzine (kojih, naravno, nikad nema bas takvih kakve ja tad hocu) i kad moram kupiti nekome nesto za poklon, a nije mi toliko blizak da znam njegove zelje, navike i ukus.

Najvise volim neobavezno setati gradom, ulaziti u provjerene trgovine, isprobavati stvari na koje naletim bez da sam ih trazila. To su mi obicno i najbolje kupovine i takve stvari nosim jaaaako dugo.

Volim razgledavati (i kupovati) cipele i torbe, bizuteriju i CDove. CDovi se malo teze uklapaju u ovu zenski-kutak-pricu, ali ja ih volim razgledavati, pa sam ih ugurala :mrgreen: Ne volim bas kupovati sminku, pogotovo to ne volim u raznim Martimexima, Limonijima i slicnim ducanima gdje mi prodavacice vise za vratom. Ne volim to i zato blazen bio DM i Varteks na trgu, blazen bio stotinu puta :mrgreen: Kad sam kod visenja za vratom, ducan mi odmah dobije ogroman plus kad je prodavacica ljubazna, ali nenametljiva. Dakle, nema puno ducana s ogromnim plusom kod mene :mrgreen: Ne volim da mi se govori da mi nesto super stoji, kad postoji ogledalo u kojem se ja actually vidim. Ja znam sto mi super stoji, a sto mi ne-tako-super stoji, iz jednostavnog razloga sto zivim sa sobom vec odredjeni niz godina, hvala lijepo.

acid
02-07-2005, 21:40
Ja oboŞavam kupovati ťminku. Ali ne volim prodavaèice koje se prave previťe vaŞne i pametne. Tako me jedna uvjeravala da Lancome ne testira na Şivotinjama, praktièki se posvaðala sa mnom. KAo, oni su dobili demanti iz Pariza, ali ne Şele objaviti u novinama.
Otiťla sam danas u virtualni ťoiping ťminke i '' potroťila'' 527 $ :shock: Totalno se otkaèim na ovakve kutijice

http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20041015180059/www.sephora.com/assets/dyn/product/P9735/P9735_hero.jpg

http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20020729205911/www.sephora.com/assets/dyn/product/P35702/P35702_hero.jpg

http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20040107190123/www.sephora.com/assets/dyn/product/P38470/P38470_hero.jpg

03-07-2005, 00:22
...lancome ima najbolju maskaru i sjajila s okusima (moj izbor je mango ali sva su super), naj naj puder je od cliniquea...

Tighelia
04-07-2005, 23:55
Ajme, super tema! Acid, svaka èast! :thm: Vidim da Ìe mi ovo biti novo utoèiťte! :luv:
OboĹžavam, oboĹžavam shopping! Na prvom mjestu je ĹĄminka. :luv: Posebno sjenila i sjajila. Ĺto ĹĄarenije boje, to bolje! :luv: I setove oboĹžavam. Pupine pogotovo. :luv: Ljudi padnu u nesvjest kad vide moj ormar sa ĹĄminkom jer toga ima stvarno puno. Neki misle da 'malo' pretjerujem u kolekcionarstvu. :mrgreen: Ali boli me briga, meni je to kao nekom skupljanje maraka. Jedina razlika je ĹĄto ja ovo svoje koristim svakodnevno. :)
Odmah nakon ťminke, po omiljenosti slijedi kupovanje torbica. I to mahom malih u koje mi jedva stane index. :luv: I to mnoge ljude sablaŞnjuje; kako nemam nijednu torbu 'veÌu od novèanika'. :roll:
Dalje, oboĹžavam nauĹĄnice, onako viseĂŚe, antiknog izgleda.
OboĹžavam lance i remenje, zanimljive narukvice s bodljama, te bedĹževe. BedĹževi su mi :luv:. Imam ih jedno petnaestak u svojoj kolekciji.
OdjeÌa je onda slijedeÌa. Omiljene lokacije - Top Shop, Miss Selfridge (po toj me trgovini prozvala frendica na prvoj godini :mrgreen: ), Extyn, povremeno Mango, a onda proèeťljam i sve ostalo.
I oboĹžavam lunjati Importanneom svaki put kad naĂ°em vremena.
Cipele i ne volim baĹĄ kupovati jer mi se malo koje svide. Tenisice, on the other hand, oboĹžavam kupovati.
A sad... Opet na ĹĄminku. Neke stvari koje su na mojoj wishlisti...
:luv: :luv: :luv:
http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20050413180038/www.sephora.com/assets/dyn/category/C10972/C10972_hero.jpg
http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20050330190037/www.sephora.com/assets/dyn/category/C10996/C10996_hero.jpg

ZaĹĄto ovog nema kod nas? :cry:

acid
05-07-2005, 00:01
Curo, znala sam da ĂŚe ti se svijeto ova tema! Potaknuta tvojim opĹĄirnim savjetom fatu, ova tema je i otvorena. :)
Ja si isto postavljam pitanje zaĹĄto tih stvari nema kod nas!

Vuk SaMOtNjaK
05-07-2005, 01:16
e cure, kad vidim na šta sve trošit i kolko trošite, zapitam se, otkud vam tolko para ? :shock: ... kaj ste svaki dan u kladi pa masno zaraðujete il gladujete tjedan dana da bi imale za torbicu ?

btw, slažem se s kolegom koji je napisao da je najbolja britvica za brijanje iliti depiliranje... ja koristim gillette 3D i baš je lud, al onda provedem pol sata vadeæi dlake iz njega s èaèkalicom :( ....

btw, zaš se vi žene ne depilirate prek zime ? zezao sam se s neš s frendicom i išao joj dignut nogavicu od hlaèa... a kad sam je dignuo, imao sam kaj za vidit ! :alb: .... ono, krš živi... otad imam traume :pal: ...

Tighelia
05-07-2005, 02:56
Evo i Vuka na 'Ženskom kutku'! Bilo je samo pitanje vremena! :mrgreen:
A ťto se tièe kupovanja pizdarija i troťenja novaca... Imam mjeseènu stipendiju koja uopÌe ne ovisi o mojim starcima i s njom mogu ťto hoÌu... Pa eto... Priuťtim si ťto mi se svidi. :)

Vuk SaMOtNjaK
05-07-2005, 03:13
Evo i Vuka na 'Ženskom kutku'! Bilo je samo pitanje vremena! :mrgreen:
A što se tièe kupovanja pizdarija i trošenja novaca... Imam mjeseènu stipendiju koja uopæe ne ovisi o mojim starcima i s njom mogu što hoæu... Pa eto... Priuštim si što mi se svidi. :)

uf, ja bi tu stipendiju iskoristio na bolji naèin :mrgreen:
al ko sam ja da ti sudim ( pogotovo u Ženskom kutku )

VeNoM
05-07-2005, 03:15

ti bi je trošio na žene a? :mrgreen:

merić
05-07-2005, 11:59
pa, sve opcije dolaze u obzir, naravno, osim one da mrzim shoping!
ja OBOŽAVAM shoping, zapravo, oboŞavam ťetati po trgovinama, nekad neťto i kupim ... :D

skeptik
05-07-2005, 13:33
Ajmo dezurne cure koje znaju sve sto se ima znat o parfemima, kako se zove neki parfem od Caroline Herrere koji izgleda kao da se radi o dva dijela sastavljena u jednom?

Tks

Vuk SaMOtNjaK
05-07-2005, 18:51

ti bi je trošio na žene a? :mrgreen:

fala Bogu, tipa na one koje zalaze u Gallery :D
prvo bi si unajmio Cayennea, dovezo se na jarun, pokupio njih desetak
( gepek je prostran ) i onda na Bundek :mrgreen:
( jer fukodrom je uvijek zauzet )

Emer
05-07-2005, 19:27
e, ljudi, zbog ovog se vrijedilo ulogirat! :mrgreen:

Ajmo dezurne cure koje znaju sve sto se ima znat o parfemima, kako se zove neki parfem od Caroline Herrere koji izgleda kao da se radi o dva dijela sastavljena u jednom?

Tks

mislim da traĹžiĹĄ 212 od herrere - s tim da on malo, malo doĹživi reizdanje: fakat mi je bio dobar prije koju godinu kad sam ga probala, al sad viĹĄe neam pojma kak miriĹĄi... (ma, sigurno je super!)
nego - izgleda kao kapsula - na plastiènu sredinu spajaju se dvije boèice sa svake strane, u obliku polukugle...

ummm, da, ni ja ne volim ĹĄoping, i ne volim ĹĄto se cure na naĹĄem faxu (a i opĂŚenito) markira kao "ĹĄminkerice" ili "trendsetterice" (glupi izraz koji veze s vezom nema)
interesantno mi je bilo ono pitanje: kaj vi svu lovu troťite na ťminku? pa, da, veÌina mojih prihoda ide na: (ne nuŞno tim redoslijedom) kozmetièarku (depilacije, lice itd.), odjeÌu (sve one fine krpice koje se svima svide kad ih obuèem moram negdje i nabaviti, ne?), nakit (iako u zadnje vrijeme èak i sama neť kemijam - i s robom, i nakitom... ventil za izmeðu uèenja, kad mi se ne da Şivcirat po forumu :shock: ), ťminka, parfemi, ostala kozmetika...
zapravo, najveÌe stavke su vjerojatno ťminka i odjeÌa - èisto zbog odnosa cijena; dok se kolièinski najviťe orijentiram na ostalu kozmetiku: kreme za lice, za sunèanje, pjene za kupanje, ťamponi, regeneratori itd. bez èega ni "frajeri" ne mogu.
al samo da ukaĹžem i na diskrepanciju u konstatacijama muĹĄke polovice forooma:
(karikiram, bez imena)

zaĹĄto Ĺžene troĹĄe toliko? ja bi to sigurno bolje potroĹĄio?
i onda
zaĹĄto se Ĺžene ne depiliraju zimi? ...ono, krĹĄ i lom...
e, pa, dragi naťi: upravo zbog ovakvih pitanja moŞda i nije najzdravije navraÌati u Şenski kutak - puno vam toga neÌe biti jasno. (inaèe, zimi pustiť koŞu da se malo oporavi - jer ak se nemať potrebe skidati u javnosti/pokazivat deèku, ipak je ugodno malo Şivjeti bez straha od iritacija (crvenilo, priťtiÌi, urastanje... a i novèanik se ima kad oporavit) - a ťto se vama dogodi od koriťtenja britvice svaki dan? isto kao ťto deèki puste bradu, i cure smiju pustit svoju "bradu" - bez brige, mi ju ipak ne pokazujemo u javnosti (izuzetke "emancipirane" ne ubrajam)) a za vas je ionako bitno samo da smo lijepe kad nas vidite, ne? ruku na srce, ljepťe je i vjerovati da to èinimo bez puno truda.

no, kad ste veĂŚ tu, aj mi odgovorite na pitanje:
volite li viťe kad cura nosi parfem ili njezin "prirodni" miris? (ne znoj, nego miris èiste koŞe - ne dozvoljavam skretanje s teme!!)

da, moje najnovije akvizicije bile su parfemi, sjenilo i olovke u boji.
inaèe, uvijek kupujem najmanje boèice - 30 ml, i to pod a) zato ťto mi èesto ishlape jer ih ne koristim preèesto, pa ovako izvuèem maximum (nakon nekog vremena, taman dok ga potroťim mi veÌ pomalo i dosadi parfem... rijetki nisu); pod b) financijski razlozi. :mrgreen:
al nekidan me tata iznenadio: kupio mi je YSL "In Love Again", ono, totalno iznebuha, od 100 ml! (ajme, big spender!) i kaj je najbolje - totalno me pogodio (baĹĄ sam si taj pikirala... al sam pred mjesec dana nabavila najnoviji moschino pa mi je bilo bed uzimat joĹĄ jedan...) i razveselio! koliko vas drugi "pogode" kad vam neĹĄto kupuju? koliko vama drugi kupuju takve sitnice (ok, tigi, tebe svatko lako pogodi, mislim da bi ti i ja nabavljala samo ĹĄarene palete da ti kupujem poklone - to je tako ti! :thm: ) a koliko same? volite li da vam kupuju drugi, ili vam je ipak veĂŚi guĹĄt kupovat si same?

e, inaèe, sjenilo je prepredivna zelena nijansa... totalno ljetna - i super se uklapa s onim ťto veÌ imam (i boja oèiju djeluje zelenkasto kad ga stavim, tak da nije bed ko ťto kaŞu za kombinacije smeðe oèi-zeleno sjenilo)...

ajme, lamentacije :roll: :lol:

Woodstock
05-07-2005, 20:08
Najèešæe sam bez šminke, samo nosim ruž premda me u zadnje vrijeme nešto puklo pa stavljam maskaru s vremena na vrijeme....

Ne volim tešku šminku veæ prirodan izgled.. Kad si obrubim okice onda to više nije moj pogled pa nekad samo istaknem okice maskarom...
Ruž je obavezna dodatna oprema... Imam žarko crveni koji stavljam kad idem van i to za posebne izlaske a za svakodnevnu pojavu volim roze nijanse...
Volim kvalitetnu Å¡minku tipa Max Factor, Helena Rubinstein, Art Deco, L'Oreal i tako...
Od parfema nosim samo Chanel 5, po tome me se može "nanjušit" na kilometre... :wink:
Eventualno za rijetke prilike nosim Opium od Yves Saint Laurenta ali buduæi da je to nekako zimski i vamp parfem stavit æu ga samo za takve prilike...
Gotovo uvijek imam nalakirane nokte i to crveno.. Nosim samo crveni lak jer je to moja boja.

Kupnja cipelica je posebna misija jer moji zahtjevi nemaju veze s onim što je sad u trendu, volim klasiku a kod nas je teško naæi neke normalne cipele a da nisu bapske ili one koje fura pol Zagreba buduæi da kad neki lik tipa Neven Ciganoviæ kaže da se nešto nosi jer je "trendy" onda svi duæani imaju samo tu robu stoga je meni najbolji izbor postolar koji zna èitat moju maštu....

Odjeæa?! Hm, isto kao i za cipele... Volim nosit etno odjeæu kad idem van ali ne onu poluindijsku nego našu, dakle doslovce dijelove nošnje iskombinirane sa sadašnjošæu ili nešto klasièno i profinjeno (ali to je za posebne prilike :mrgreen: akfors)

Hm... Frizure?!
Ah, o tome ne trebam ni prièat.... Imam svoju prepoznatljivu zurku gotovo uvijek osim ako me ne pukne nešto pa raspustim kosu ili napravim neku šašavu kreaciju..

Ne bih se dala u ruke frizerki da radi od mene što želi pa me iznakazi i napravi tzv. frizuru koju fura cijeli Zagreb i još mi upropasti kosu farbanjem! Pa da izgledam kao vojnik kad pustiš kordon vojske - svi isti! A ne ne... Nikad se nisam farbala niti stavljala pramenove pa bome ni neæu a rezat kosu na neku kvaziduljinu ni u ludilu! Dapaèe sadašnja duljina kose mi je prekratka.... Bila je dulja prošle godine..Hmmmm!

I glupo mi je kad si sve cure èupaju obrve na jednak naèin! Pa stvarno!
Svaka pohvala Tigi, Lubilu i Doli Å¡to se nisu dale takvima pa da im iznakaze njihove prelijepe obrve...
Sorry cure ako sam neku preskoèila ali ne sjeæam se više tako dobro vaših lica pa mi nemojte to uzeti za zlo i pomisliti da vas smatram oèerupanim kokošima! :mrgreen:
Sponzoruše su tipièan primjer oèerupanih kokoši! :tng:
:tng: :tng: :tng:

Emer
05-07-2005, 20:22
ee, sjetila si me kaj sam zaboravila!

daklem: VOOOLIM shiseido, al to se kupuje samo na aerodromu (ipak je razlika u cijeni, koliko god mi ťutjeli o tome!), a najskuplja investicija koju sam kupila u zemlji je: rochasova paleta s 4 boje (sjenilo) i sisley maskara za osjetljive oèi (fakat je najbolja za svaki dan - uopÌe ju ne osjetim!). inaèe, sad koristim cliniqueov puder, shiseidovu maskaru, diorova kremasta paleta trotter2 (sve kupljeno a l' aeroporto - frankfurt, i think.)

i donje rublje! gaĂŚice svih boja i oblika - zapravo ne vojim tange, al ak su jako slatke, sve mere - bokse najviĹĄe, i one slatkièke slip/bokse niskog struka... sve su ĹARENE, rijetko nisu pamuk (ne Ĺželim iritirat) ili ona fina mikrofibra, èipkicu not lajki. (al imam jedne crne... takoĂ°er poklon... uuuuu, naaaajs.... :twisted:)
grudnjaci su druga prièa: uĹžas jedan naĂŚi neki koji mi odgovara velièinom/oblikom/materijalom/bojom... (ove koje imam nosit ĂŚu dok se ne raspadnu :? èini se...) palmers rula. a imam i jedan zeleni iz esprita. kupila bzvz, na kraju ispo najbolja stvar na svijetu. ima par godina, a joĹĄ je ko nov - forma, bolja, materijal... i PAĹE NA SVE! (nije bijeli, nit crni i uopĂŚe se ne kuĹži ispod, npr. roza majice... da ne povjerujeĹĄ) a i skidaju se naramenice, ne ocrtava se kao neki, niti se urezuje. mrak! :roll:

malimrav85
05-07-2005, 22:43
:lol:
Ja sam kod frizera, ono kuŞiť, svaki tjedan, nekad mi se zalomi pa odem svaka dva tjedna, ono. Moram jednostavno skratit te vrhove, ono ne. Da li je to moŞda jer mi je mama ima salon (meni to niťta ne znaèi ali mi frendice zavide) ili se trebam javiti na new gay otb?
:D

05-07-2005, 22:48
btw, zať se vi Şene ne depilirate prek zime ? zezao sam se s neť s frendicom i iťao joj dignut nogavicu od hlaèa... a kad sam je dignuo, imao sam kaj za vidit ! :alb: .... ono, krť Şivi... otad imam traume :pal: ...[/quote]

dobre su ti te prijateljice koje se ne depiliraju...ipak da te utjesim nisu sve zene takve. eto, sigurna sam da se lana depilira redovito:))

leonisa
05-07-2005, 22:51
koliko muskaraca depilira pazuh?
redovito odrzava bradu?
cisti usi?
reze nokte?
itd...

Robierre de Cochon
05-07-2005, 22:56
ne, ali ozbiljno razmisljam. :thm:

redovito odrzava bradu?
svaki drugi dan, osim pred ispit - onda jednom tjedno. :lol:

cisti usi?
e to nisam dugo radio! :shock: :lol:

reze nokte?
Svakih koji tjedan. :mrgreen:

mala m
05-07-2005, 22:57
joj ja volim shopingat,al samo kad imam novaca i vremena trazit po gradu, mrzim kad mi je neka stiska i moram nes kupit pod mus a nije da mi se bas pretjerano svida.
sto se tice garderobe, vise sam ljetni tip,pa kupujem stalno samo majcice na bretelice i neke vesele, sretne stvari, mrzim zimsku garderobu i one grozne dolcevite i sve one fuj pikave stvari od vune,kaj se mene tice ja bi stalno bila u japankama i sosicu i nekoj kratkoj majcici.

cipele-to mi je uvijek uzasno tesko za naci,imam preusku nogu pa mi redovno sve padaju,onako iza,klapcu....zato volim japanke-imam ih jedno 20 komada :mrgreen:,a cipele kupim jedino ako mi se jako,jako svide, grozno mi je kad pola grada ima iste...

kaj se kose tice,sad imam neku nit vrit nit mimo duzinu, bila je duga,apa kratka,pa duga i tak je stalno mijenjam, ovisno o raspolozenju...imam pramenove,nikak mi se ne svida moja prirodna boja i svi mi kazu da ovak plava puno bolje izgledam,inace sisam se uvijek kod iste zene jer jednom me je jedan manijak od frizera pokusao posisat onak experimentalno,imao je neku fiksnu ideju....dobro da sam ga zaustavial na vrijeme

a najvise love ode na sminku, svakako...obozavam pupina sjajila i sjenila is ljokice....zapravo vecina stvari su od pupe
super su i od burjouis (ili kak se to vec pise) one kapljice i boje kaj idu na trepavice - to cim sam vidla odma sam kupila,zakon su

Vuk SaMOtNjaK
05-07-2005, 23:18
e, pa, dragi naši: upravo zbog ovakvih pitanja možda i nije najzdravije navraæati u ženski kutak - puno vam toga neæe biti jasno. (inaèe, zimi pustiš kožu da se malo oporavi - jer ak se nemaš potrebe skidati u javnosti/pokazivat deèku, ipak je ugodno malo živjeti bez straha od iritacija (crvenilo, prištiæi, urastanje... a i novèanik se ima kad oporavit) - a što se vama dogodi od korištenja britvice svaki dan? isto kao što deèki puste bradu, i cure smiju pustit svoju "bradu" - bez brige, mi ju ipak ne pokazujemo u javnosti (izuzetke "emancipirane" ne ubrajam)) a za vas je ionako bitno samo da smo lijepe kad nas vidite, ne? ruku na srce, ljepše je i vjerovati da to èinimo bez puno truda.

no, kad ste veæ tu, aj mi odgovorite na pitanje:
volite li više kad cura nosi parfem ili njezin "prirodni" miris? (ne znoj, nego miris èiste kože - ne dozvoljavam skretanje s teme!!)

a pa dobro, ne kažem da se trebate ( prek zime ) depilirat ko lude svaka 2 sata :bsm: , al bi bilo poželjno možda svakih par tjedana jer nikad ne znate kad vam može doletit neko poput mene i otkrit brižno èuvanu tajnu :alb: ...
uf, vidim da smo došli na ozbiljne teme, tj. mirise... pa fala Bogu da je poželjno da lijepo miriši, al ne sad da se ''èuje'' kao da je ukrala 100 boèica parfema iz nekog duæana... glavno, da ne smrdi ---> èak mi je najvažnije da ima ugodan zadah jer to je jedino ( pa èak ni dlakave
noge ) što me može odbit/privuæ od cure...

ili se trebam javiti na new gay otb?

deèko, tu ti èak ni ja nemrem pomoæ jer se radi o vrli teškom sluèaju... probaj na Vruæoj liniji

dobre su ti te prijateljice koje se ne depiliraju...ipak da te utjesim nisu sve zene takve. eto, sigurna sam da se lana depilira redovito:))

haha, za Lanu sam ziher da se depilira redovito jer bi joj inaèe to pokvarilo njen božanstven izgled... :sob:
eto, nadam se da se bar ti redovito depiliraš ( makar te ne znam ) :rrr:

redovito odrzava bradu?
cisti usi?
reze nokte?
itd...

pazuh --> ne
brada ---> održavam svoj stil, više bi ga nazvao freestyle, al ne brijem ju cijelu nikad
uši --> svaki dan prilikom tuširanja
nokte --> po potrebi

btw, pitanje za kraj --> jel vi cure volite nosit tange il ih nosite jer je to IN ?

mala m
05-07-2005, 23:31
ne, ali ozbiljno razmisljam. :thm:

to ti je super,ja sam uspjela frenda natjerat i kaze da mu je to bas ok,tak da sam naprijed :thm:

btw, pitanje za kraj --> jel vi cure volite nosit tange il ih nosite jer je to IN ?

meni je nekad super ih nosit nekad mi idu na zivce,ok je kaj ti se ne vise tragovi po hlacam ko kad nosis one normalne iliti padobranke

leonisa
06-07-2005, 00:02
TANGE-> mrzim ih nositi! ko da mi se debela spaga uvukla u supak. imam potrebu stalno je izvuci van. ako to neka pripijena ili prozirna odjeca zahtjeva obucem uske tanke boxe. i gustam!
nema mi sirovije stvari kad zenska obuce tange i navuce ih do pupka, a obuce hlace niskog struka. i onda sjedne i naprci se! grozno!!! imam poriv izvest onu foru iz crtica- iscupat joj gace bez da joj skidam hlace. ili ih navuc prek glave. takve zene obicno obuku bijele tange na crne hlace. ili na svijetle tange. i sjednu za sank! G-R-O-Z-N-O!
da ne pricam o slucajevima turboprozirnih bijelih hlaca di se vidi dupe..koje je u pravilu lose i trag tangi koji upada u oci ko prometni policajac u narancastom prsluku na kisi.
neke zene ne kuze poantu tangi- da se ne vide!

Tighelia
06-07-2005, 00:39
Tange ne volim baĹĄ, samo ih moram staviti kad nosim neĹĄto bijelo ili malo uĹže. I to onda nevoljko nosim. :|
Osobno su mi ljepĹĄe hipsterice nego tange. Tange mi dosta trashy izgledaju.

http://scaled.uploader.net/uploaded/EG05N217.jpg
(hipsterice iz Top Shopa)

Woodstock
06-07-2005, 00:48
TANGE-> mrzim ih nositi! ko da mi se debela spaga uvukla u supak. imam potrebu stalno je izvuci van. ako to neka pripijena ili prozirna odjeca zahtjeva obucem uske tanke boxe. i gustam!
nema mi sirovije stvari kad zenska obuce tange i navuce ih do pupka, a obuce hlace niskog struka. i onda sjedne i naprci se! grozno!!! imam poriv izvest onu foru iz crtica- iscupat joj gace bez da joj skidam hlace. ili ih navuc prek glave. takve zene obicno obuku bijele tange na crne hlace. ili na svijetle tange. i sjednu za sank! G-R-O-Z-N-O!
da ne pricam o slucajevima turboprozirnih bijelih hlaca di se vidi dupe..koje je u pravilu lose i trag tangi koji upada u oci ko prometni policajac u narancastom prsluku na kisi.

Totalno, ali totalno se slažem s tobom!!! :thm: :thm: :thm:

Emer
06-07-2005, 00:56
tange se odavno ne nose jer su in. prestale su to bit joť u proťlom stoljeÌu, tam negdje u 80ima, ak ne i ranije. ne vjeruj nikojoj curi koja ti kaŞe suprotno! (èak i na tportalu piťe da su postale out onog èasa kad se "proťirio aids" - kad god da je to bilo? :? )
osobno ih nosimsamo u posebnim prilikama - kad imaju toèno odreðenu svrhu. i viťe od tangi volim T-string. (tanga ima uske trakice tkanine, i onaj komadiÌ u obliku trokuta iznad guze, a T su samo tanke, tanke gumice i nema trokuriÌa nego je kao T: manje Şulja i to se zbilja ne vidi) isto kao i plastiku - obuÌi Ìu ih samo ako raèunam da Ìu ih èim prije skinuti... :mrgreen:

Tighelia
06-07-2005, 00:56
Ja bih ovo, ja bih ovo! :luv: :luv: :luv:
http://scaled.uploader.net/uploaded/EG05N435.jpg
http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20050114190114/www.sephora.com/assets/dyn/product/P93625/P93625_hero.jpg
http://scaled.uploader.net/uploaded/EG05N449.jpg
http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20050608180039/www.sephora.com/assets/dyn/product/P109404/P109404_hero.jpg

Vuk SaMOtNjaK
06-07-2005, 02:05
nema mi sirovije stvari kad zenska obuce tange i navuce ih do pupka, a obuce hlace niskog struka. i onda sjedne i naprci se! grozno!!! takve zene obicno obuku bijele tange na crne hlace. ili na svijetle tange. i sjednu za sank! G-R-O-Z-N-O!

a èuj ti nju, nisam mislio da æe moje pitanje izazvat provalu bijesa kod tebe
:mrgreen: ... ti valjda ne kužiš da æe frajeru prije upast u oèi cura s tangama, a ne s padobrankama, POGOTOVO ako ih još navuèe ! :idea:
ponekad se isplati malo potrpit, ak znaš da æe ti se to isplatit ?
meni je 1000 puta ljepše vidjet ženu u tangama, makar i s lošom guzom...
to mi je nekak znak profinjenosti :sob:

Tange ne volim baš, samo ih moram staviti kad nosim nešto bijelo ili malo uže. I to onda nevoljko nosim. Neutral
Osobno su mi ljepše hipsterice nego tange. Tange mi dosta trashy izgledaju.

pa ne vidim baš neku razliku izmeðu tvog modela i tangi, osim kaj su tange uže... isti q drugo pakovanje... a i ne izgledaju baš neš, izgledaju previše djevièanski...

osobno ih nosimsamo u posebnim prilikama - kad imaju toèno odreðenu svrhu. i više od tangi volim T-string. (tanga ima uske trakice tkanine, i onaj komadiæ u obliku trokuta iznad guze, a T su samo tanke, tanke gumice i nema trokuriæa nego je kao T: manje žulja i to se zbilja ne vidi) isto kao i plastiku - obuæi æu ih samo ako raèunam da æu ih èim prije skinuti... Mr. Green

mislim valjda na G-string ?

vidim da sve uglavnom mrzite tange, razoèaran sam :pal:

Tighelia
06-07-2005, 02:26
pa ne vidim bať neku razliku izmeðu tvog modela i tangi, osim kaj su tange uŞe... isti q drugo pakovanje... a i ne izgledaju bať neť, izgledaju previťe djevièanski...
Hipsterice imaju dupe, dok tange nemaju. Na ovima na slici se ne kuĹži da imaju dupe, ali eto... Nisam naĹĄla bolji primjer.
A za ovo da izgledaju djevièanski samo jedan LOL. :mrgreen:

merić
06-07-2005, 10:08
tange su meni nuĹžno zlo, a najviĹĄe volim one polu-bokserice
bokserice ne volim niti ih nosim, pojma nemam, nekako se ne osjeĂŚam dobro u njima...
i, naravno, uz to da je udobno, donje rublje mora biti i ĹĄareno! :lol:

acid
06-07-2005, 13:44
Nisam ljubiteljica tangi, a ni onoga ĹĄto je in. Nosim ih samo kad se osjeĂŚam *ebozovno.
:mrgreen: Živjele hipsterice! To su najseksi gaèe!

leonisa
06-07-2005, 13:48
ti valjda ne kuŞiť da Ìe frajeru prije upast u oèi cura s tangama, a ne s padobrankama, POGOTOVO ako ih joť navuèe !
ponekad se isplati malo potrpit, ak znaĹĄ da ĂŚe ti se to isplatit ?
meni je 1000 puta ljepĹĄe vidjet Ĺženu u tangama, makar i s loĹĄom guzom...
jadna zena koja zbog gaca koje nosi upadne tipu u oci!
jadan tip koji zamjeti zenu samo na racun gaca koje nosi.
ubite me onog dana kada pocnem loviti tipove gacama koje nosim!! ubite!
(sta su padobranke???)
inace, hipserice, kako ih je tighelia nazvala su najvise sexy! (ako cemo gledat koje su gace kakve) i udobne su, ako ne i najudobnije! (e takve mi zauzimaju prostor u ladici s donjim vesom)!!
u tangama zene izgledaju lagano droljasto (cast izuzetcima), u hipsericama profinjeno, moderno i sexy! :wink:

patsy
06-07-2005, 15:39
kad je ovo veæ zenski kutak
jel netko gledao sanju juèer kad su bili ginekolozi u gostima
jer postavilo se pitanje gdje je zenska G-toèka
i muški ginekolog je suvereno ukazao štapiæem ne odreðeno mjesto i reko
"tu se nalazi G-toèka"

ja sam bila sva u cudu :shock:
ja ne bih nikad rekla da se nalazi bas tamo
I dont think so 8)
ginekologica zenska nije nista htjela pokazat sa stapiæem i rekla je da nezna i da ne moze odrediti-ja bih se slozila s njom a ne s njim

valjda je to kod svakoga individualno
uzivajte u traženju :thm:

leonisa
06-07-2005, 15:54
di je on pokazao da je?
nacrtaj :mrgreen:

Emer
06-07-2005, 16:21
daklem, ajmo revidirat:
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/ghfhg.jpg
ovo je SVILA (cca $250)
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05DAMSHIWRCKNCBLU.jpg http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05DAMSHIWRCKNCBLUb.jpg

hipsters back http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05ABLCRYKNIC.jpg

recimo neke hipster-bokse
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/blackcamiset.jpg

OVO me svaki put obori...
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/IMG_4150.jpg
BOJA!!!!

ovo trebam (imal toga ovĂ°e zakupit, a?) http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05LBNIPCON.jpg

tigz, 4u
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05SSAMYEAR.jpg http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05PENSHANGEARGRE.jpg

must imati, must!!! :tng:
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05MWCHARSHOPBAGPIN.jpg

Emer
06-07-2005, 16:34
i, ofkors, ťto bi bio post u kutku bez gosn. èua? http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/choofrench.jpg

bokse... much more sexy nego tange... (dobro, ove su èipkaste, al, kuŞi se...)
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/bluelacehipsters.jpg
slomio mi se link u gornjem postu... i smanjivala sam slièke...

Tighelia
06-07-2005, 20:19
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/SS05PENSHANGEARGRE.jpg
:luv:
Odliène su nauťnice, Emer, pogotovo ove zelene! :luv: Bať si pogodila moj ukus! :thm:

A znate ĹĄta? Moram se pohvaliti...
Imam ga!!!
Imam!!!
Danas sam ga kupila u Miss Selfridgeu...
http://scaled.uploader.net/uploaded/EG05N435.jpg
A juèer sam gledala link i mislila da toga nema joť kod nas...
Ah, nije li prekrasan...

Starfish
06-07-2005, 22:01
:shock:

*sf traži inspiraciju za post na ženskom kutku*
*...*
*otvara kozmetièku torbicu*

ima/nalazi se:

ruž x2 marke MENHETEN
sjenilo x1 marke MENHETN
(pusti ih fat, MENHETN je super marka, uz S-he - najdraža...:mrgreen: :luv:)
S-he lipp gloss u nekoj pink boji (S-he je DM-ova marka)
Bapanthen
tri ukosnice
plavi Labello (samo je jedan labelo, ostalo su mutanti...)
šiljilo za olovku za oèi (to sam ukrala mami jer sam mislila da æe se tim dat našiljit i drvene bojice - well, NOT!)
maskara - Miss sport :luv: :luv: :luv:
šeæer iz Sunca
prašina
the end

Eto, sad kad više nemam tajni pred vama, kažam, jasno i glasno - dok dišem ispod ovog neba za dekorativnu kozmetiku NEDAM više od 30kn!!! NE DAMMMMMMM!!!!!!!!!!!
Åminkanje mi nije neka furka. Znam bit inspirirana (:luv:) pa se lickat sat vremena, a znam odustajat od stavljanja i ono malo maskare kad ni nakon petog pokuÅ¡aja ne uspijem sprijeèiti ranojutarnje kihanje i preslikavanje maskare na podruèje ispod oèiju. I nekad mi oèi trzaju, pa ih ne mogu držat mirnima minutu. Opet niÅ¡ta.
U svakom sluèaju - za dekorativnu kozmetiku lovu ne dam. Kradem & žicam od mame i frendica, al svoje teško zaraðene pare NE DAM!

Ne volim -
sjajila -> :rig: to se lijepi!!!!!!!!!!!!! LJEPLJIVO JE!!!!! :rig:
uvijaè za trepavice -> :rig: to neæu upotrebljavat dok sam živa....

Emer, ove Jimmy Chooice su jako dobre. Zaslužuju jedan smajl sa srcima.
Evo ga - :luv:
Naravno - podrazumjeva se da to èudo ne stoji na nogama više od sat vremena, da ne trebaš puno hodati, da ne plešeš s tipovima s dvije lijeve noge... Inaèe - JOOOJ.
Vjeruj mi - jednom u životu 12 sati u 10cm.
ZADNJI PUT!!!!!!
A o cijeni da i ne govorim. Èak i da imam love, ne bih imala srca hodat okolo s cipelama koje vrijede više nego godišnji dohodak prosjeènog Hrvata. Bolje bit bez Jimmy Choo-ica nego bez duše.

Da se i ja pohvalim.

Kupih Alessandro lak za nokte protiv listanja. :luv: :luv: :luv: :luv: :luv:
(sad se ne listaju!!!!!!!!!! jeeeeeeeej!!!!!)
i japanke u metrou za 15kn
(stavila bi sliku, al bi morala iæ u dnevni boravak po maminu karticu od metro da upišem brojeve i loginam se na stranicu, al to mi se neda...)

Vuk SaMOtNjaK
07-07-2005, 03:05
jadna zena koja zbog gaca koje nosi upadne tipu u oci!
(sta su padobranke???)
inace, hipserice, kako ih je tighelia nazvala su najvise sexy! (ako cemo gledat koje su gace kakve) i udobne su, ako ne i najudobnije! (e takve mi zauzimaju prostor u ladici s donjim vesom)!!
u tangama zene izgledaju lagano droljasto (cast izuzetcima), u hipsericama profinjeno, moderno i sexy! :wink:

kosterniran sam tvojim mislima, jel ti pišeš možda za Lov & Ribolov ? :roll:
ti sad oæeš mene uvjerit da nijedan frajer neæe uoèit neku žensku s tangama prije one bez ? ne znam ko ti je to naprièao, al pitaj malo mušku populaciju na forumu kaj misle u tom ? možeš me nazvat praznoglavim, plitkim, pa kaj onda ? ak sam takav, baš se ugodno osjeæam ! jer primijeæujem ono kaj mi je sexy, a ziher mi neka cura s padobrankama i loše namještenim grudnjakom neæe privuæ prije pozornost od neke sreðene ( po moguænosti plavuše :mrgreen: ) u štiklicama, navuèenim tangama i napuæenim usnama...
to je ko da sad ti meni oæeš reæ da te kod deèki privlaèi samo ''ono unutra'' ... moja reakcija, haha ! ... ko da vi ne gledate mušku dupencad i prije æete uzet nekog bildera iz teretana nego nekog geeka s polupanim naoèalama samo zato jer je kakti pametan i nježan...

je da, sve žene s tangama su drolje, slažem se :shock:

btw, padobranke su ti onaj tip gaæa koje ti prekrivaju cijelo dupe + gornji dio nogu, tak da dobiš dojam da je žena omotala oko dupeta ruènik, a ne neku prljavu stvar poput gaæa il nedajbože tangi

up to ass, man :hej:

Tighelia
07-07-2005, 03:16
je da, sve Ĺžene s tangama su drolje, slaĹžem se :shock:
Leonisa to nije napisala. Ona je rekla samo da joj Şene u tangama izgledaju lagano droljasto. Èitaj paŞljivije.

Starfish
07-07-2005, 10:47
Nisam se mislila mešat, al moram...
Mislim da je leonisu zasmetao ovaj dio - >

ponekad se isplati malo potrpit, ak znaš da æe ti se to isplatit ?
meni je 1000 puta ljepše vidjet ženu u tangama, makar i s lošom guzom...
to mi je nekak znak profinjenosti

(na ovo sam se osobno odvalila smijat ko što se nisam smijala veæ dugo...
otkad sam u novinama proèitala da je Jelena Rozga izjavila da je "nositi tange stvar opæe kulture"...)
Vuk oèito ima neku èudnu definiciju profinjenosti.
Al dobro - nek mu bude.

ti sad oæeš mene uvjerit da nijedan frajer neæe uoèit neku žensku s tangama prije one bez ?

Naravno da æe neki deèki prvo na curi uoèit kakave gaæe nosi.
Ako govorimo o pubertetlijama i nezrelim mladcima te sliènim ljudskim vrstama...SVAKAKO!
Za takve me baš briga.

Romana
07-07-2005, 12:19
ti sad oÌeť mene uvjerit da nijedan frajer neÌe uoèit neku Şensku s tangama prije one bez ?

Naravno da Ìe neki deèki prvo na curi uoèit kakave gaÌe nosi.
Ako govorimo o pubertetlijama i nezrelim mladcima te sliènim ljudskim vrstama...SVAKAKO!
Za takve me baĹĄ briga.

Dobro sad, onda su svi muskarci svijeta nezreli jer cinjenica je da se atraktivnije cure brze primjecuju. Nosenje tangi na uske /prozirne/neke-slicne hlace pridonosi atraktivnosti, svidjalo se to nekome ili ne. To ne znaci da decki sad gledaju kakve se gace nose nego da to nekad upadne u oci. Zamjecivanje na ulici je povrsnost po definiciji, to je jednostavno tako, ni dobro ni lose i, ja mislim, da nema nikakve veze sa necijom zreloscu.

Starfish
07-07-2005, 12:35
Zamjecivanje na ulici je povrsnost po definiciji, to je jednostavno tako, ni dobro ni lose i, ja mislim, da nema nikakve veze sa necijom zreloscu.

Ja sam sam reagirala na reèenicu "TO JE ZNAK PROFINJENOSTI". To su mi samo neki èudni standardi. Al dobro. Nije važno.

nemam nikakav zanimljiv argument.
samo mogu dodat citat velikog autoriteta leonise

Eto, i ja jednostavno na taj naèin razmišljam. So kill me now.

uzaludne li rasprave...

leonisa
07-07-2005, 16:24
i dalje stojim iza ovog dijela kojeg je SF quotala.
kao prvo: kad tip vidi koje gace nosim? kad se skinem!
ako uoci koje gace nosim dok hodam ulicom znaci a) da sam fulala obleku, b) da ne znam kada koji donji ves trebam obuci c) da sam namjerno ostavila da mi rub gacica viri ispod hlaca koje tada moraju biti sportske i sav look mora biti lezeran!!
a) i b) je neukusno!

pa nakon toga ponavljam quot same sebe kojeg je SF quotala!

sad odoh mejlirat svoj clanak za lov i ribolov!!!

Romana
07-07-2005, 17:59
Ma gle, to o nekakvoj profinjenosti u vezi s tangama mi se ne da ni komentirati jer mi je smijesno uopce stavljanje tih dviju rijeci u jednu recenicu.

Cinjenica je da puno cura nose tange, da ih nose tako da se vide da nose tange, da ih nose crne boje na bijele hlace, da ih navuku do bubrega sa hlacama koje imaju niski struk itd., ali cinjenica je da decki secuci ulicama zamjecuju takve stvari. To je u rangu sa dekolteom, suknjicama, golim ledjima i svemu sto istice zensko tijelo. Povrsno, ali ljudi su povrsna bica kada secu ulicom. Nikome na celu ne pise je li duhovit, zanimljiv, nacitan i inteligentan. Ono sto 'pise' - ne bas na celu istina :mrgreen: - jest kako izgleda. Cure (neke, ne sve) se trude biti zamijecene, decki (uglavnom svi) zamjecuju. Njima je tak svejedno da li se cura ukusno obukla ako su primijetili da joj vire tange iz hlaca.

Nekak imam osjecaj da to ionak znate (SF i lea), pa ono, shvatite ovaj post kao post nekoga tko posta po forumu kad bi trebao uciti :mrgreen:

Woodstock
07-07-2005, 21:18
Romana, totalno toèno! Slažem se s tobom...

Ah, da, deèki æe pogledati curu kojoj se vide tange kroz hlaèe ili iznad hlaèa ali sumnjam da bi uživali da njihova djevojka tako hoda po cesti. Isto kao što æe ako su na stolu Veèernji i Playboy prije bacit pogled na Playboy buduæi da mu je naslovnica "razotkrivena"...

Mene bi bilo sram, kad bih nosila tange, da mi se vide kroz bijele hlaèe ili ne dao bog da mi vire iznad hlaèa.. Osim toga žensko tijelo mora biti pokriveno, ne otkriveno.. pokrivenost razgaljuje maštu, ne otkrivenost.. to onda nije zanimljivo!

He, he! 8)

bOG
07-07-2005, 21:26
Nekak imam osjecaj da to ionak znate (SF i lea), pa ono, shvatite ovaj post kao post nekoga tko posta po forumu kad bi trebao uciti :mrgreen:

Hahahaha

doli
07-07-2005, 23:13
Osim toga žensko tijelo mora biti pokriveno, ne otkriveno..

hm......... :? :? :? :? :? ovo stvarno zvuci ko iz 19 st.

bez obzira kaj sam ja vecinom zakopcana do grla stvarno mislim da neki ljudi mogu s minimalcem na sebi izgledati super,ne vulgarno il ne znam kaj...isto tak cura i s hlacama i majcicom malcice prekratkom i preuskom moze izgledati katastrofa....

kaj se tice maste,znaci da svaka cura onog trenutka kad se skine pred tipom,gotovo je :? ,ma zapravo,ak neko ima dobro tijelo nist ne treba skrivati a decki uvijek mogu mastati i o onoj maloj krpici koju ima na sebi,da je nema......

a onda opet...ak dobro izgledas i dobro se osjecas u necem kaj te jebe kaj ce tipovi misliti i dal im ostavljas dovoljno prostora za mastarije

e ja bi sad mogla do sutra blebetat o tome kaj je sve krivo u toj recenici al moram ic...kp ceka :evil:

ThunderBoy
08-07-2005, 09:47
http://img134.imageshack.us/img134/4317/u191257lu.jpg

acid
08-07-2005, 11:42
i dalje stojim iza ovog dijela kojeg je SF quotala.
ako uoci koje gace nosim dok hodam ulicom znaci a) da sam fulala obleku, b) da ne znam kada koji donji ves trebam obuci c) da sam namjerno ostavila da mi rub gacica viri ispod hlaca koje tada moraju biti sportske i sav look mora biti lezeran!!
a) i b) je neukusno!

Joooooooj, zato te volim! :mrgreen:

leonisa
08-07-2005, 12:04
Nekak imam osjecaj da to ionak znate (SF i lea), pa ono, shvatite ovaj post kao post nekoga tko posta po forumu kad bi trebao uciti
hahahahhhahahahaha! luda si!
sad nesto kao pametno: to sto znam ne znaci da moram i prihvatiti kao normalno!
(ovaj post je post zene koja se prerano digla a nije jos popila kavu niti ista jela)

Joooooooj, zato te volim! :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :oops: :mrgreen: 8) :mrgreen: :? :shock: :twisted: :mrgreen: :thm:
(ovaj dio da izludi fata)

doli
08-07-2005, 15:20
Ono sto ja zelim reci da je katkad malo skriveno vise seksi nego sve otkriveno.Sve ovisi sto kome dobro stoji.Pod skriveno ne mislim na burke ko u afganistanu :mrgreen:

ono sto ja zelim reci da se svako treba oblaciti onak kak mu odgovara i kaj je najbitnije,onak kak se najbolje osjeca u tome....

mislim da ovo dal vire tange malo van il ne nije tak strasno...gore je kad cura ima ogroman trbuh,stavi si traperice s niskim strukom ,usku majcicu i sve strsi van....al ja se divim takvim ljudima,sigurno se bolje osjecaju od nekih drugih......

Vuk SaMOtNjaK
08-07-2005, 21:50
Vuk ocito ima neku cudnu definiciju profinjenosti.
Al dobro - nek mu bude.

profinjen = onaj sa smislom za lijepe stvari, umjetnost, kulturu itd...
je sam bar blizu ? :shock:
u taj pojam mogu spadati i tange jer je to za mene lijepo, a kak je drugima, necu ulazit u to...
btw, hvala kaj mi daješ pravo na mišljenje :thm:

Naravno da ce neki decki prvo na curi uocit kakave gace nosi.Ako govorimo o pubertetlijama i nezrelim mladcima te slicnim ljudskim vrstama...SVAKAKO!
Za takve me baš briga.

ocemo se i dalje pravit hoch ( skup s leonisom ) il da se spustimo malo na zemlju ? ( ja bi na zemlju, bojim se visina )
dobro, indirektno si me prozvala nezrelim, mladcem et cetera, et cetera, al nema veze... jer istina, takav sam... al nisam jedini !!! ne znam ja kakve ti decke znaš i s kakvim se frajerima družiš, ali siguran sam da svaki od njih po redu mrzi tange, mrzi nategnute tange, mrzi cipkaste tange, mrzi tange koje vire iz hlaca, mrzi sexy žene s tangama... btw, zaboravio sam napomenut da su ti tipovi i ziher malo stariji od svih nas mladaca pa im se gade navedene pubertetske stvari, a najviše ih sablažnjava kad cura pokaže gole noge... kad se to dogodi, padaju u stanje duboke nesvjestice :bonk:

Vuk SaMOtNjaK
08-07-2005, 21:51
Zamjecivanje na ulici je povrsnost po definiciji, to je jednostavno tako, ni dobro ni lose i, ja mislim, da nema nikakve veze sa necijom zreloscu.

nemrem vjerovat !! wuhuuuuuuu, napokon se neka cura slaže u necem s menom ( inace se držite skupa )... daj pet mala :hej:

samo mogu dodat citat velikog autoriteta leonise

veliki autoritet ? to me podsjeca na mracno doba srednjeg vijeka kad je Crkva rulala i kad se, nažaloost, nisu nosile tange :pal:

Vuk SaMOtNjaK
08-07-2005, 21:51
a) i b) je neukusno!

pa nakon toga ponavljam quot same sebe kojeg je SF quotala!

sad odoh mejlirat svoj clanak za lov i ribolov!!!

misliš da nemrem skužit kakve cura nosi donjorubaljske stvari ? haha, zacudila bi se ! saznam to i bez da se cura skine ( nažalost )
konsterniraš me svaki put sve više, shvacamo stvari na totalno drugi nacin ( valjda zato kaj sam ja uvijek sjedio u magarecoj klupi, a ti bila najbolja u razredu )
samo par parola ---> you go girl :slt:
girl power :bsm:

09-07-2005, 10:46
...jedino kad ne nosim tange je kad sam na plazi...nisu mi neudobne, ali mozda je to i stvar navike jer ih nosim vec 8 godina. I ne zbog zelje da ih svima pokazem vec iz razloga sto se ja bolje osjecam kad znam da imam nesto sexy ispod odjece. I zato jer se na hlacama kakve ja imam sve osim tangi cini kao potpuni promasaj u odijevanju...a da cure u tangama izgledaju pomalo droljasto...netko moze izgledat droljasto i u tangama a i u svim ostalim gacicama ako je takav tip, jer droljasto je stav a ne izgled gacica...

Vuk SaMOtNjaK
09-07-2005, 17:04
...jedino kad ne nosim tange je kad sam na plazi...nisu mi neudobne, ali mozda je to i stvar navike jer ih nosim vec 8 godina. I ne zbog zelje da ih svima pokazem vec iz razloga sto se ja bolje osjecam kad znam da imam nesto sexy ispod odjece. I zato jer se na hlacama kakve ja imam sve osim tangi cini kao potpuni promasaj u odijevanju...a da cure u tangama izgledaju pomalo droljasto...netko moze izgledat droljasto i u tangama a i u svim ostalim gacicama ako je takav tip, jer droljasto je stav a ne izgled gacica...

toèno to... to i pokušavam dokazat, a ne ko neke osobe ovdje ( khm ) koje tvrde da su tange droljaste... izjava stoljeæa definitivno...

mala m
09-07-2005, 18:55
bila danas u importaneu i kupila si neki crni sos,onako sav je repast i slojevit i super je,(i jos sam i jeftino prosla-sto nikad nije na odmet)
i sad sam jako hepi :D

Amathos
09-07-2005, 18:58
Ove su mi najbolje.
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/bluelacehipsters.jpg

Ma samo sam htio opet ponoviti ovu sliku. Svaka ti dala Thunder!

A ženska razglabanja. Boli me k...., ostao mi je samo jedan ispit za jesen, sex mi je redovit, uživam na moru i suncu i boli me k.....(da ovo sam veæ rekao, ali sam imao potrebu naglasiti, je li, da me boli, je li ovo što sam rekao. E da....)

Starfish
09-07-2005, 23:36
dobro, indirektno si me prozvala nezrelim, mladcem et cetera, et cetera...

NISAM!
Ma di? Nebi ja... :mrgreen: :mrgreen:

btw, zaboravio sam napomenut da su ti tipovi i ziher malo stariji od svih nas mladaca pa im se gade navedene pubertetske stvari, a najviše ih sablažnjava kad cura pokaže gole noge... kad se to dogodi, padaju u stanje duboke nesvjestice :bonk:

:luv: :luv:
Ti tipovi su tolko stari da su veæ i impotentni. Naravno. To se podrazumijeva. NiÅ¡ta ih viÅ¡e ne pali. AKO IH NE PALE TANGE, ÅTA BI IH DRUGO PALILO???? :? :?
Zapravo samo traže neku koja æe im peglat i iæ po penziju u banku.
ahhhhhhhhh....
Volim starce i mirovine u ex-DEM.

Vuk SaMOtNjaK
10-07-2005, 03:59
Ti tipovi su tolko stari da su veæ i impotentni. Naravno. To se podrazumijeva. NiÅ¡ta ih viÅ¡e ne pali. AKO IH NE PALE TANGE, ÅTA BI IH DRUGO PALILO???? Confused Confused
Zapravo samo traže neku koja æe im peglat i iæ po penziju u banku.
ahhhhhhhhh....
Volim starce i mirovine u ex-DEM.

èuj, ak te tvoje starèeke više niš ne pali, savjetovao bi im da pametnije potroše penziju ( u ex-DEM ), recimo na Viagru :mrgreen:
btw, vidim da si si našla posao prek ljeta ( skupljanje penzija po
bankama )... kolko te plaæaju ? jel dobiš bar za sladoled ? :D

tange su ZAKON! umjesto da imam negdje 15 cm tkanine u guzici (nestašna guza jelte) ovako imam 1-2cm i baš su mi udobne. a da su sexi - ne bih se složila, ima i sexi drugih modela i ružnih tangi itd. i da su droljaste-za boga miloga, bila sam prelijena proèitat prijašnje postove al da jesam ta ili taj bi teško nagrabusio! kakve su to gluposti! ništa nije droljasto, pa èak ni dopiènjak kad cura to zna nositi! ( i ne nije to stvar stava, ima cura što izgledaju ko èasne a stav im je daleko od takve èednosti)!

slažem se s tobom osim u jednoj stvari... dopiènjak jest droljast, barem meni,,, cura može prehebeno ( upristojio sam se da me opet ne bi
zbrisali ) u bijelim hlaèama i tangama, bez da se reklamira u dopiènjaku...
ak ga veæ navuèe na sebe, oèito je da cura najvjerojatnije ima posebne zahtjeve :mrgreen:

ThunderBoy
10-07-2005, 09:46

leonisa
10-07-2005, 13:52
krasan zenski kutak!

misliĹĄ da nemrem skuĹžit kakve cura nosi donjorubaljske stvari ? haha, zacudila bi se ! saznam to i bez da se cura skine ( naĹžalost )
jel ti citas postove?
nemas ti neki extra dobar vid, niti neke stripovse mocei- zena ih obuce tako da se vidi da ih ima. a to procitaj u postu kojeg si quotao!

-CUT-
jel ti ista citas, ili pises gluposti jer si toliko glup!!???!!!

-cut-(nisam citala cijeli njen post..zasto bi??)
da, lenny, bila je to leonisa, koja ne mora donjim vesom loviti tipa! pa to smatra ispod casti. a tipove koji se na to upecaju...jednostavno: bit ce bolje!
a s druge strane, ja "raspravljam" s malom lenny i malim vukom..fakat!

-CUT-
koliko puta se mora jedna slika naci na stranici????

krasan zenski kutak, na njemu sve prave muskarcine! :luv: :luv:

Vuk SaMOtNjaK
10-07-2005, 16:02
krasan zenski kutak!

topici su da se komentiraju, a ne da neki topic ima ekskluzivu... ak to oæete, nazovite ga Lezbo kutak pa se povlaèim(o)...

nemas ti neki extra dobar vid, niti neke stripovske moæi- zena ih obuce tako da se vidi da ih ima. a to procitaj u postu kojeg si quotao!

nisi muško pa ne znaš o èem prièam... :shock:

-cut-(nisam citala cijeli njen post..zasto bi??)da, lenny, bila je to leonisa, koja ne mora donjim vesom loviti tipa! pa to smatra ispod casti. a tipove koji se na to upecaju...jednostavno: bit ce bolje!

hahahaha, oèito da si ti stara iskusnjara :thm:

a s druge strane, ja "raspravljam" s malom lenny i malim vukom..fakat!

ma da, pa ti si faca ! haha :mrgreen: ... sorry kaj nisam tak facovit, ''ženstven'', emancipiran ili možda superioran ko ti... jedva èekam da budem 3. il 4. godina pa da se mogu preseravat nad mlaðima od sebe ili nedajbože glupljima, kao neki ovdje ( khm, ima ih više )... ah, jedva èekam... drago mi je kaj si mi pokazala kak se to radi :thm:

leonisa
10-07-2005, 18:23
da, fakat! zaboravih da sam na prvoj godini nosila crne tange na bijele hlace, te bi se sjela na sank, naprcila, tange bi izletjele i svi bi pogledi bili upereni u mene. ja bi bila ponosna jer sam onda sama izabirala muskarce iz sarolike lepeze napaljenih tipova koji samo vide te tange. u to doba sam imala visoko misljenje o sebi te sam mislila da vrijedim onoliko koliko cm tkanine imam u dupetu. (btw lenny, meni ne ulaze gace u dupe, ne znam kakvo ti imas dupe, ja tih 15 cm nosim NA dupetu, ne U dupetu!!) isto tako sam sanjala o tipu koji ce mi prici jer imam odredjeno donje rublje. sanjala sam kako ce sici s bijelog konja, poljubit me i mi cemo zivjeti sretno do kraja zivota!
danas imam svog princa i tome mogu zahvaliti tangama i grudnjaku!! (oh, ne...to vece sam nosila top bez grudnjaka!!)
kako li sam zaboravila...ah..

(van sarkazma- vuce, takav sam stav imala i prije mature...nije stvar u godinama faxa, vec u nekim drugim stvarima. i da, nisam musko, pa ne znam o cemu pricas...fakat ne znam. to je velika muska tajna koju cuvaju blufonci!)

jel se tako pise post????

jos da ubacim:

sad je post pravi!!

Vuk SaMOtNjaK
10-07-2005, 21:28
(btw lenny, meni ne ulaze gace u dupe, ne znam kakvo ti imas dupe, ja tih 15 cm nosim NA dupetu, ne U dupetu!!)

hahaha, ovo je bilo gadno... oèekujem još žešæu reakciju lenny :mrgreen:

danas imam svog princa i tome mogu zahvaliti tangama i grudnjaku!! (oh, ne...to vece sam nosila top bez grudnjaka!!)
kako li sam zaboravila...ah..

eto, bar priznaš ! vidiš kak sam bio u pravu :thm:

van sarkazma- vuce, takav sam stav imala i prije mature...nije stvar u godinama faxa, vec u nekim drugim stvarima.

si takva postala zbog tangi možda ? :mrgreen: ... šala...
ok je bit malo sarkastièan i te šeme, to je sve dobro, al ne treba cijelo vrijeme bit ( il ponašat se ) tako ''hoch''

i da, nisam musko, pa ne znam o cemu pricas...fakat ne znam. to je velika muska tajna koju cuvaju blufonci!)

ak ne znaš, daj onda pitaj svog princa na crnom konju kojeg si spomenula... možda on zna :shock: ... btw, mrzio sam blufonce, oni nemaju pojma o nièem

Starfish
10-07-2005, 21:41
DOSTA!!!!!!!!!!
desprt time kal for desprt mežrmnts....
zastranili ste skroz...
natjerali ste me da stavim sliku roze dior torbice
i odvjetnika koji je odvjetnik samo zato jer ne može bit maèo vojni pilot zbog problema s oèima....

:x :x :x :x :x :x

http://www.skytn.co.jp/brand/dior/images/bag/di_00003_1.jpg
http://www.stefansautographs.com/JA7.jpg

VRATIMO SE ONTOPIC!

Emer
10-07-2005, 23:26
http://img.photobucket.com/albums/v638/MRfotomaster/fashionforthedesperate/rtret.jpg
e, a ovo... glupo, pa ĹĄuze su u anketi skup s torbicama, I SVEJEDNO NE VODE?!
what's wrong with you people?! na more UVIJEK IDU DVA jednako velika kofera... jedan roba, drugi ĹĄuze... :lol:
http://www.girlsofelegance.co.uk/acatalog/L468.jpg

Woodstock
11-07-2005, 00:42
Vidim arogancija na razini... Nema Å¡ta!

Hm, što se torbi tièe, volim mucaste dlakave torbe, po moguænosti životinjolike ili nešto što je varijacija na temu Slavonije.

Vuk SaMOtNjaK
11-07-2005, 00:50
DOSTA!!!!!!!!!!
desprt time kal for desprt mežrmnts....
zastranili ste skroz...
natjerali ste me da stavim sliku roze dior torbice
i odvjetnika koji je odvjetnik samo zato jer ne može bit maèo vojni pilot zbog problema s oèima....

kaj smo te izludili ? haha :mrgreen:
btw, ta tvoja torbica iz prikazane perspektive izgleda ko neka Å¡lapa-za-po-doma :mrgreen: ... ok mi je, al pinky nije za mene
a i onaj mi frajer ne izgleda ni ko macho piljot ni kod odvjetnik, nego ko neki birtijaš koji se fura na uniforme :rrr:

sigurno je bolje od tvog!

btw, kolko sam di dao ono kad si ulazila u bus ? 7 il 8 ? :scr:

leonisa
11-07-2005, 13:36
dal da ista napisem, jer lenny i onako nece to procitati, ali ce komentirati. po mogucnosti ce okrenuti moje rijeci, izvuci ih iz konteksta i nastaviti raspravu, iako nije citala o cemu se pricalo....

imam jedne roza cipelice! to su svadbene! obukla sam ih 2 puta na svadbu i jednom na neki happening. ali su bas cool! (naravno, nisam nasla ni jednu roza torbicu (zar je to moguce????) koja mi se svidja!!! grad ih je pun ali su sve na istu shemu! nosila sam crnu!

mrzim sto je roza sada in jer jedna nijansa roze (koja vuce na ljubicasto) mi je najdraza boja! i sad sva moja roba koja je stara nekoliko godina je u trendu i ja je ne mogu nositi...smrc!!

(bas me zanima sta ce dobra guza napisati.... :mrgreen: iako samo 7...mislim da ti je vuk time spustio!!)

Vuk SaMOtNjaK
11-07-2005, 18:49
(bas me zanima sta ce dobra guza napisati.... :mrgreen: iako samo 7...mislim da ti je vuk time spustio!!)

wow, woooow, nemojte mene uvlaèit u vaš chick fight :oops: ... ja želim samo pritajit se u grmlju i gledat kak se odvija :mrgreen:

leonisa
11-07-2005, 20:08
ma koji fajt?? neprijeporno je da lenny ima the best guzu, najbolje sise, predivne noge, najkvalitetniju kosu, najnjegovanije nokte...i to svi znaju! pobrinula se ona oko toga (i to dobro!). isto tako je neprijeporno da je ovo virtualan svijet... :wink:

Romana
11-07-2005, 20:47
imam jedne roza cipelice! to su svadbene! obukla sam ih 2 puta na svadbu i jednom na neki happening. ali su bas cool! (naravno, nisam nasla ni jednu roza torbicu (zar je to moguce????) koja mi se svidja!!! grad ih je pun ali su sve na istu shemu! nosila sam crnu!

Citam ja ovo i mislim si imam li klona :mrgreen:

Naime, believe it or not,i ja imam roza svadbene cipele koje sam nosila dvaput na svadbu i nisam nasla ni jednu roza torbicu (koja bi mi se svidjala) pa sam nosila crnu :mrgreen: :mrgreen:

Vuk SaMOtNjaK
11-07-2005, 22:13
ma koji fajt?? neprijeporno je da lenny ima the best guzu, najbolje sise, predivne noge, najkvalitetniju kosu, najnjegovanije nokte...i to svi znaju! pobrinula se ona oko toga (i to dobro!). isto tako je neprijeporno da je ovo virtualan svijet... :wink:

haha, vi žene znate fakat ponekad bit pravi mali vražiæci... kad ste u elementu, niko vam niš nemre :lol:

ultraviolet
12-07-2005, 01:23
kul.
žene se svaðaju. vrijeðaju.
al na nivou (ajd, bar neki :mrgreen: )
ovo je sad definitivno pravi ženski kutak.
sad bi i ja rado kvotala plave gaæe jer su svi.
u biti bi htjela spomenut rasprodaje koje su poèele i krdo pobješnjelih žena koje grabi sve za 30% sniženo markicom pred sobom makar preveliko/premalo/pretjesno...ma who cares....30% je 30%. jebeš minus na tekuæem, krizu u državi i 3 neplaæene rate djeèjeg vrtiæa.
ne razumijem žene.
i mrzim rasprodaje.

leonisa
12-07-2005, 11:28
ima svakakvih zena...ali fakat!
proslo ljeto sam radila u ducanu..zavrsila sam ubrzan tecaj psihologije!
ima zena koje dodju i obuku sve sto se nudi i ocekuju da ides za njima i vices: to vam predivno stoji!! ne samo da ocekuju, vec samo zbog toga udju. i onda kada dobiju svoju dozu ego tablete bace sve u kabini i odu.
druga vrsta zena ne podnosi cak ni pitanje: mogu li vam pomoci?
trebas pomno promatrati i ocjeniti njihov karakter u dva koraka koja naprave od vrata!
dosla je tako jedna zena koja nosi broj 54 (samo se ne proizvodi) i uzme kosulju broj 36. ja joj velim: gospodjo, na zalost, ali nemamo veci broj. a ona: ne, ja sam naucila da nije bitna velicina koja pise, vec kroj. da, gospodjo, ali ovo je skoro pa najmanji broj. ja nosim 34...mozda koji drugi model kojeg imamo u vecim velicinama (iako znam da nema nista tako veliko..zao mi ju je...) ona uporno: ne! i uzme kosulju 36 i krene gurnut ruku u rukav..ruka se zaglavi nakon sto je usla podlaktica. lagano popucaju savovi...i vrati...ljutito...ah...
ljeto prije sam radila na ljetnjoj rasprodaji (taman dok sam ucila gp..trening za zivce!)
e, zene su bile gore od cigica koji se poput lesinara strovale nad netom izbacenim friziderom na gomili glomaznog otpada!
to se tuklo, svadjalo, deralo, trgalo.... koliko je samo robe propalo jer su bile divlje!
i onda mi veli: ali malo je izguzvana...
PA ISPEGLAJ JE!!! dobila si majicu za faking 30kn..kostala je 150!!! sta bi ti????
i jos klima rikne....
polozila sam tada gp... :mrgreen:

e romana..sad si nas odala...vise ne mozemo koristiti oba nicka :mrgreen: :mrgreen: great mindes think alike :wink:

leonisa
13-07-2005, 13:37
juce sam zavrsila u gradu...i mislim si: nisam se nicim konkretnim pocastila nakon polozenih ispita. a bila je uspjesna godina.
i tako, rekla ja sebi- treba mi ruksak i tenisice. sjetila se putem da bi trebala dragom kupit nes za rodjendan..kasnim 4 dana..bio bi red. usla u turbo sport, u prizemlju nasla simpa torbicu (modernu pederusu), i rekla sebi: to mi treba. kad idem bicom, da ne guram stvari po dzepovima i ne vjesam oko vrata. na prvom katu nasla bucice (utege) kakve trazim vec godinu dana, a na drugom (odjel bicikli) savrcen poklon. tam sam dobila i dva zvonca od (zgodnog) prodavaca na dar. vise necu vikat: samo malo!!
u reeboku nasla odlican ruksak- moze biti torba, mali ruksak i ogromni ruksak! i to samo za 199kn. ali ne! kaze frajer 159! snizenje je danas pocelo! jeeeee! ruksak mali, veliki i torba-> moze biti moje samo za 159kn! ali to nije sve! zapravo je....
eto, lea je bila u ĹĄopingu :mrgreen:

leonisa
14-07-2005, 02:19
lenny-> postoji i offtopic topic.

danas sam opet bila u ĹĄopingu...kupila sam badic...jedini 34 koji sam nasla (i zasto je obleka xs skuplja od l ili xl???). a nije mi potreban jer su mi proslogodisnji u odlicnom stanju! eto sta mi ucini ovaj topic!!!!!! damn you women!! :mrgreen:

Romana
14-07-2005, 09:55
34 :shock:

Pa ti si stvarno sitna. Nadam se da nisi broj 34 na 1,80 visine, to bi bilo malo too much :mrgreen:
Ontopic - nisam bas luda za tim hippie stilom, ali volim sto se nosi npr. rozo :luv:

malimrav85
14-07-2005, 11:12
http://i.timeinc.net/pespanol/i/ultimo/2005/marzo/evalong-032305.jpg
Da i vas poèastim.
Jel netko zna zaĹĄto sam kad sam upisao Eva Longoria u Google dobio i ovo kao rezultat?
http://www.sleepyheads.com/Merchant2/graphics/00000001/karinlrg.jpg

leonisa
14-07-2005, 11:55
ne, nije 180!! za to mi trebaju pete od skoro 10 cm... :mrgreen:
meni je to daleko od hippe stila. ima neku dodirnu tocku- volan, ali to je sve!
a jos roza suknja na volane :luv:

Tighelia
15-07-2005, 04:02
Mene Ĺživcira ĹĄto sad apsolutno svi moraju furati one duge lanene suknje! :roll: :bonk: Ja baĹĄ zato namjerno furam ovo ljeto kratko!
A i na mojih 160cm duga suknja bi malo smijeĹĄno izgledala. :zub: :P
Ali sviĂ°aju mi se suknje do koljena (60ies style), baĹĄ si namjeravam kupiti jednu takvu! :thm:

acid
15-07-2005, 10:45
danas sam opet bila u ĹĄopingu...kupila sam badic...jedini 34 koji sam nasla (i zasto je obleka xs skuplja od l ili xl???).
Vidim, obilaziť duÌane. MoŞda bi mi mogla reÌi gdje ima dobrih badiÌa, a da nisu preskupi, ne dam za komadiÌ tkanine 400 kuna. Naime, i ja imam problem sa velièinama. Nisu svi Nives Celzijus, jelte.

leonisa
15-07-2005, 12:41
ma zapravo sam trazila gornji dio badica kojeg bi nosila kao grudnjak na odredjene majice jer se jezim na one prozirne bretele koje su sve samo nisu neuocljive!. tako sam nasla u ipercopu cijeli badic (bikini) za 80kn. sto je najbolje, pamucan je i odlicnog dezena (za nevjerovat!!)
imam benetonove badice od prosle godine (hipserice :luv: ) tak da nisam ove godine tragala za novim pa je ovo bilo ugodno iznenadjenje!
nosit cu ga kao donji ves..a ako mi se svidi kako se uklapa s mojim rucnikom, torbicom, papucama i suknjicom, te kako stoji uz sljunak, stijene i pijesak, mozda ga obucem i za plazu :mrgreen: :mrgreen:

gandalf
15-07-2005, 12:48
nosit cu ga kao donji ves..a ako mi se svidi kako se uklapa s mojim rucnikom, torbicom, papucama i suknjicom, te kako stoji uz sljunak, stijene i pijesak, mozda ga obucem i za plazu :mrgreen: :mrgreen:

aahhh žene at their finest :mrgreen:

acid
15-07-2005, 13:50
tako sam nasla u ipercopu cijeli badic (bikini) za 80kn. sto je najbolje, pamucan je i odlicnog dezena (za nevjerovat!!)

Ma ja tam nisam naťla niťta ťto mi se sviða. Ne volim prejednostavne, a ne sviðaju mi se neki Şivotinjski dezeni, ťljokice i tsl. Uglavnom, jako sam izbirljiva, a joť uz to naÌi velièinu...Sve u svemu, jako teŞak '' posao ''. Zato mrzim ťoping! mrzim one kabine! Mrzim tragati za bať onim savrťenim komadiÌem koji Ìe me uèiniti neodoljivom :wink:

leonisa
15-07-2005, 14:52
ti si izbirljiva?? da vidis mene. zato ni ne volim kupovinu jer trazim skoro dlaku u jajetu
(ovaj nema niti dezene tigrova, lavova, pingvina, orlova, zebri, zirafi, krava, tvorova...nema niti sljokice. cisto jednostavni, neka boja izmedju ljubicaste i plave sa nenapadnim dezenom :wink: )

acid
15-07-2005, 18:59
Ja bih neĹĄto ovakvo:

http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V247270.jpg

ThunderBoy
15-07-2005, 19:06

acid
15-07-2005, 19:09
Mislim da nam teŞnje ipak nisu iste :mrgreen:, ti, pokvareni djeèaèe!

ultraviolet
15-07-2005, 21:11
..a ako mi se svidi kako se uklapa s mojim rucnikom, torbicom, papucama i suknjicom, te kako stoji uz sljunak, stijene i pijesak, mozda ga obucem i za plazu
vidimo se na zræu!!!!!!!!!!!!!! ja æu bit u bejbiblu kombinaciji a odat æe me tigraste versaè naoèale (u biti sad se znamo :lol: ). pa da popimo koktel u papaji s nogama u bazenu. ou jea!! :thm:
ontopic - previše trendi istih suknji u gradu....previše istih trendi žena u gradu....joj šta mrzim trendi stvari...

lubilu
15-07-2005, 22:09
meni se ne svidja sto su sad trendi duge suknje i , kako tigi rece, sto ih zato svi nose. obozavam duge, leprsave suknje inace.... kao da nemas nista na sebi. :lol:

inace, kupila sam onaj veeeliki ruksak. onaj kao torba! zakon mi je, stane i vreca za spavanje i stvari za tjedan dana najmanje!! sad mogu bezbrizno na motovun, a osigurana sam i za ostale eventualne avanturisticke pothvate :D

leonisa
16-07-2005, 20:20
inace, kupila sam onaj veeeliki ruksak.
jel u turbo sportu? bilo ih je za 100kn!!
(to sam kupila dragom za rodjendan u ime mojih staraca :mrgreen: )

danas sam isla u inportane. kao, idemo naci neke jepanke. njemu i meni. zakljucili smo da je bas bed sto na ulazu nemas neki google pa da vidis odma sta se nudi i ne ulazis!! sve je isto. jedan ducan je kopija drugog. pogotovo cipele. jel to jedan te isti ima 7 ducana ili 7 razlicitih prodaje identicne cipele???? o hippi trendu da ne govorim. inace mi se ful svidja, ali ovo je fakat previse! fuj! bljak! rig!

acid
16-07-2005, 22:09
Divim ti se, toliko hodanja po duÌanima posljednjih dana. Meni je muka od same pomisli na planirano traŞenje neèeg :rig:

Tighelia
17-07-2005, 17:25
Sutra kupujem predivne bijele nanulice na petu!
A za the suknjom sam joĹĄ u potrazi...
I baĹĄ surfam stranicom jimmychoo-ica, ajme ljepote! :luv:
http://www.jimmychoo.com

Starfish
17-07-2005, 17:47
Tighelia ->

Otvorim stranicu - gledam šta æu ubost....
Handbags
Evening
Bijela
S nekim stvarèicama gore
Enlarge
"nešto FUR bag"
Krzno! Mala životinjica! Beba! Pa onda torbica!
Ako je i od jimmy chooa. BLJUUV! RIGO! :twisted: :twisted:

Cipele se OK. Sviðaju mi se one sandale-natikaæe na petu od par centimetara i dva remenèiæa. Izgledaju udobno. :luv: :thm:

Tighelia
19-07-2005, 02:57
Imam suknju, imam suknju!!! Predivna je, bijela, leprťava, malo do ispod koljena i ima volanèiÌ jedan. Uglavnom, :luv: :luv: :luv: ! Kako èitam u Cosmu, ta se vrsta suknje zove boho-suknja. Damn, opet ja kupila neťto pomodno. :roll: A dobro, bar nije ona duga koju svi furaju...
Ali... To nije sve!!! Imam i natikaèe!!! :D Nanulice, bijele s tri zakovice od ispred i jednim malim srcem i drvenom ťtiklicom! Ajme, ma divota! :luv: :luv: :luv:
I mama me iznenadila ljetnim brojem Elle-a u kojem se dobije kupaÌi kostim! I bať mi je odlièan - plavi bikini na neke cvjetiÌe bijele i super stoji! I joť se dobije i neka krema Afroditina sa SPF 25 i tako super miriťe... Mmm... Kokos! :thm:
Uglavnom, sad mi treba bijela mala torbica i neka cool narukvica. Nikad kraja shoppingu! :)

Tighelia
19-07-2005, 03:31
Must have, must have! :luv: :luv: :luv:
Kako je divna torbica...
http://www.totinette.com/products/handbags/boho/BOHO.JPG
A tek suknjica... :luv:
http://www.shopintuition.com/products/SequinHeartSkirt/images/skirt.jpg
Luuudo i prejake ukosnice! :D
http://www.shopintuition.com/products/HappyMonkeyTee/images/happymonkeytee.jpg
Prekrasan remen! Taman bi iĹĄao na moju bijelu suknju novu! :thm:
http://www.shopintuition.com/products/CrystalSashBelt/images/crystalsashbelt.jpg
Preslatkoooo!!! :luv:
http://www.shopintuition.com/products/CoinZipKeychains/images/All-coinkeychains.jpg
Ovo bih rado nosila na glavi... Neodoljivo! :luv:
http://www.shopintuition.com/products/SequinSplatterHat/images/hat.jpg
Neťto toplo i slatko za ogrnuti u vrijeme hladnih proljetnih veèeri...
http://www.shopintuition.com/products/UnicornSequinHoodie/images/grayS.jpg

I neĹĄto za moju Starfish... :wink:
http://www.shopintuition.com/products/BeadedStarfishFlipFlops/images/redS.jpg

leonisa
20-07-2005, 15:01
evo pitanjce za zenski kutak :D
koliko vam traju glatke noge kada se depilirate voskom? svi mi govore- drzi barem 3 tjedna. i svaki put kad odem dobim zivcani slom jer nakon tjedan dana moram paliti svog "cupka". ovog puta proslo je i manje od tjedan dana. pa cemu onda dati toliku lovu kada i onako moram sama ponoviti cijelu proceduru?? mozda je problem sto su dlake njezne (citaj meke) pa ih ne iscupa vec ih "pocupa"..hm.. uglavnom, ljuta sam!

Starfish
20-07-2005, 15:29
Tighelia - :luv: :luv: :luv: :luv: :luv:
Natikaèe su divne!!!!!

koliko vam traju glatke noge kada se depilirate voskom? svi mi govore- drzi barem 3 tjedna. i svaki put kad odem dobim zivcani slom jer nakon tjedan dana moram paliti svog "cupka". ovog puta proslo je i manje od tjedan dana. pa cemu onda dati toliku lovu kada i onako moram sama ponoviti cijelu proceduru?? mozda je problem sto su dlake njezne (citaj meke) pa ih ne iscupa vec ih "pocupa"..hm.. uglavnom, ljuta sam!

Eh, da...taj rok je veoma relativna stvar.
Mislim da je to ono - Life's a biè...
Meni traju 2-3 tjedna. Ako baš cjepidlaèim (prigodne li rijeèi :mrgreen: ), onda se veæ nakon 2 tjedna osjeti, ali vizualno može proæ... :mrgreen:
A opet - moja mama ode na depilaciju u lipnju, kozmetièarka joj skine ono nešto malo dlaèica što ih ima i potraje joj cijelo ljeto!!!!! :x :x :x
Mislim da je to genetski preduvjetovano. Nekom dlaèice rastu sporije, nekom brže...nekom jako brzo...
Za lovu ne znam, jer imam kozmetièarku u obitelji, ali definitvno je vosak bolji od brijanja, depilacijskih krema il nedaj bože izbjeljivanja. Nema urastanja, posjekotina, ne unerediš cijelu kupaonicu...
A i ne trebaš se depilirati svaki dan. Mislim da je investicija isplativa.
ergo - VOSAK RULA!!!!!

btw. - ne kužim ovu razliku izmešu "išæupati" i "poèupati"...
Ako namažeš nešto voskom, i onda potegneš trakom to je definitvno "išæupati"!!!!! :mrgreen: :wink: :x
Možda imaš kozmetièarku amaterku...
Ili ti jednostavno rastu natrag brže...

leonisa
20-07-2005, 15:46
genetski..buahahahahah! onda sam to naslijedila od starog jerbo moja majka nema NI JEDNU dlacicu po nogama ili rukama!!!!
mislim na to da ih ne iscupa jer su mekane vec ih presjece. ista je procedura sa cupkom (onim epi lady ili kako se vec zovu) i sa voskom- cupa iz korjena. ma ja cjepidlacim jer nemam guste ni tamne dlake pa mi odmah upadne u oci ona koja nikne....uglavnom, pizdim!

(nece poslat poruku..pravokutnik.tk sindrom!!)

inace, japanke su predivne!

Starfish
20-07-2005, 15:53
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Probaj ih èupat pincetom!!! Pa onda dobro prouèi šta je toèno bilo..
jel korijen izašo? Il nije? :mrgreen:
(akcija - "Kako su se depilirale naše stare")

:mrgreen: :mrgreen:
(da - server neš šteka)

Alanie
20-07-2005, 22:55
kad smo vec kod voska, depilacije, dlacica i bla bla bla, zanima me uklanja li tko dlacice ispod pazuha voskom ili kojom slicnom depilacijskom metodom? mislim da bi bol bila jednaka onoj pri depilaciji bikini zone.. pitala sam kozmeticarku, al ona nije htjela ni cut za to, kao, mogu nastati komplikacije s limfnim cvorovima i slicne spike. al meni je fakat dosadno to radti svaki ili svaki drugi dan..

Alanie
28-07-2005, 13:01
upss, curke ispricavam se... mozda sam umjesto svog blesastog pitanja trebala zalijepiti neku slicicu pa se ovaj topic ne bi tako umrtvio :cry:

Starfish
28-07-2005, 13:11
Mislim da je odgovor na pitanje bio preoèit...
NEMOJ DEPILIRAT DLAÈICE ISPOD PAZUHA VOSKOM! AKO TI JE ŽIVOT MIO!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Romana
28-07-2005, 22:40
Depiliranje pazuha voskom je nesto sto nemoj raditi ako volis kak ti tijelo super funkcionira sa normalnim protokom limfe :mrgreen:
Zena ti je dobro rekla, nemoj se upustati u eksperimentiranja.

Woodstock
30-07-2005, 00:56
Joj depilacija!!!
Reæi æu samo dvije rijeèi - urasle dlake! :evil: :evil: :evil:

Alanie
31-07-2005, 11:44
koji vam je tip najsexy, naj*ebozovniji, tj, s kojim bi otisle u krevet cisto zbog njegovog sexypila i super tijela, mmmmmmmm

Tighelia
31-07-2005, 12:59
koji vam je tip najsexy, naj*ebozovniji
Moj dragi. :luv:

A evo joť malo slièica.

Malo ljetnih sandalica...
http://www.shopintuition.com/products/Mystique-MetallicIndia/images/goldS.jpg
OboĹžavam ovaj kroj sandala, manje su isfurane nego japanke, a joĹĄ ljepĹĄe su.

http://www.shopintuition.com/products/MetallicHuarachis/images/blueS.jpg
Boja mi je predobra, odlièno idu uz bijelu odjeÌu.

I jedna slatka torbica. :)
http://www.shopintuition.com/products/HelloKittyMeshBag/images/hellokittymeshbag.jpg

patsy
02-08-2005, 21:42
Ashton Kutcher
stalni gost mojih ljetnih snova
:qee:

Alanie
05-08-2005, 02:20
ne znam zasto, ali robbie williams! mozda zato sto je nesavrsen, mozda zato sto je zlocest, lud, otkacen, a mozda su u sumi

Alanie
09-08-2005, 01:16
tip jedan s faxa-uopæe nije zgodan al ima nešto mmmmmmm :oops: :oops:
mislim da je najvažnije da ima to nešto što je mmmmmm :wink:
jer kad je mmmmmmm, onda mu ništa drugo ni ne treba (dobro, skoro ništa)

Vuk SaMOtNjaK
09-08-2005, 02:08
ak mislimo na istog frajera, taj dotièni je bio na Zræu s nama... èak smo se upoznali, buhahaha... smijao sam mu se pola sata...

Vuk SaMOtNjaK
09-08-2005, 02:53
ovo je brutalno, nismo rekli o kom se radi, al glavno da se kužimo :mrgreen:

Vuk SaMOtNjaK
11-08-2005, 03:06
a kaj bi mu ja tek radio :mrgreen:
to ukljuèuje lemilicu, let-lampu, 2 bad ass niggera i bob rocka koji sve to promatra sa strane

mala m
12-08-2005, 22:22
koji vam je tip najsexy, naj*ebozovniji, tj, s kojim bi otisle u krevet cisto zbog njegovog sexypila i super tijela, mmmmmmmm

Tom Ford, ajme dala bi mu odmah......samo steta kaj on nece :(

Vuk SaMOtNjaK
13-08-2005, 18:06
cure, preporuèio bih vam Rocca Sifredija --> on je jedan glumac u usponu...
ambiciozan, šarmantan, uporan i divlji... kaj kažete ?

a tek Chuck Norris ! nek samo jedna kaže da se ne pali na njega :shock:

Alanie
14-08-2005, 19:17
ja bi angelinu, nisam lezb, al da mogu izabrat jednu osobu, bilo kojeg tipa ili ženu, za jednu noæ, uzela bih nju.......mmmm

Romana
14-08-2005, 21:43
http://img128.imageshack.us/img128/3827/winter04shoesivory1pe.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/7603/winter04shoespink8pp.jpg

Gadne su mi ove jedne roze i jedne bijele, ostale su lijepe.

14-08-2005, 23:10
Keller iz oza!!!!!!!!!!!!

innominabilis
14-08-2005, 23:49
ja bi angelinu, nisam lezb, al da mogu izabrat jednu osobu, bilo kojeg tipa ili ženu, za jednu noæ, uzela bih nju.......mmmm
nyt je baš ovih dana imao iteresantan èlanak o tome. Svakako zanimljiva podudarnost.

Alanie
15-08-2005, 21:07
nyt je baš ovih dana imao iteresantan èlanak o tome. Svakako zanimljiva podudarnost.šteta što mi nije došao pod ruke pa nisam imala priliku škicnuti, tako da ne znam o èemu se radi

valkyra
15-08-2005, 21:35
Tom Ford......samo steta kaj on nece :(
Da, i ťto je gay, to ponekad zna biti problem :lol: Zato bi najbolje bilo da je Tom Ford tu da bude frend te ťije odjeÌu :lol: , a Jude Law da bude drugar bliskije kategorije :tng: Jude Law, da... Deèko je dobar glumac, mislim, khm, da... da, to sam zapravo htjela reÌi :mrgreen:

mala m
15-08-2005, 22:47
znam da je gay :( steta....e al ne bi se bunila da se druzim s onim crncem koji je glumio u CSI(onoj prvoj)....tip je super graden,ima predivne oci i bas mi je mmmmm :mrgreen:

Emer
18-08-2005, 13:50
baj d vej, mislim da gornjih par postova nema previťe veze s Şenskim kutkom, sem da je tema neko buljooko stvorenje za kojim iz meninepoznatih razloga luduju brucoťice prava nadalekoinaťiroko i piťu mu pjesme... pa, kao, to ima veze z Şenama. a, jok! to ima veze s podivljalim hormonima zakaťnjelog puberteta - ŽENE nemaju takvih problema. al, tko sam ja da osuðujem?

nego, je l' traju joť te rasprodaje? tek sam stigla u grad - a razvalila sam si veÌinu postola ljetos (od HODANJA, HODANJA molitÌu!) pa bih trebala kupit neke, da imam za hitne sluèajeve...
a zlo mi je viĹĄe od regularnih cijena....

Vuk SaMOtNjaK
23-08-2005, 03:31
našao sam par ovak lijepih èestitki ( za blagdane i to ) koje bi mogao slat svojoj curi pa vas molim za mišljenje :

"Priznajem, unijela si religiju u moj život. Prije tebe nisam vjerovao dapakao postoji."

"Jako mi je žao zbog svega što se desilo, naroèito ako se uzme u obzir da si preživjela."

"Oduvijek sam želio nekog tko æe me voljeti. Upoznao sam tebe im i predomislio sam se."

kak vam se èini ? meni su fenomenalne :qee:

Vuk SaMOtNjaK
24-08-2005, 01:57
ma mrak! oduševljena sam posve! :bonk:

ok, jednu od tih dobiš za Božiæ :mrgreen:

bOG
26-08-2005, 16:02
Sad jedno ozbiljno pitanje za cure.
(tko se nasmijao,duboko me povrijedio)

Kakvog bi decka htjeli imati?
Da malo pojasnim.
Ne govorim o karakteru (smijesan,inteligentan,smiren,vedar,otvoren)
Ne govorim o izgledu (boja kose i ociju,velicini,tezini i misicima,licu)

Govorim o stvarima koje se mogu nauciti.
(naravno da bi vas odgovor trebao biti daydreaming,ne nesto prakticno)

Koji faks?Da li samo jedan faks?Neko dodatno obrazovanje?
Koliko jezika stranih?Koje?Jezik gluhih?
Da svira instrumente?Koje i koliko?Da zna pjevati?Plesati?Sto sve?
Da se bavi nekim sportom?Kojim?Borilacke vjestine?
Da ima neki hobij?Koji?Madionicar?
Da puno cita?Sto?Dnevne novine?Knjige?
Da bude obavjesten politicki?Politicka opcija?
Religija?LIberalana uvjerenja?Konzervativna?
Da pise?Poeziju?Prozu?
Da bude posebno uljuden?(da uvijek trazi da plati,da se ponasa zasttitnicki ili da se ponasa prema vama kao emancipiranoj zeni kojoj je uvreda da se on brine za nju?
Da putuje ili nesto istrazuje?Sto?Gdje?
Slobodno dodajte jos nesto.

Naravno da su bitne karakterne osobine i kemija medu ljudima,ali ostavite to malo po strani.
Posto jako cijenim dame na forumu,molio bi da odgovore sto detaljnije,iskrenije i potpunije.
I da same nesto pokusaju dodati.
Sjetite se svoj mastanja.

Molio bi i cure koje imaju decke da odgovore.
Pogotovo one.
Mozda ce vas decko,ako ovo procita,dobiti jos veci poticaj za unaprijedenjem svog znanja,obrazovanja i ponasanja.

:profileright:

Unaprijed hvala...................ovo je bilo too much?

Romana
26-08-2005, 16:57

Ajmo rec' da je ovo bio ozbiljan post :mrgreen:

U tom slucaju bOZE, masta se upravo o karakteru i izgledu, a ne o prakticnim stvarima. Druga stvar je sto sam ja mastala o karakteru i izgledu pola sata u prvom srednje kad sam bila nesretno zaljubljena. Vise se ne masta, sad se zivi. I tada je jedini odgovor na pitanje -

- svog :luv:

merić
26-08-2005, 17:23
ja sam dosta vremana maťtala o tom nekom svom idealnom deèku, Şivotnom partneru i slièno....
razlog tomu je bilo neprestano kvocanje svih o tome kakav on mora biti
najuŞi opis je dao moj tata ''mora bit Hrvat, katolik, iz dobre obitelji, obrazovan ( ali nije to nuŞno ako je inaèe sposoabn u onom ťto radi) i ekonomski stabilan''
ovo je katolik i meni je bilo vaŞno, èisto zbog obreda vjenèanja
ovo s nacionalnosti mi nije bilo toliko vaĹžno, ali ipak sam nekako distancirana prema srbima i muslimanima, to je valjda posljedica rata
ovo obrazovan sam shvaÌala doslovno, pa sam s jedno vrijeme s visine odnosila prema ljudima koji imaju loťije ocjene od mene , idu u gore ťkole od mene ( znam, bila sam, blago reèeno, grozna)
ovo ''ekonomski stabilan i situiran'' tumaèila sam - BOGAT - i da, to mi je bilo najvaŞnije

znaèi, negdje do 15, 16 godine opis mog idalnog muťkarca bi je jednostavan ''bogat''
tako sam se zaljubljivala jedino u osobe koje su imale neke predispizicije da to postanu; u one koje su dobro uèili, dobro igralni nogomet, dobro pjevali....
posljedica toga je da mi se cijelu osnovnu sviðao jedan te isti mali koji je imao te osobine, i susjed koji je bio dosta stariji od mene ( 5 godina) dobro uèio ( ali sam se razièarala kad mi je rekao da je 4.srednje proťao s 4)i dobro igrao nogomet, on mi je bio simpatija valjda do 4.osnovne, kasnije uzor ťto se ťkole tièe,a kad mi je spomenuo onu 4 nije viťe bio ni to
sada ovaj prvi studira ekonomiju, nogomet trenira viĹĄe rekreativno, pjeva kad se napije
a ovaj susjed se oĹženio prije koji 2 mjeseca
igra u napadu Varteksa veĂŚ 2,3 sezone
mislim da je dao èak tri gola ove sezone
s kojih 16 godina poèela sam se zaljubljivatu ljude koji su mi ljiepi i dragi ( prekasno) ali osjeÌale su se posljedice ovih prethodnih stavova
inaèe, kad sam napokon stupila u vezu, bez obzira na to ispunjava li mi deèko to sve, èisto da vidim mogu li ja bit s nekim u koga nisam zaljubljena, tko mi nije toliko lijep i tako to. istina, nakon malo vremena sam se zaljubila i zavoljela ga, i to ne zato ťto je ispunajavao te neke moje nebulozne i èudne uvjete nego jer sam se jednostavno lijepo osjeÌala s njim

i sad je stvarno glupo odgovarati na ova pitanja jer viĹĄe nema ni uvjeta ni Ĺželja
meni je moj deèko savrťen

Spygirl
26-08-2005, 17:26
Sad jedno ozbiljno pitanje za cure.
(tko se nasmijao,duboko me povrijedio)

Da malo pojasnim.
Ne govorim o karakteru (smijesan,inteligentan,smiren,vedar,otvoren)
Ne govorim o izgledu (boja kose i ociju,velicini,tezini i misicima,licu)

Govorim o stvarima koje se mogu nauciti.
(naravno da bi vas odgovor trebao biti daydreaming,ne nesto prakticno)

Da pise?Poeziju?Prozu?
Da bude posebno uljuden?(da uvijek trazi da plati,da se ponasa zasttitnicki ili da se ponasa prema vama kao emancipiranoj zeni kojoj je uvreda da se on brine za nju?

Naravno da su bitne karakterne osobine i kemija medu ljudima,ali ostavite to malo po strani.
Posto jako cijenim dame na forumu,molio bi da odgovore sto detaljnije,iskrenije i potpunije.
I da same nesto pokusaju dodati.

Molio bi i cure koje imaju decke da odgovore.
Pogotovo one.
Mozda ce vas decko,ako ovo procita,dobiti jos veci poticaj za unaprijedenjem svog znanja,obrazovanja i ponasanja.

:profileright:

Unaprijed hvala...................ovo je bilo too much?

Evo, kad bih bas morala birati :mrgreen:

Faks...hmmm, recimo medicina, dovoljan jedan faks

Barem jos jedan osim engleskog, nije bitno koji, recimo jezik plemena Zulu :mrgreen:

Instrumente...ne...plesati da, tango, samba, rumba, valcer itd. u toj mjeri da me ne polomi ako se kojim sluèajem naðemo u situaciji koja zahtjeva takvo plesanje :lol:

Sport obavezno i to po moguænosti neke borilaèke vještine :twisted:

Hobi? Hmm, poželjno. Recimo alpinizam ili ronjenje...

Ne treba puuno èitati, a i ne vidim kako bi stigao s obzirom da je doktor koji se u slobodno vrijeme trenira ninjiutsu i planinari :mrgreen: :mrgreen: a da ne spominjem da me u meðuvremenu vodi na plesnjake :mrgreen:

Politièko opredjeljenje nije bitno, zapravo poželjno je da smo razlièitog politièkog opredjeljenja tako da mu mogu u lice sasut sve što mislim o njegovoj stranci :wink:

Religija poželjno kompatibilna ako veæ ne ista, znaèi da se barem vjerujemo u istog Boga, a ne da on vjeruje da su nas na zemlju naselili svemirci :cyclopsani:

Poeziju ne, al bi mogao izmeðu planinarenja i spašavanja života napisat neki bestseller, tek tolko kad odem u Algoritam da se mogu hvalit :mrgreen:

Uljudan umjereno, znaèi kad vidi da mi se tu veèer baš i ne da samoj otvarat vrata da to uèini on. Znaèi mora èitat misli.

Mogao bi otputovat s vremenom na vrijeme, primjerice da u srcu Amazone pronaðe lijek za rak...onak, u ljetne mjesece baš kad bi trebala s frendicama na more... :mrgreen:

Eto, Bože, ak se još neèeg sjetiš samo pitaj, ja sam uvijek spremna za daydreaming :mrgreen: :mrgreen:

Tighelia
26-08-2005, 17:55
bOG: Koji faks?
Tighelia: Pravo. :mrgreen: A arhitektura mi je uvijek isto bila zakon fax za deèke.

bOG: Da li samo jedan faks?
Tighelia: Da! Ne volim preambiciozne tipove, osjeĂŚala bih se useless uz takav primjerak. :P

bOG: Neko dodatno obrazovanje?
Tighelia: Ne nuĹžno.

bOG: Koliko jezika stranih?
Tighelia: Bar jedan.

bOG: Koje?
Tighelia: Engleski bi trebao znati, to je osnov. Za drugo manje-viĹĄe... Jako mi se sviĂ°a francuski.

bOG: Jezik gluhih?
Tighelia: Ma i Morseovku. :mrgreen:

bOG: Da svira instrumente?
Tighelia: Nije na odmet, da.

bOG: Koje i koliko?
Tighelia: Uvijek su mi se, uz klavir, sviĂ°ali bubnjevi.

bOG: Da zna pjevati?
Tighelia: E, to volim. I volim da tip ima lijep, dubok, muĹĄki glas.

bOG: Plesati?
Tighelia: Ne nuĹžno, jer ni ja baĹĄ ne znam. :P

bOG: Da se bavi nekim sportom?
Tighelia: Definitivno ne. Sportaťi me ne privlaèe jer ni sama nisam sportski tip.

bOG: Kojim?
Tighelia: Ajd, priznajem da su plivaèi super graðeni. :)

bOG: Borilacke vjestine?
Tighelia: No way! Ne volim agresivne tipove!

bOG: Da ima neki hobij?
Tighelia: Super je da se neèim bavi ako stigne. Pogotovo ako ima neki umjetnièki i kreativan hobi.

bOG: Koji?
Tighelia: Npr. crtanje, slikanje, fotografija...

bOG: Madionicar?
Tighelia: Not really. :mrgreen:

bOG: Da puno cita?
Tighelia: Da dovoljno èita.

bOG: Sto?
Tighelia: Klasike knjiĹževnosti, poeziju, psiholoĹĄku i filozofsku graĂ°u.

bOG: Dnevne novine?
Tighelia: MoĹže i ne mora.

bOG: Knjige?
Tighelia: Da.

bOG: Da bude obavjesten politicki?
Tighelia: Pa, trebao bi biti, da.

bOG: Politicka opcija?
Tighelia: Hm, eh... Joker! :mrgreen: Ma, u principu, ako dobro zastupa svoja stajaliĹĄta i ima dobre argumente, to nije ni bitno.

bOG: Religija?
Tighelia: Je njegova stvar. Bitno da je spiritualan i ne-isprazan.

bOG: Liberalna uvjerenja? Konzervativna?
Tighelia: Eh, sad. Ovisi u èemu... Nije dobro biti ni prekonzervativan, ni preliberalan uvijek.

bOG: Da pise?
Tighelia: E, to bi bio samo plus.

bOG: Poeziju? Prozu?
Tighelia: Oboje je super. Pogotovo refleksivna poezija.

bOG: Da bude posebno uljuden?
Tighelia: OboŞavam pristojne deèke i to me uvijek privuèe. Naravno, uvijek skuŞim glumljenu pristojnost.
A ťto se tièe èaťÌenja, sve je to stvar dogovora. Tipu ne bi smjelo biti poniŞenje da mu ja platim neťto, a isto tako ni obratno.

bOG: Da putuje ili nesto istrazuje? Sto? Gdje?
Tighelia: Volim kad osobu zanimaju zemlje i kulture. Voljela bih da ga fasciniraju Pariz i Firenza i da voli i cijeni umjetnost. Da sa mnom satima ĹĄeta po Louvreu ili istraĹžuje tajne egipatskih piramida.

I, da... Moj se dragi prilièno dobro 'poklopio' sa svim ovim odgovorima.

doli
26-08-2005, 21:06

kakav faks,sto gluplji to bolje da mu cijelim zivot bacam pred nos kak sam pametna i uspjesna

bit ce dovoljno da zna hrvatski

nije bitno instrumenti al stvarno volim tipove koji imaju ritma..

borilacke vjestine ne jer ja zelim biti pobijediti u fightu...po mogucnosti da je zgoljav...da nema misice...i da ima puzljicu...al da je mrsav....

da,kako udovoljiti doli...

novine,vjesnik

da..lijevica al da se razlikujemo u nekim sitnicama i da se onda koljemo oko toga

religija je ne vazna ak je njemu nevazno to kaj sam ja ateist,liberalna uvjerenja
Da pise?Poeziju?Prozu?

definitvno ne

nesto izmedu

no je....a ja bum doma kukala....

na pitanja koja za mene nemaju veze s vezom a jos manje s mojim odabirom partnera su odgovorena sarkazmom...zabrinuli bi se kad bi znali koja su to..... :mrgreen:

Starfish
26-08-2005, 21:38
E, bOžeeeeeeeee
najprije idem po bijelu kavu, pa æemo onda....

....

Koji faks? Samo da nije ekonomija! :mrgreen: :mrgreen: Ekonomisti su mi tako štukasti. Ako baš moram izabrat fakultete - onda...neki tehnièki. Super su mi tipovi koji se kuže u struju, strojeve i sl. Ono - da zna popravit sve živo, i da mi usput objašnjava: evo, ovo ti je elektromotor 2689454Hz, napon 257524V.... :luv:
Iako mi na pravnici u zadnje vrijeme nisu mrski....( :? )

Da li samo jedan faks?Neko dodatno obrazovanje?
Ma, dosta je jedan fakultet. Ma, može i bez fakulteta.
Važno je da se osjeæa ugodno i da voli posao koji radi.

Da zna engleski. Tek toliko da može pratiti filmove bez titlova i da razumije lyricse pjesama. Ako æemo bit perverzno zahtjevni - mora mi znat šaputat na neogrèkom. :)

Åto se pjevanja i glasa tièe - palim se na basove. Åto dublje, to bolje. Ples je veæ druga stvar. Ne oèekujem Patrica Swazy-a, al oèekujem da tip zna barem dvokorak. To je vjerojatno posljedica 500 svadbi na kojima sam bila i hrpe tipova koji mrgudno sjede za stolom jer su daleko precool da bi se uopæe družili s prisutnim seljacima... Daklem - mora znat dobro plesati i simultano pjevati sve Zeèiæeve, Pejakoviæeve, Åkorine i BeÅ¡liæe hitove. Opæenito, imam teoriju da se o muÅ¡karcu puno može saznati iz naèina na koji pleÅ¡e. I hlaèe na crtu mu moraju dobro stajati. Ako u kojem sluèaju obavlja ulogu nosaèa barjaka - da je zna odigrati sa stilom. :luv: :luv:

Definitivno ne borilaèke vještine. Takvi su mi tipovi malo sirovi. I definitivno ne teratna-frikovi koji gnjave s tim kolko su podigli u benèu preko zime. Ma šta me briga...

Maðionièar? :D :D :D :D :D kako ti je to palo na pamet?
Sad je meni palo napamet - da skuplja slièice s nogometašima. Ne pitaj kako mi je to palo na pamet. Inaèe - bilo bi super da prati nogomet, ali da ne voli klaðenje. :luv:

To je veæ utopija, ali bilo bi mi super da voli èitati. Dnevne novine obavezno. Super su mi tipovi koji zadubljenu bulje u dnevne novine. Volim èitati novine u paru i onda komentirat. Ne volim tipove koji èitaju horoskope u jutarnjem, 24sata i koji daju 27kn za Klik svaki mjesec.

Koja god da je politièka opcija - da ne bude preekstreman u izražavanju svojih stavova. Može - desni centar! :mrgreen:

Bilo bi lijepo da je religiozan. Åto se tièe uvjerenja - na nekim podruèjima cjenim konzervativna uvjerenja, na nekim liberalna...

Da pise?Poeziju?Prozu?
Ako nije apsolutno genijalan u pisanju - bolje ne.

Da bude posebno uljuden?(da uvijek trazi da plati,da se ponasa
zasttitnicki ili da se ponasa prema vama kao emancipiranoj zeni kojoj je uvreda da se on brine za nju?)
Ja nisam emancipirana, pa ni ne oèekujem da se prema meni tako ponaša. Pristojsnost me definitivno obara s nogu (ako poslije ne padne u vodu zbog toga što je tip u biti manijak...:roll:). Plaæanje je druga stvar - tu sve treba podijeliti. Ne volim da mi tipovi plaæaju piæe, jer to onda raða neku obvezu s moje strane. Onda moraš biti pristojna prema njima, razgovarati, smiješiti se itd. Samo onima do kojih mi je stvarno stalo dopuštam da me èaste! :mrgreen: :mrgreen:

Ako veæ putuje, da putuje samnom. I da voli gledat kamenje, stajat u redu za muzeje i radit sliène jadne turistièke stvari koje tipovi mrze.

Za kraj - važno je da nije hipersenzibilni i alergièni na sve živo i da nije izbirljivi kod hrane. Super mi je vidjet tipa koji jede s apetitom. I da vole kuæne ljubimce. I da se ne boje žohara, miševa i sliènih stvorenja. I da, ako veæ piju, moraju imat visoku toleranciju na alkohol. A ne da popijem isto ko i tip, pa da sam ujutro treznija od njega...Takvi odmah otpadaju....

(koji je ovo soulsearching bio... :mrgreen: )

Robierre de Cochon
26-08-2005, 22:33
pravo po mogucnosti - jer se samo pravnici meĂ°usobno kuĹže. hehe, ma zezam se, moze bilo sta - nije potrebna ni osnovna skola, a opet moze proci i dvostruka diploma s doktoratom.
a hebiga...ako ne znas bar engleski, nemamo o cemu pricati :lol:
pjeva, plese...sve je to super
nebitno
opet nebitno
po mogucnosti da ne cita dnevne novine, eventualno stranu stampu. kakav je to komad koji cita 24 sata - bljuv.
istih pogleda na svijet. politika nebitna.
nebitno. pod uvjetom da ne trazi religiozne obrede i da postuje moj nihilizam.
Da pise?Poeziju?Prozu?
moze
bez suvisnih manira
puno putovanja - otvorenost za nove stvari
ups...ovo je za idealne decke....ajde nek bude za cure :lol:

lubilu
26-08-2005, 22:34
sve ovisi, druzim se i znam dosta ljudi koji su isli u strukovne skole, nisu upisali faks i sad rade, a dugo sam bila zaljubljena u jednog 'takvog' decka. danas smo samo super frendovi, ali uvijek ce biti 'bolna tocka'. jednostavno je dovoljno zreo i dovoljno upucen u zivot da se ta razlika ne primijeti toliko. razlika postoji i nikne tu i tamo, ali nikada mi nije smetala.
no, recimo da je pozeljnije da smo na istom obrazovnom nivou. nije previse bitno koji faks, al opet recimo da ne bih decka isla traziti na teologiji :wink:

engleski se vec uzima pod normalno, a pored toga....hm... spanjolski/portugalski/talijanski (nesto od toga, nisu sva tri za uvjet!). mozda cisto zato sto mene jako interesiraju ti jezici...

bilo kakva zanimacija necime osim onim obveznim je, isto tako, uvijek pozeljna.
ako bi svirao instrument onda bubnjevi i gitara (iako mi je to svejedno, al dobro).
pjevanje...ne patim na to.
plesanje...lijepo je kad te decko iznenadi plesnim koracima i kad sve to skupa u stvari i ima ritma! to bi bio recimo plus.

heh..i sport je uvijek plus. al rekreativno. kad se nesto ozbiljno trenira, onda treninzi ne ostavlju puno energije za curu.... dakle...ono...umjereno :mrgreen:

hobi... fotografija, snimanje.. i ja volim takve stvari, pa bi se tu nasli nekako.
madionicar....zvuci zanimljivo...

ne mora gutati sve dnevne novine i beletristiku, al ono... da bude informiran. opca kultura neka sto se tice toga. da ne napravi gadljivu facu na spomen rijeci 'knjiga', tipa: 'fuuuj, sto je to? ista stvar je i sa kazalistem. iako rijetko idem, volim pogledati predstavu. ne bih voljela da ima stav 'ja sam bio u kazalistu ko' mali i kazaliste je fuuj.'

meni su ove stvari nekako prilicno povezane i jedna vodi u drugu.
mora biti politicki obavijesten (opca kultura stvari).
politicku opciju nekako, bar kod nas, slijedi i odredjeno religijsko uvjerenje , tako da je, sto se toga tice, pozeljnije da smo tu negdje...'na istoj strani'. u skladu sa time (opet, kod nas) su, najcesce i uvjerenja. a to definitivno liberalna. ne bih trpila da mi decko kaze: fuj, kako mozes gledati gej filmove i ici na queer festivale.. i tako to...

Da pise?Poeziju?Prozu?
pa, ovisi kakvu poeziju i kakvu prozu. neke ljigave pizdarije koje bi trebale biti ultra romanticne ne bih bas gledala sa divljenjem. al ako pise nesto dobro, zasto ne?
sad filozofiram/serem, to mi, zapravo, nije bitno. :bonk:

da ne bude seljacina. da zna kada treba biti, a kada ne treba biti posebno uljudjen. ali da pri tome nikada ne ode u niti jednu od krajnosti. netko je dobro rekao, da cita misli.

e, to da! to mora voljeti. obozavam putovati, dakle, ili si sa mnom negdje daleko u svijetu/u pripizidni/samo na sljemenu, cisto da se maknes iz grada ili nisi sa mnom!
ne shvacam i ne podnosim stavove tipa: 'zasto ici pljugati u amsterdam, ako mozes i doma.' to mi je zatucano.

mora voljeti gledati filmove i ici u kino. tjedno pogledam bar dva/tri filma, tako da je to neizbjezno! i obozavam kino. ---> gledati film u kinu, gledati film!!!

i da, postoji netko tko to sve, bar kod mene, vise ili manje uspjesno zadovoljava.... dakle, sve u svemu, ja sam mirna (bar za neko vrijeme). :luv:

Alanie
26-08-2005, 22:48
željela bih deèka koji bi me privukao svojom cjelokupnom pojavom, dakle, kako se kaže, cijelim svojim biæem (izgledom, koji ne mora odgovarati nekim standardima ljepote, ali mora meni biti sexy; i što je još važnije svojom osobnosti, dakle kombinacijom nauèenih i steèenih osobina)

*faks definitivno, jedan je dovoljan, nije bitno koji, ali ne npr. promet (nemam ništa protiv tog faksa, al ono..)
*jedan svakako, a što više to bolje; volim ljude od kojih mogu nešto nauèit
*ne mora biti virtuoz, voljela bih da zna svirati gitaru jer obožavam zvuk gitare u toploj ljetnoj noæi, na plaži, pod zvjezdanim nebom, a ako još i zapjeva nešto namjenjeno samo meni....
*neka fizièka aktivnost je poželjna, makar samo rekreativno. sviða mi se kad se deèki brinu o svom izgledu, kad njeguju svoje tijelo (pritom ne mislim na šminkere ili metriæe)
*da bude obaviješten o aktualnostima i posjeduje odreðeni stupanj opæe kulture; jer volim razgovarati, polemizirati, fantazirati
*da ima svoj stav, ne bude prekonzervativan jer me to ubija u pojam
*religija nije toliko bitna, ali svjetonazori da budu liberalni svakako
*da ima osjeæaj kako se postaviti u odreðenom trenutku, da poštuje kao ženu i doživljava me kao ravnopravnu sebi u svemu, ali da me zagrli kad sam tužna, da bude uz mene, da se uz njega osjeæam sigurno
*da se ne boji novog i nepoznatog. želja mi je proputovati svijet, upoznavati nove ljude i krajeve, ali ne bih htjela to èiniti sama

teđi
27-08-2005, 10:16
Kakvog bih decka ja htjela imati...
*...to je definitivno samo iluzija.Kod svog idealnog deèka nebi mi bilo toliko bitno dali ima diplomu ili ne ako je ekonomski dooooobro situiran. Ali da ne bude onak pravi snob... ne volim bať snobove i njihovo snobovsko ponaťanje.
*Bilo bi poŞeljno da prièa francuski pa da i mene usput nauèi... oboŞavam francuski a nemam ga vremena nauèit.
*Sviranje gitare dobro bi mu doĹĄlo u prilog, pa da mi pokraj kamina svira neke njeĹžne melodije.
*Ĺto se tièe sporta ne treba se bavit nikojim sportom, ALI voljela bih da me vodi na sve moguĂŚe nogometne utakmice po Hrvatskoj i vani, da obilazimo sva europska i svjetska prvenstva.
*Samo jedan hobij bi mi bio dovoljan a to je da zna jako jako jako dobro masirat i da me masira kad god to ja poĹželim.
*Èitat bi trebao veèernji/jutarnji (da bude obavjeťten o dogaðajima kod nas i vani) + moju poeziju i da mu se moja poezija sviða, i da mi usput bude inspiracija svojim postojanjem i svojim ponaťanjem.
*Mora biti kulturan u normalnim granicama, nije bitno tko Ìe platiti kad ionako on plaÌa moje kartice oa mogu onda i ja platit neki izlazak i slièno.
*Mora me razumjeti, sluĹĄati, voljeti, podrĹžavati u onome ĹĄto ja radima, dolaziti na moje nastupe, ispunjavati moje hirove, samo mene voljeti, super se slagati s mojim frendovima i frendicama, moĹže biti ljubomoran u odreĂ°enim granicama (tek toliko da znam da mu je stvarno stalo do mene).

...a ťto se tièe izgleda.... visok, crna kosa,... i to je valjda to.
[/b]

valkyra
27-08-2005, 17:43
Idealni deèko, hm... to ne postoji, ali ťto bi bilo fino :mrgreen: : arhitekt ili FER.ovac s kornjaèom na trbuhu i atletskim ostatkom :mrgreen: Znaèi, ne mora imati ni smisla za humor :lol: Medicinari ne, znam ih podosta i ako je to lijeènièka buduÌnost Hrvatske, bolje nam je da krknemo odmah èim se razbolimo :lol:

acid
27-08-2005, 21:06
Poťto sam zakljuèila da bOG- ov upitnik nisam uzela dovoljno ozbiljno, odluèila sam se malo detaljnije pozabaviti miťlju o tome, pa nudim nove odgovore.

+samo jedan faks je dovoljan, ali ne smeta ako su dva, nebitno koji faks+

+jedan je dovoljan, bilo koji, ali super bi bilo kad bi to bio taljanski ili francuski+

+lijepo je kad netko pokriva toliko podruèja, ali meni osobno nije vaŞno ni da zna svirati, ni pjevati, a ni plesati. MoŞda je simpatièno ako nema sluha, a trudi se+

+Da, dobro je da se bavi sportom. Snowboarderi su mi seksi. Borilaèke vjeťtine- samo taekwandoe dolazi u obzir. ostalo mi se ne sviða. MoŞda tenis, golf, plivanje, neťto ekstremno. Kad bolje razmislim, skoro svaki sport dolazi u obzir+

+da, i to ne neki dosadan tipa skupljanje neèeg, nego neťto ťto ukljuèuje malo viťe mozga+

+ne mora puno èitati,ali bi trebao biti informiran+

+da zna poneťto o aktualnim politièkim temama, ali ne da je fanatik+

+u religijskom pogledu trebali bismo se slagati, dakle, poĹželjno je da je ateist, a ako nije ateist, neka mi ne prigovara zbog toga; uvjerenja liberalna+

Da pise?Poeziju?Prozu?
+bolje je da se zna govorno izraĹžavati+

+zaťtitnièki raspoloŞen kad to meni treba; pristojan, da bať ne pljuje po ulici i ne psuje ko koèijať+

+da, mora Ĺželjeti putovati i to voljeti jer je to meni bitno; ne bi se slagali da moram putovati sama+

+PoĹželjno je da dobro kuha, da zna peĂŚi roĹĄtilj, da zna kositi travu i obavljati kuĂŚne i okokuĂŚne poslove. I da moĹže podnositi moje hirove ( ako to ne moĹže, uzalud mu svo znanje ovoga svijeta :mrgreen: ) Trebao bi znati popravljati stvari i poĹželjno je da se razumije u kompove.

Emer
27-08-2005, 21:39
prema iskustvu i prièama znam da su medicinari sve, samo ne altruisti... al dobro, nije to sad kljuèno.

Gdin. Idealan mora biti...

muťkarac (ne, nije smijeťno) - neÌu plaèipizde (c) -sorry, ekipa- i mekuťce: muťko mora bit muťko, zaťtitnik. nemam niťta protiv otvaranja vrata i pridrŞavanja stolca - al ne uz prenemaganje, nego, ono, "muťki".
Gdin. Idealni nije idealan zato ĹĄto pleĹĄe, nego zato ĹĄto kad pleĹĄe ON je taj koji preuzima inicijativu i vodi.

siguran u sebe i ambiciozan - nemam problema s pruĹžanjem podrĹĄke, ali on treba imati cilj u Ĺživotu, iĂŚi nekamo - bar u generalnom smjeru prema gore.

na ti s engleskim i bar joť nekim jezikom - "nesvjetski" jezici su moŞda za dlaku atraktivniji... npr. irski, keltski (ak se ne varam, ta dva se razlikuju?), norveťki, brazilski znakovni jezik, rwa, kaike, ili da èita npr. klinasto pismo, moŞe i egipatske hijeroglife... da tu upiťem i viťe programske?

potencijal za dobrog oca - navodno je znanstveno dokazano da Şene traŞe muŞeve sliène svojim oèevima... a sad vi recite kaj hoÌete... iskreno, ja se raspadam na likove koje mogu zamisliti u ulozi oca... daklem, dovoljno zrele za taj posao (Şal mi je, al balavca ne bum pustila u svoj krevet!)

obrazovan - ne volim pravnike, a ni ekonomiste (loĹĄa osobna i manje osobna iskustva :mrgreen: ) al kaj znaĹĄ... joĹĄ stignem promijenit miĹĄljenje (generalizacije i nisu dobre, iako su u veĂŚini sluèajeva toène) - draĹži su mi "tehnièki fakulteti: FER, graĂ°evina, arhitektura, dizajn... ma, nisu filozofi loĹĄi, al su veĂŚinom premekani za moj ukus... daklem, nije èak ni toliko bitno ĹTO i DA LI UOPÆE ĹĄtudira, koliko je bitno da je lik inteligentan, da se zna i Ĺželi razgovarati o svemu... daklem, da ima nekog pojma o pojmu o trenutnoj situaciji u iraku i palestini/izraelu; razlikuje LCD od LAN-a te poznaje zakon gravitacije (stvarno ne traĹžim puno); moĹže nabrojat bar 20 zemalja èlanica EU; ima neko miĹĄljenje o eutanaziji i abortusu (mrzim neodluène); da razlikuje dobro vino od loĹĄeg i da voli èitati - svaĹĄta, a ne samo struènu literaturu. i da povremeno o neèem zna viĹĄe od mene. ali da ne bude kreten i umiĹĄljen zbog toga i ne nabija mi to na nos! (Ĺželim uèiti - od svakoga... dosadno je biti najpametniji, ne?)

sa smislom za ritam i dobrom kondicijom - primjena èega, dakako nije ogranièena samo na plesni podij! :wink: ma, nije potrebno da pjeva, (iako sviranje nekog instrumenta moŞe biti izuzetno sexy... mmm), sam piťe pjesme... zapravo, ponekad je bolje da samo gleda - ali da oboje znamo da ako se poŞeli ukljuèiti, to i moŞe... a i lijepo je da drŞi do sebe - a kondicija je pokazatelj brige za vlastito tijelo...

samostalan - dakle, sam si opegla veť, ne pregladni kad mene nema da mu skuham ruèak (ko da bi to radila i da jesam doma!) i èak uponekad donese doruèak u krevet/skuha veèeru za dvoje...

ajme, jesam ga nadrobila (blagoreèeno)... a rekoh sama sebi: neÌu dugo.

IN ĹORT:

ako ste i uspjeli proèitati ovo gore, poanta je da Gdin. Idealni ne postoji - a Şene vole muťkarce koji su potpuni i bez neke Şene pod rukom - ali ipak ih Şele i spremni su im pokloniti dovoljno paŞnje i "vremena u rasporedu".
Ĺžene vole biti tetoĹĄene i noĹĄene kao kap vode na dlanu. svaka koja kaĹže suprotno, laĹže.
:wink:

valkyra
27-08-2005, 22:22
prema iskustvu i prièama znam da su medicinari sve, samo ne altruisti... al dobro, nije to sad kljuèno.
:wink:

A ja sam rekla da jesu? :scr:

:mrgreen:

mala m
27-08-2005, 22:37
prvo mi se mora fizicki svidit,ono da ima razbarusenu kosicu,lijep osmjeh, a sto se tice karaktera,da nije ustogljen,zadrt....neki normalni tip

a super je da zavrsi neki fax tipa arhiteturu ili stomatologiju ili da je doktor....makar su oni poprilicene kurve,ali su tako slatki u onim kutama :tng:

ma engleski,moze znat i jos koji pa da mi pomogne kad sam u shopingu,pa objasni teti prodavacici kaj ocu

ne,ne, ne...ovo s pjevanjem me izluduje,ali da zan plesat to je uvijek mrak

kick-boxing ili tak nesto....to mi je totalno super(znam jednog kao totalni macho tip,opak,boksom se bavi, a zapravo je takva maza,totalno sweet)

to mi je svejedno

da

svejedno koje ej je vjere,makar bi bilo dobro da je moje,i da nije neki vjerski fanatik

Da pise?Poeziju?Prozu?
ne, ne , ne

u nekim granicama, ne volim kad mi se previse ugada

da putuje al da i ja idem s njim, bilo gdje

da ne slusa marilin mansona on mi je totalno oduran, da me ne tlaci i da nije ljubomoran i to je to

Jimmy
27-08-2005, 23:02
Nemojte se previťe uŞivljavati u te maťtarije, razoèarat Ìete se u pravom Şivotu. Budite sretne ako je dobar i paŞljiv prema vama i da moŞe svojoj obitelji osigurati pristojan Şivot.

doli
27-08-2005, 23:50
Nemojte se previše uživljavati u te maštarije, razoèarat æete se u pravom životu. Budite sretne ako je dobar i pažljiv prema vama i da može svojoj obitelji osigurati pristojan život.

da tata...... :roll:

Robierre de Cochon
28-08-2005, 00:20
A hebo vas! Sve bi neke sportase s kornjacama koji su ujedno poeticni, sviraju gitaru uz logorsku vatricu, skacu da bi primakli stolicu ili otvorili vrata... Pa ko ce mene uzet?! :cry:

acid
28-08-2005, 00:32
A hebo vas! Sve bi neke sportase s kornjacama koji su ujedno poeticni, sviraju gitaru uz logorsku vatricu, skacu da bi primakli stolicu ili otvorili vrata... Pa ko ce mene uzet?! :cry:
Pa valjda i ti imaĹĄ ĹĄtogod za ponuditi.

doli
28-08-2005, 00:34
Pa valjda i ti imaš štogod za ponuditi.

pizdu materinu....aaaaaaaaaaaaaaaaaa...oprostite na ovom al morala sam... :mrgreen:

fat drummer
28-08-2005, 12:43
preimenujmo topic u- slobodni sastavak na temu: kako izgleda moj savrseni decko

evo i da ja pridonesem
kako izgleda moj savrseni decko...
iako, ono, nisam peder i to sve, pace imam curu (koja je btw savrsena iako ja nisam znao to kad sam ju upoznao jer nisam imao poduzi spisak na kojem je pisalo: mora moc bacit kladivo bar 17,59)
daklem moj savrseni decko, da ga imam, bi pobrisao ovaj topic i zastitio me od bljezgaranja. aperentli, kao fat je nezreo i ine gluposti a svi ovi opisi me neobicno podsjecaju na opise idealnih deckiju iz leksikona kad smo bili 7 osnovne.... joj mora moc pojest kuglicu sladoleda za 13 sekundi, al opet da se ne zamusa
moj idealni decko bi sam svojim atletskim tijelom i intelektom leonarda da vincija te svirackim umijecem erica claptona svaki dan stvaro ugodnu atmosferu u kojoj bi ja, nakon sto sam se najeo gumenih bombona mogao mirno zaspat dok bi on citao liriku na opskurnom starogrckom narjecju. kada bih se probudio otkrio bih da je moj idealni decko, naslikao moj portret tako vjerodostojan da sam posmislio da je fotografija i izrezbario prekrasnu skultpuru jednoroga
dakako, u tom trenu bi upale 34 ninje koje bi moj idealni decko lako onesposobio jerbo je majstor 78 noznih i 96 rucnih tehnika od kojih je neke i sam izmislio i borba 34:1 mu predstavlja laksi trening
dajem 1000 kuna za snjeskin opis idealnog decka.... :shock:

merić
28-08-2005, 14:15

neka koja ne Şeli sportaťe s kornjaèama koji su ujedno poeticni, sviraju gitaru uz logorsku vatricu, skacu da bi primakli stolicu ili otvorili vrata...
i koja nema deèka koji veÌ nije takav
evo, npr, moja sestra ima neki totalno èudan ukus, pa mrzi ove s gore navedenim osobinama :mrgreen:

fat drummer
28-08-2005, 14:37
znaci seka voli skembaste tipove koji kocijase, imaju fobiju od logorskih vatrica i slusaju eksperimentalnu glazbu... vrlo slicno robiju, ko da ga gledam u tom opisu. jednom dok su neki ljudi palili prijavnice (ne urednistvo pravokutnika) bas je robi to vidio i pobjegao jer ga je taj pirofest podsjetio na logorsku vatricu koje se boji kao sto je i razvidno.. pri tome je psovao i razbijao gitaru obliznjem ulicnom sviracu...
prekraĹĄno!

merić
28-08-2005, 14:46
znaci seka voli skembaste tipove koji kocijase, imaju fobiju od logorskih vatrica i slusaju eksperimentalnu glazbu... vrlo slicno robiju, ko da ga gledam u tom opisu. jednom dok su neki ljudi palili prijavnice (ne urednistvo pravokutnika) bas je robi to vidio i pobjegao jer ga je taj pirofest podsjetio na logorsku vatricu koje se boji kao sto je i razvidno.. pri tome je psovao i razbijao gitaru obliznjem ulicnom sviracu...
prekraĹĄno!

joj da! upravo takve! sad joj samo moram reĂŚi da takav postoji! :wink:

malimrav85
28-08-2005, 16:40
znaci seka voli skembaste tipove koji kocijase, imaju fobiju od logorskih vatrica i slusaju eksperimentalnu glazbu...

MoĹžda neki vatrogasac od 150kg iz Indije? Pakistan moĹžda?

teđi
29-08-2005, 10:09
ne uĹživljavamo se previĹĄe u ova opisivanja... ali malo maĹĄtanja pored ovog faxa nikome ne ĹĄkodi!!!

Mo
29-08-2005, 15:20
ah zene, zene, zene, zene, zene...

Zene.... :mrgreen:

Emer
29-08-2005, 15:46
ah zene, zene, zene, zene, zene...

Zene.... :mrgreen:

i pederi... pardon - muĹĄkarci koji vole druge muĹĄkarce...

teđi
29-08-2005, 17:22
ah Ĺžene, ĹĄta bi vi bez Ĺžena???

acid
02-09-2005, 17:07
Zna li netko ĹĄto ĂŚe se nositi ove jeseni i zime? Nisam baĹĄ neki modni freak, ali baĹĄ se pitam.

mala m
02-09-2005, 21:00
ja vidla u jutarnjem jucer da je moderna, smeda,crna kosa (dakle moram maknut plave pramenove :cry: ), nikako french manicure(to nemam pa se ne moram s tim zamarat),samo crveni lak, velike torbe (to kupila u onom ilegalu,imaju predivnih torbi a nisu pretjerano skupe),nikako male fuksaste tako pisu oni i sve je u smedo rozim tonovima....dakle ja pod hitno moram u shoping,kupit te smedo-roze krpice :mrgreen:
e da i sjetila sam se nikako spicaste cipele (takve em nikad nisu ni veselile), moraju biti tupaste i naravno smede

malimrav85
02-09-2005, 21:21
TO! TO! TO!
JoĹĄ samo da polakiram nokte i totalno sam in! Ah,Ĺživot je dobar kad si in i cool. :P

Vuk SaMOtNjaK
03-09-2005, 03:02
vidim, moje lijepe ženske, da ste zbunjene oko tog kako privuæi muškarca mijenjajuæi modove oblaèenja
sad æu ja vama reæ kaj najviše pali kod muškarca pa me zato gledaj

ideal-tip žene -->

obuæa : mokasine, nebrušene ( Walker style )

odjeæa : --> bijele èarape
--> ružièaste najlonke
--> ogromne gaæe ( Bridget Jones style )
--> hlaèe na štrafte
--> majca sa Å¡to dubljim dekolteom
--> znojnici na svakoj ruci ( min 3 )
--> ogroman sombrero na glavi

ostale moguænosti koje popravljaju ukupan dojam :
- nedepilirane noge
- par dredova na glavi
- osmijeg od uha do uha
- booty shake

acid
03-09-2005, 15:50
Da, da, mi inaèe pratimo ťto se nosi ( u biti, ja ne pratim, to mi ide na Şivce ) samo zato da bi muťkom rodu zavrtjele glavom. Uf! Mislim, tko to uopÌe radi? :?

acid
03-09-2005, 15:52
Inaèe, sretna sam ťto viťe ťpièoke nisu u modi jer mi je to odvratno. Pfuj! Ali, kod nas to ne pali, mi kasnimo koju godinu za trendovima. Ali roza i smeða boja su fina kombinacija. Samo, ako cijeli grad bude poplavljen uniformiranim trebicama u rozo- smeðim kombinacijama, bljuvat Ìu.

Romana
03-09-2005, 17:55
Zna li netko ĹĄto ĂŚe se nositi ove jeseni i zime?

Crno i smedje. To je sve sto sam zapamtila :mrgreen: E da, i navodno pokusavaju vratiti mrkva hlace, ali tu informaciju jos uvijek pokusavam potisnuti jer je prestrasna.

Uglavnom, evo nesto sto bih ja nosila ove jeseni i zime -
http://img364.imageshack.us/img364/9718/gap01c3qn.jpg
(izbacila bi krzno)
http://www2.victoriassecret.com/images/prodpri/V248811_RCH12.jpg
http://www.asos.com/images/prods/CWOCJ4039/image1l.JPG

Romana
03-09-2005, 17:58
vidim, moje lijepe Şenske, da ste zbunjene oko tog kako privuÌi muťkarca mijenjajuÌi modove oblaèenja
sad ĂŚu ja vama reĂŚ kaj najviĹĄe pali kod muĹĄkarca

Vuce, zene se vec desecima godina ne oblace iz primarne svrhe da se svide muskarcu. Tak da ono, kasnis sa forom :mrgreen:

acid
03-09-2005, 18:09
Uglavnom, evo nesto sto bih ja nosila ove jeseni i zime

Odlièan sako!

Tighelia
03-09-2005, 19:04
A po svemu sudeĂŚi ja ĂŚu biti out ove sezone... :D Meni je to sve nekako preozbiljno. Volim puno boje - tirkiznu, zelenu, bijelu... Volim baggy-pants, lance, bedĹževe, lude male torbice (ne trpim velike torbe)... Ne volim baĹĄ previĹĄe tamne stvari. :? I sakoiĂŚi, tupaste cipelice i takav stil mi ne stoji nikako!
A crveni lak na noktima mi je naprosto horroroidan. Sad je u mom svijetu 'in' srebrnkasti! :D
Za frizuru me boli tuki :mrgreen: jer ionako uvijek furam jednu te istu dugu kosu! :P Ma taman posla da se joĹĄ idem i ĹĄiĹĄati kako je moderno! :? :exc:
Ustvari, furam neki svoj Ă°ir, jer stvari koje kupim uvijek upotpunjujem nekim detaljima da to izgleda bar koliko-toliko originalno.

Romana
03-09-2005, 20:07
S obzirom da volim torbe, evo par koje su meni :luv:

http://img86.imageshack.us/img86/7977/torba07as.jpghttp://img34.imageshack.us/img34/7664/torba14vt.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/4351/torba75jj.jpghttp://img34.imageshack.us/img34/2816/torba99lr.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/3209/torba30cc.jpg

acid
03-09-2005, 20:48
horroroidan
Koja super rijeè! :)
Romana, sviĂ°a mi se ova roza YSL. :)

Romana
03-09-2005, 21:40
Mene jedino smeta ovaj logo na njoj, to mi je nekak seljacki. Kao, vidi mene ja furam YSL. Ali kako ja u dogledno vrijeme ionako necu nositi nista YSLovo onda niti nema problema :mrgreen:

Inace ja volim pogledati dizajnerske stvari, cisto da vidim hoce li mi se nesto svidjeti. A kakvih samo tamo ima horora, stvarno odvratnih stvari koje ne bi stavila na sebe ni kad idem po kruh u pola 8 ujutro :mrgreen:

mala m
04-09-2005, 14:16
E da, i navodno pokusavaju vratiti mrkva hlace, ali tu informaciju jos uvijek pokusavam potisnuti jer je prestrasna.

:shock: fuj,fuj,fuj,fuj :shock: to nema sanse da obucem, fuj

Tighelia
09-09-2005, 19:59
Nevezano uz modu i ostalo, ali ovo bih definitivno htjela imati... MoĹžda dobiti od nekog na poklon... :D
http://www.blacksheepglass.co.uk/images/bat+witch_glasses.jpg
Za èuvanje zimnice... :luv:
http://www.blacksheepglass.co.uk/images/Fairy_jar.jpg
Žena fenomenalno oslikava staklo! :thm: Nekad sam se i ja tim bavila, moŞda bih trebala ponvono poèeti...
Za Robierrea...
http://www.blacksheepglass.co.uk/images/Pig_jar.jpg

malimrav85
29-09-2005, 00:21
Ne Ĺželim glupe komentare... Ok,znam da ĂŚe ih biti ali suzdrĹžite se...
Di mogu kupit crvene èarape za haltere? :oops: Ne za sebe (barem ne joť... :oops: ) Kupio sam dragoj haltere za BoŞiÌ proťli ali èarape nisam uspio nigdje naÌi. Proťao sam cijeli grad... Neki savjet,neťto...
Potipis:Oèajni? :mrgreen:

ultraviolet
29-09-2005, 00:40
dragi oèajni,
jesi li probao u sex shopu?

Woodstock
29-09-2005, 00:53
E da, želim kupit novèanik! Ima tko kakav prijedlog gdje da se uputim?!
Znam da novèanika ima svugdje ali ja želim negdje gdje je veeeeeliiik izbor a to je....... Daaaaa??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ThunderBoy
29-09-2005, 16:13
http://i7.photobucket.com/albums/y269/W ... /pirat.gif (http://i7.photobucket.com/albums/y269/WELA/AVATAR/pirat.gif)

mala buba
29-09-2005, 18:39
Di mogu kupit crvene èarape za haltere? :oops:

LOL ma kakv sex shop, odi u onaj ducan carapama u jurisicevoj, bilo koji palmers, polzelu (recimo imas u importane galeriji, najvisi kat, tamo imaju svega), jadran carape...i trazi carape za haltere. inace bi mogao zavrsiti sa samostojecima a to ne valja za haltere ;)

malimrav85
29-09-2005, 20:53
LOL ma kakv sex shop, odi u onaj ducan carapama u jurisicevoj, bilo koji palmers, polzelu (recimo imas u importane galeriji, najvisi kat, tamo imaju svega), jadran carape...i trazi carape za haltere. inace bi mogao zavrsiti sa samostojecima a to ne valja za haltere ;)
Bio sam u juriťiÌevoj, palmersu u ilici i importaneu, u jadranu... Proťao sam cijeli grad!!! Na kraju sam i kupio samostojeÌe i onda sam shvatio da to neÌe iÌi... Kupio sam haltere u onom duÌanu u GunduliÌevoj (blizu Ilice,di im je uvijek neťto u izlogu, The Body se zove mislim) i oni nisu imali. To ne kuŞim, pa jebemu ako prodajete haltere i tak i dobro naplatite pa onda moŞete i èarape imat valjda???

lily
29-09-2005, 23:50
E moĹžda u onoj intimmissimi ne znam tocno kak se piĹĄe.... :? nazalost koliko ja znam imas je sam u king crossu pa ono...al oni imaju dosta tak sexy stvari pa bi oni fakat mogli imat :thm:

malimrav85
29-09-2005, 23:53
Hvala curke. Ako se koja sluèajno naðe u nekom duèanu u skorije vrijeme slobodno pitajte da li ima...
Tx. :thm:

Woodstock
30-09-2005, 01:20
E da, želim kupit novèanik! Ima tko kakav prijedlog gdje da se uputim?!
Znam da novèanika ima svugdje ali ja želim negdje gdje je veeeeeliiik izbor a to je....... Daaaaa??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Muski ili zenski?Ako kupujes za dragoga Å¡trumfni jednog u camela,ispod nebodera na trgu,prava koza ,nepoderiv,ali je malo skup (360kn mislim).

Pitam za sebe! :mrgreen: Novèanik mi se je pretvorio u baèvicu i postao je opæa sramota a moj ukus pogodit je, ukratko, jako teško pa želim negdje gdje je velik izbor...

Snoopy
02-10-2005, 18:37
Di mogu kupit crvene èarape za haltere? :oops: Ne za sebe (barem ne joť... :oops: ) Kupio sam dragoj haltere za BoŞiÌ proťli ali èarape nisam uspio nigdje naÌi. Proťao sam cijeli grad... Neki savjet,neťto...
Potipis:Oèajni? :mrgreen:

Hej mrave! Crvene èarapice nadjene u Kaptolu (kod "Palmers"-a), juèer vidjene u izlogu! :shock:

Trk po njih dok ih nisu prodali... :wink:

malimrav85
03-10-2005, 12:58
Hvala!!! :thm: :mrgreen:

malimrav85
03-10-2005, 23:44
Hej mrave! Crvene èarapice nadjene u Kaptolu (kod "Palmers"-a), juèer vidjene u izlogu! :shock:
Da Bog ti se cura ne deplirala od gleŞnja na gore neznalice jedna! To su samostojeÌe èarape!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Iťao sam pjeťke do gore od Trga!!!
Kaj je najgore crvenih èarapa za haltere nema nigdej,ali fakat nigdje. Palmers,Lisca,Jadran,Polzela...
:cry:

mala buba
03-10-2005, 23:53
a i u coquette-u(ili kako se vec zove onaj malo fetishisticki ducan u importane galeriji) si probao?
ako da, mogao bi razmisliti o promjeni boje... ili narucivanju preko neta.

malimrav85
03-10-2005, 23:58
Promjena boje nije opcija jer postoji cijeli komplet veÌ osim fakin èarapa. On-line i nije loťa ideja...

Leyla
06-10-2005, 00:07
Da Bog ti se cura ne deplirala od gležnja na gore neznalice jedna! To su samostojeæe èarape!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Išao sam pješke do gore od Trga!!!
Kaj je najgore crvenih èarapa za haltere nema nigdej,ali fakat nigdje. Palmers,Lisca,Jadran,Polzela...
:cry:
a da razmislis o mogucnosti stavljanja hatera na samostojece carape ?samo broj vece kupis- tako se nece jako cvrsto zaljepit na nogu a i bit ce duze pa ce se moc zakacit za haltere...
...ili da na cijeli komplet kupis polzeline carape svijetlo bijele boje, sve crveno bi moglo postici obrnut dojam od onog kojeg zelis a i jako je tesko naci nijansu koja je "prava" a ako se i malo razlikuje onda izgleda bljak....

sretno!!

malimrav85
06-10-2005, 00:18
Ljudi, hvala vam, ali iskreno hvala svima. BaĹĄ mi je simpa kaj su svi tak puni prijedloga,uputstava itd... :sun:
NaĂŚi ĂŚemo mi te haltere...
Stvarno se nadam se da profesori ovo ne èitaju i da nikad neÌe saznat ko sam. Iako,moŞda i oni imaju pokoji dobar savjet...

Snoopy
06-10-2005, 01:00
Da Bog ti se cura ne deplirala od gleĹžnja

Mrave, od crvene boje ti se neĹĄto pobrkalo u glavi :shock: :shock:
Pa nisam ja deèko!!!!! :evil:
Eto, hoĂŚeĹĄ pomoĂŚi, pa dobijeĹĄ po prstima! Grrrrrrrrfr...... :evil: :tng: :tng:

Woodstock
06-10-2005, 01:39
A nitko ne ferma mene i moju sramotu od novèanika?! :|

Danas sam u gradu vidjela jedan prelijepi crveni (obožavam crvenu boju) novèanik.. Ispunjava gotovo sve moje kriterije..ah... Mislim da je to bila ljubav na prvi pogled...
Ma, naæi æu ja bolji! (ovo zvuèi kao da prièam o muškarcima, hi, hi, hi :mrgreen: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :mrgreen: )

malimrav85
06-10-2005, 02:25
Mrave, od crvene boje ti se neĹĄto pobrkalo u glavi
Sorry,moja greška, MISLIO SAM DA CURE ZNAJU RAZLIKU IZMEÐU ÈARAPA ZA HALTERE I SAMOSTOJEÆIH ÈARAPA. :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ĺala mala! :thm:

Tighelia
17-11-2005, 04:12
I... Je li mrav na kraju naĹĄao haltere za svoju dragu? :)
Zapravo ovo postam samo da 'podignem' Ĺ˝K i nagnam forumaĹĄice da postaju ideje i prijedloge za zimsku garderobu! 8) Emer, lenny, acid...? Ĺta ćete nositi ove zime? Osim osmijeha, dakako (lame :p )!

Dark Lady
17-11-2005, 04:59
I stvori Bog zenu...
Kada je Bog kreirao zenu, dugo je radio. Jako, jako dugo.
Jednom od andjela to je bilo cudno pa se pojavio u njegovoj radionici i pitao:"Zasto se s njom bavis tako dugo?"
Bog je odgovorio: "Jesi li mozda vidio uputstva za sastavljanje? Mora bit vodootporna, ne smije biti od plastike, mora imati vise od 200 gibljivih dijelova, koje je moguce zamijeniti, njeno tijelo mora besprijekorno funkcionirati, cak i kad se hrani malim kolicinama hrane i pije samo dijetalno pice. Mora imati ugodnu vanjstinu koja ce se svidjeti svima, ali mora imati i toplu, njeznu i divnu dusu. Mora biti jaka i trpjeti sve nedace, biti stabilan stup podrske i meko rame za plakanje. Mora imati narucje u kojem mogu sjediti cak cetiri djeteta istovremeno. Njen poljubac mora ozdraviti sve, od raskrvavljenih koljena do slomljenog srca. I za sve navedene uloge, koje mora obaviti, ima - pogledaj u paket - samo dvije ruke"
Andjeo je zastao na tren u cudu, kada je cuo koje su sve funkcije napisane u uputi za sastavljanje i rekao: "Samo dvije ruke? I to pri standardnom modelu? To je previce posla za jedan dan, zavrsi to sutra"
"Ne, necu," protestirao je Bog, "sad sam vec tako blizu tome da zavrsim ovu kreaciju, koja mi je prirasla srcu, da se ne zelim zaustaviti. vec se zna sama ozdravljati i lako radi osamnaest sati na dan."
Andjeo se priblitio i dotaknuo zenu pa u cudu progovori "Ali Boze, napravio si ju tako meku"
"Zaista je meka", slozio se Bog, "no napravio sam ju istovremeno i cvrstom. Nemas pojma sto sve moze istrpiti i sto sve moze postici"
"Hoce li znati i misliti?" pitao je andjeo.
"Ne samo to", odgovorio je Bog, "znat ce procjenjivati i pregovarati, odlucivati i zauzimati se..."
Andjeo je u tom trenutku nesto opazio, podigao ruku i dotaknuo zenino lice.
"Ajoj, mislim, da pusta. Rekao sam ti da je to previse posla za jedan dan." izjavi pobjednosno andjeo.
"Nista ne propusta", razljutio se Bog i zagrmio "To je suza."
"Cemu suze?" upitao je andjeo.
Bog je odgovorio: "Suza je mogucnost, da izrazi svoje veselje, bolest, brigu, razocaranje, ljubav, osamljenost, zalost i ponos."
Andjeo je bio istinski ocaran: "Boze, ti si genije, na sve si mislio. To, sto si napravio, je postovanja i obozavanja vrijedno. Zena je cudo."
ZENE Znaju da poljubac i zagrljaj lijece slomljena srca. Donose veselje, ljubav i nadu, suosjecajne su i zive za ideale.
No, iako savrsen, Bogu se ipak potkrala greskica. Zene, naime, cesto zaboravljaju koliko zaista vrijede...
Pa da vas podsjetim

Re Leone
17-11-2005, 05:08
I stvori Bog zenu...
Kada je Bog kreirao zenu, dugo je radio. Jako, jako dugo.
Jednom od andjela to je bilo cudno pa se pojavio u njegovoj radionici i pitao:"Zasto se s njom bavis tako dugo?"
Bog je odgovorio: "Jesi li mozda vidio uputstva za sastavljanje? Mora bit vodootporna, ne smije biti od plastike, mora imati vise od 200 gibljivih dijelova, koje je moguce zamijeniti, njeno tijelo mora besprijekorno funkcionirati, cak i kad se hrani malim kolicinama hrane i pije samo dijetalno pice. Mora imati ugodnu vanjstinu koja ce se svidjeti svima, ali mora imati i toplu, njeznu i divnu dusu. Mora biti jaka i trpjeti sve nedace, biti stabilan stup podrske i meko rame za plakanje. Mora imati narucje u kojem mogu sjediti cak cetiri djeteta istovremeno. Njen poljubac mora ozdraviti sve, od raskrvavljenih koljena do slomljenog srca. I za sve navedene uloge, koje mora obaviti, ima - pogledaj u paket - samo dvije ruke"
Andjeo je zastao na tren u cudu, kada je cuo koje su sve funkcije napisane u uputi za sastavljanje i rekao: "Samo dvije ruke? I to pri standardnom modelu? To je previce posla za jedan dan, zavrsi to sutra"
"Ne, necu," protestirao je Bog, "sad sam vec tako blizu tome da zavrsim ovu kreaciju, koja mi je prirasla srcu, da se ne zelim zaustaviti. vec se zna sama ozdravljati i lako radi osamnaest sati na dan."
Andjeo se priblitio i dotaknuo zenu pa u cudu progovori "Ali Boze, napravio si ju tako meku"
"Zaista je meka", slozio se Bog, "no napravio sam ju istovremeno i cvrstom. Nemas pojma sto sve moze istrpiti i sto sve moze postici"
"Hoce li znati i misliti?" pitao je andjeo.
"Ne samo to", odgovorio je Bog, "znat ce procjenjivati i pregovarati, odlucivati i zauzimati se..."
Andjeo je u tom trenutku nesto opazio, podigao ruku i dotaknuo zenino lice.
"Ajoj, mislim, da pusta. Rekao sam ti da je to previse posla za jedan dan." izjavi pobjednosno andjeo.
"Nista ne propusta", razljutio se Bog i zagrmio "To je suza."
"Cemu suze?" upitao je andjeo.
Bog je odgovorio: "Suza je mogucnost, da izrazi svoje veselje, bolest, brigu, razocaranje, ljubav, osamljenost, zalost i ponos."
Andjeo je bio istinski ocaran: "Boze, ti si genije, na sve si mislio. To, sto si napravio, je postovanja i obozavanja vrijedno. Zena je cudo."
ZENE Znaju da poljubac i zagrljaj lijece slomljena srca. Donose veselje, ljubav i nadu, suosjecajne su i zive za ideale.
No, iako savrsen, Bogu se ipak potkrala greskica. Zene, naime, cesto zaboravljaju koliko zaista vrijede...
Pa da vas podsjetim

Ma...
meni isto drago šta san muško... [-o<

malimrav85
17-11-2005, 12:11
Ne, nije. Navodno ĂŚe dobit sad u 12. mjesecu, ako ne uzimam bijele. Nije najbolje rjeĹĄenje ali od boja bijela najviĹĄe paĹĄe sa crvenom. :-k

Murphy
17-11-2005, 12:17
Ne, nije. Navodno ĂŚe dobit sad u 12. mjesecu, ako ne uzimam bijele. Nije najbolje rjeĹĄenje ali od boja bijela najviĹĄe paĹĄe sa crvenom. :-k

Crna najbolje pase sa crvenom...moj savjet ;)

bluesman
17-11-2005, 16:04
I stvori Bog zenu...

samo bih napomenuo ako su muĹĄkarci svinje onda su Ĺžene stvorene od svinjskih rebrica

merić
17-11-2005, 19:10

jest da bijela paĹĄe dobro s crvenom, ali u kombenaciji s halterima moĹžda bi bolje pasala crna
probaj naÌi neke crne èarape, moŞda s nekim uzorkom, èipkcom i sl. po moguÌnosti da ti uzorci budu crvene boje :smt001

i, nije valjda da to treba bit boĹžiĂŚni poklon?
mamin komentar boŞiÌnog poklona mog deèka ''pa lijepa je, ali nije ti to trebao bať za boŞiÌ poklonit''' :smt003

malimrav85
17-11-2005, 23:07
Nije nije, kaj ti je? Bio je poklon za proťli BoŞiÌ! :D Sad veÌ godini dana traŞim èarape... Ali kupio sam joj i kalendar i joť neťto kao poklon koji je pokazala mami i tati... :-$

merić
18-11-2005, 15:08
Nije nije, kaj ti je? Bio je poklon za proťli BoŞiÌ! :D Sad veÌ godini dana traŞim èarape... Ali kupio sam joj i kalendar i joť neťto kao poklon koji je pokazala mami i tati... :-$

mudro, mudro ;)

Yuna
19-11-2005, 19:06
zimaaaaaaa je...a meni se nose Å¡tikle i suknjice........

:smt005

zašto su cipele tako skupe??
zašto je roba sve nekvalitetnija?
zašto smo tako siromašni??

:smt005 :smt005

liaison
20-11-2005, 00:55
Mene zima ne dira, nisim suknjice i stiklice bez obzira na sljivu! Imas ti njih za sva godisnja doba-kaj mogu kad volim da me gledaju kak sam zgodna:)

Yuna
20-11-2005, 14:11
a ima i za zimu, ali ja nemam takvih baš...
zato je nastavak mog posta kukanje kaj nemam para...
vidjela sam tak dobre èizme na štiklu i sad sam jadna jer oæu...

Dark Lady
21-11-2005, 00:43
e ja imam jos jedan problem vezano za stikle... osim financijskog tu e i fizicki - noga u gipsu. a tak bi si obukla neke lijepe cipelice, cizmice, bilo kaj na viiisssoooookuuuuu petu a necu moc tak skoro!!!!!!! buuuuuhuuuuuuu :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

i nemrem hodat po ducanima, razgledavat kaj ima...
pa dajte me malo informirajte, pliiiiiiiz!!! vise od mjesec dana nisam vidla butik, novu robu, cipele, sad vec cizme, kaputice... sanjarim...

acid
02-12-2005, 10:21
All I want for Christmas

http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20050608180039/www.sephora.com/assets/dyn/product/P109401/P109401_hero.jpg

lobotomija
12-12-2005, 11:47
evo da i ja postam neĹĄto u muĹĄkom io Ĺženskom kutku:
lakovi za nokte bi trebali biti besplatni i dijeliti s epo ulicama.
ne Ĺželim nikoga vrijeĂ°ati ali i muĹĄkarci i Ĺžene se uopĂŚe ne brinu z avoje nokte(pri tome ne mislim na gadljive ekstenzije i umjetne manikure i onaj french shit)
stoga taj nemar i sramotu pokriti lakovima , molim!eto na ĹĄto bi cure trebale troĹĄtiti: lakovi i sjenila , maskare.
odejĂŚa nije bitna a ni cipele...

acid
12-12-2005, 11:54
Stvarno je gadno vidjeti neuredne nokte na rukama. jedna moja prijateljica povremeno ima bljak nokte. I ponekad se hvali nekim tipovima koji su joj se upucavali. Pa da vidim takve nokte, da sam muťko, okrenula bih se isti èas. Ne mogu si zamisliti da bi me netko dirao rukama s takvim noktima. Bljak.

mala buba
12-12-2005, 18:47
najgore za vidjeti su izrasli umjetni nokti...kad cura stvai umjetne nokte, pa nakon nekog vremena joj prirodni izrastu i onda se vidi ona grba gdje pocinje umjetni nokat..brrrr.
zasto ljudi uopce stavljaju tu plastiku (ili sto to vec je, meni izgleda plasticno) na sebe? meni bi to bio prefreaky osjecaj

merić
12-12-2005, 20:37
najgore za vidjeti su izrasli umjetni nokti...kad cura stvai umjetne nokte, pa nakon nekog vremena joj prirodni izrastu i onda se vidi ona grba gdje pocinje umjetni nokat..brrrr.
zasto ljudi uopce stavljaju tu plastiku (ili sto to vec je, meni izgleda plasticno) na sebe? meni bi to bio prefreaky osjecaj

i meni je to fuj!
lijepi nokti ne moraju nuĹžno bit dugi!
vaĹžno je da su uredni i odrĹžavani
joj, a ja to govorim!
problem s mojim noktima je taj ĹĄto su mi jagodice visoke pa nokti uvijek izgledaju jako kratko
a, kako sam dugo nosila aparatic za zube joť mi uvijek nije iziťlo iz navike èaèkanje po zubima, pa povremeno pukne neki nokat
ali, odluèila sam ih pustiti i nema viťe toga èaèkanja :smt018

Snoopy
12-12-2005, 21:24
mali savjet za odrŞavanje lijepih noktiju i ruku: naveèer prije spavanja oprati ruke u toploj vodi i namazati kremom (nemojte ťtedjeti), navuèi pamuène rukavice i tako prespavati, ujutro je osjeèaj fantastièan.Tako odrŞavam svoje nokte i ruke naroèito kad je hladno vrijeme.Protiv umjetnih nemam niťta protiv tko voli, ali ja viťe volim prirodne i njegovane, ne traŞe puno vremena za odrŞavanje kad se navikneť i to ti postane mali ritual.Umjesto french manikure koristim bijelu olovku. :smt061 :smt001

Tighelia
13-12-2005, 02:20
Acid, vidim i ti patiť na ambalaŞu. Ja imam sto takvih boja sjenila ( :smt017 to je sjenilo, ako se ne varam...), ali nijedno nije u tako :smt050 ambalaŞici. I samo zbog toga bih ga htjela imati. Ali, OK, vjerujem da je i tekstura drugaèija, kvalitetnija... Ja kuŞim nijanse i razlike ťminke od proizvoda do proizvoda, dosta imam istanèan osjet za to.
A inaèe... Danas sam si kupila preslatke èarape - one koje imaju svaki prst odvojeno, crne su s lila slièicom i piťe na njima Think pink! :smt050 Prve èarape tog tipa u mom posjedu i mogu reÌi da sam zadovoljna funkcionalnoťÌu (moŞeť micati svaki prst nesmetano - weee), a stopalo bať smijeťno izgleda u njima! Zdepasto i fuzzy. :smt050
Pazarila sam i crne hulahopke na roze maèke i hipster-boxerice na pink pantera. Zadovoljna danaťnjim ulovom, morala se nagraditi za ispit! :smt001

13-12-2005, 02:23
Acid, vidim i ti patiĹĄ na ambalaĹžu. Ja imam sto takvih boja sjenila ( :smt017 to je sjenilo, ako se ne varam...), ali nijedno nije u tako :smt050 ambalaĹžici. I samo zbog toga bih ga htjela imati.

O, sunce ti tvoje kapitalistièko!
puj puj :smt003

Tighelia
13-12-2005, 02:32
O, sunce ti tvoje kapitalistièko!
puj puj :smt003
:smt053
Ontopic...
Danas sam lunjala po 'Accessorizeima'. E, tamo skoro da nema stvari koje ja ne bih htjela imati! :smt010 Srebrne i zelene torbice s draguljima, tirkizne ĹĄtras nauĹĄnice, mekani ĹĄalovi isprepleteni srebrnkastim nitima... Ah... :smt007

Molim Djeda Mraza da pod moj bor ove godine stavi...
http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20051114190036/www.sephora.com/assets/dyn/product/P125505/P125505_hero.jpg
Predivan set, apsolutno predivan! :smt007 Ova zelena je prefenomenalna boja. Kombinirala bih ju s ljubièastom, pa da vidiť psihodelije. :smt050

http://a1377.g.akamai.net/7/1377/5720/20030625180105/www.sephora.com/assets/dyn/product/P43602/P43602_hero.jpg
Sjaj za obraze... Adorable! :smt050

Taj Pout mi je super marka (sve besprijekorno od dizajna do boja, a vjerujem da ni kvaliteta ne izostaje), ono, baĹĄ rade proizvode kao da 'ciljaju' na mene! JoĹĄ da ima tog kod nas... TroĹĄila bih mala bogatstva na to... Hm, moĹžda bolje da nema. :smt001

lobotomija
13-12-2005, 11:08
mali savjet za odrŞavanje lijepih noktiju i ruku: naveèer prije spavanja oprati ruke u toploj vodi i namazati kremom (nemojte ťtedjeti), navuèi pamuène rukavice i tako prespavati, ujutro je osjeèaj fantastièan.Tako odrŞavam svoje nokte i ruke naroèito kad je hladno vrijeme.Protiv umjetnih nemam niťta protiv tko voli, ali ja viťe volim prirodne i njegovane, ne traŞe puno vremena za odrŞavanje kad se navikneť i to ti postane mali ritual.Umjesto french manikure koristim bijelu olovku. :smt061 :smt001
da se sloŞim u neèemu s tobom, u pravu si stavljanje umjetnih noktiju , zaťtitnog gela nije lijepo.
to samo dokazuje da si lijen i ne ĹželiĹĄ se brinuti z asvoje nokte i ruke.
gdje se najbolje vidi prolaz godina:na rukama i vratu-pa , drage i dragi moji malo bolje skrbiti o tome ĹĄto odlazi.....
p.s visoke jagodice , moje se spuĹĄtaju s godinama pa mi nokti izgledaju normalno a zapravo bi trebali biti veĂŚi....
zanť kako to èudno izgleda kada malo narastu-freaky!

leonisa
13-12-2005, 12:24
ja sam stavila gel za vjencanje (inace ima slabe nokte koji ne podnose biti dugi). pitala sam neke koji su to imali kak se to skida i jel unistava nokte? rekli su da ne i da nokti znaju cak ojacati....skida se sa "brusilicom" nes slicno ko kod zubara, naravno njeznije i za nokte :smt001
cujte moju tuznu pricu sada :smt009
bilo je odurno vrijeme i nije mi se islo u NZG gdje sam radila manikuru (inace, bila je odlicna- nisam ni ja fan, ali ova zenska fakat zna sta radi), nismo imali taj tjedan auto (a i ja nisam, kao ni vi, podnosila da se vidi taj prijelaz), pa sam otisla negdje blize- u beutty lab (kod hotela internacional, vukovarska/miramarska). salon je pun proizvoda najpoznatijih firmi za njegu noktiju, lica, tijela blablabla..
kad sam dosla veliki natpis "hvala sto ne kasnite" i one spike, ako cete otkazat, otkazite 24h prije da drugi zbog vas ne pate. e ja sam dosla 10 min. ranije i cekala 40 minuta!!! nitko nije htio skidat gel. i kad se jedna udostojila, uzela ona raspice i raspaj! ja ono: pa sta nemate "brusilicu??" neki saloni imaju, mi je nemamo. i raspa ona raspa, veli necu ti forsirat tako da cu ti lagani sloj ostaviti da ti se ne unisti nokat. prvi put to cujem, ali valjda zena zna. kad sam vidjela da je tri puta zaspala dok mi je raspala, zapitala sam se da li fakat zna, a kad mi je prokrvarila nokat od silnog raspanja, znala sam da ne zna! na prvoj ruci mi nije dovoljno skinula, a na drugoj sam na 4 prsta imala podljev, a na 5. i to malom, rupicu u sredini nokta iz koje je isla krv. zena ko da se nista ne dogadja- veli, eto ga. morate kupit onaj revitalajzing blabla i mazat svaki dan da vam se nokti oporave. ja joj pokazem nokte i zbunjeno je pogledam, a ona meni- tako mora biti. ja joj velim- a manikura? narucila sam se i na manikuru. pa necete me pustit doma totalno izgrebanih noktiju??? treba to ispolirat. ne, nokti su iziritirani, ne mogu. a u ostalom, niste zapisani za manikuru a ja ocu ici doma. vec sam rekla preko telefona da krecem. gledam je zbunjeno i ne odustajem. zgura mi kozicu, namaze mi ruke i veli- eto to je manikura. ja ono: molim- da, ja moram doma.
ode do druge i pita koliko mi treba naplatit za 2,5h raspanja i samo cujem "molim????samo????jesu oni normalni, moramo povisit cijene....." izadje i naplati 140kn.....nisam se htjela svadjat, samo sam htjea doci doma plakat i jest jer sam se tresla i bojala sam se za svoje zdravlje tako da sam progutala sve ono sto sam joj htjela sasut u lice. uz to sam morala uzet taj revitalajzing od 150kn i raspicu za meke i unistene nokte od 20 kn.
i dobila sam bon sa 10% popusta za nex manikuru!!! ma mars u picku materinu nesposobnu!!!! unistila si mi noikte do korjena!!! do pola su izrasli moji i bili su lijepi! sada....sada su popucali, dva izgledaju ko da ih je netko silovao, pukli sa strane, to se s vremenom moralo odrezati, ostali su jos izgrebani, imaju podljeve. onaj gel kojeg nije skinula sada lomi te nokte....mali prst nisam mogla ni mazat ni nista danima jer kiselina na zivac....a uuuuuuuuuuu!
sva sreca sto nikamo ne idem od kuce, a vani imam rukavice i sto mi u ovom periodu zivota nokti brze rastu.

uglavnom, ne ici tamo, nikad!
i dodatak- jebi se kucko koja jedino razmisljas kako je petak i kako oces doma dok (ne)radis svoj posao i spavas nad mojom rukom i dok te ja trzam da bi te razbudila....trebas dobit otkaz jer i jebeno turpijanje ti ne znas napraviti kak spada! dobro da ne vodis nuklearku! i homer simpson je sposobniji od tebe!!!

ok, ovo je dug post...proslo je od tada mj. dana, ali kao sto vidite...jos me grize...grize me svaki put kad pogledam svoje ruke!

lobotomija
13-12-2005, 13:21
prvo:izvrstan post
drugo:trebala si ostaviti nokte na miru,lice na miru, kosu na miru, zapravo niĹĄta od tog nije bitno.
moja stara se udala u vunenoj suknji, majici i ljubièastom kaputu od kuhane vune ali bila je nasmijeťena i sretna(to je bilo prije braka , sada je sav Şivot isisan iz nje, ako Ìeť se razvoditi , najbolje nakon 5 god , zadnja stanica 10 god braka dok te Şivot nije napustio...)
treĂŚe:zaĹĄto si progutala bijes, pa mgla si barem prijaviti ju njezinoj ĹĄefici!
èetvrto:vjenèanica je jako bitna ali uglavnom za cure koje nemaju univerzalnu graðu ap imsamo 3 moela od 1000 stoje dobro , pa moraju ih naÌi.
tebi, pretpostavljam dobro stoji svaka, ali ni to nije bitno.
peto:slaŞem se s deèkom/curom koji ej negdje postao da nokti koji su kratko odrezani ali uredni i njegovani isto izglefdaju predivno.s druge strane nokti Ìe biti slabi ako kuhať, pereť suðe zbog tople vode i vode opÌenito...
a ako ih i pustiĹĄ a oni nikakvi lak je kamuflaĹža.
leonisa, samo si trebala staviti tamnocrveni lak na svoje nokte ako si htjela da budu lijepi, manikura jr bezveze,
ali tamne lakove je sam Bog poslao.

Lara Car
13-12-2005, 13:45
u pravu si stavljanje umjetnih noktiju , zaĹĄtitnog gela nije lijepo.
to samo dokazuje da si lijen i ne ĹželiĹĄ se brinuti z asvoje nokte i ruke

Duťo, a kaj je sa nama koji imamo prirodno nekvalitetne nokte,pa nema ťanse da izgledaju lijepo i njegovano jer èim dodirnem vodu mi se rascvjetaju ko kupus :smt018 Mislim da se tu ne radi o lijenosti....

Starfish
13-12-2005, 14:48
-cut-
:shock: :shock:
horor...

gdje se najbolje vidi prolaz godina:na rukama i vratu-pa , drage i dragi moji malo bolje skrbiti o tome Å¡to odlazi.....
p.s visoke jagodice , moje se spuštaju s godinama pa mi nokti izgledaju normalno a zapravo bi trebali biti veæi....
zanš kako to èudno izgleda kada malo narastu-freaky!

:smt012 :smt012 :smt012

daklem da...mogla sam kvotat i neki drugi dio, al ovaj sam prvi našla u ovoj ruke-nokti raspravi....
Možda ja nemam frenè manikuru svaki dan niti su mi nokti 10 cm dugi...
Možda je to zato što sam nemarna.
Ili je možda zato što sa rukama ekšli radim nešto i ne služe mi samo da budu lijepe i njegovane...
Npr:
Gulim krumpire, kivije i mrkve.
Perem suðe i stružem skoreno mlijeko s posude za mlijeko.
Plijevim onaj sitni korov koji stalno raste kraj mojeg kaktusa (otkud svaki mjesec? otkud rasteš?!? otkud?!?), mijenjam zemlju ekipi afrièkih ljubièica i sl...
Niti imam motivacije, niti vremena za sve silne kupke, masaže ruku, njegovanje kutikula, 50 zaštitnih lakova, lijepljenje selotepa, cirkona i inih pizdarija po rožnatim izraslinama na vrhovima prstiju jerbo sve ode kvragu za dan.
Niti nalazim neku estetiku u ekstra dugim noktima i osjeæaju koji imam kad izrastu. Niti mogu spavat s pamuènim rukavicama natopljenim kremom (!?!). Niti mi se da pazit šta radim da mi nokat ne pukne niti organizirat karmine svaki puta kad se taj nesretni dogaðaj dogodi niti mi je najveæi problem u životu hoæu li s 80 imat jednako lijepe ruke ko Žuži Jelinek.
Ruke su mi najljepše su kad diraju lice koje volim...
(awwwwwwwwwwww)

Mislim, koga veseli, nek se bavi time ali ova Cosmopliten retorika mi ide na živce lagano...
I koji vrag su povišene jagodice?!?
*promatra prste*
*pokušava shvatiti*

lobotomija
13-12-2005, 14:51
nokti se cvjetaju zbog pogreĹĄnog raĹĄpanja izmeĂ°u ostalog
, i moji se cvjetaju .
zato veĂŚina muĹĄkih osoba ih nemilosdno reĹže do korijena.
normalno da je teťko s njima izaÌi na kaj ,ali svejdno tamni lak izgleda super i na nakogavnijim noktima dok gel i umjetni smao pojaèavaju odurnost ogavnosti!

leonisa
13-12-2005, 14:52
pa, jel to ono kad grizes nokte pol zivota pa se ono meso nesto nesto i onaj bijeli dio postane onakav i onakav?

lobotomija
13-12-2005, 14:58
ne morať odgrisrti pola nokt aili od malih nogu sijeÌi pola nokta jednom p aonda ti zauvijek ostanu kratki i takvog oblika pa ti s emeso nikada ne spusti(imam frendice s takvim) ili ako ih grizeť u pubetetu onda ti se jagodica spusti i izgleda kao da ih nikad nisi grizao i kao da su ti takvi oduvijek bili a zapravo ti je ruŞièasti dio nokta bio najmanje pola 0,3 cm veÌi!
e ovo zadnje je moj sluèaj.
i nije da su slabi nego jednostavno se listaju...
ma ne govorim ja o pretjeranoj njezi nego o laku.
briga me koliko j eruĹžan ali s lakom je lijep .
ne mora biti ni dugaèak ali bez laka hodati s iscvjetanim noktima i oťteÌenim je isto kao gledati bskuÌnika.
scv te napirtlane kokoĹĄke se nakite kao boĹžiĂŚna drvca a nokti hororac a sad im pade sjekira u med-manikura.
pa daju 150 kn za manikuru i misle da su tada tip top-sorry al nisu.

Starfish
13-12-2005, 15:00
da citiram Sparkza:

WTF?!?

:smt012

Lara Car
13-12-2005, 18:11
ma ne govorim ja o pretjeranoj njezi nego o laku.
briga me koliko j eruĹžan ali s lakom je lijep .
ne mora biti ni dugaèak ali bez laka hodati s iscvjetanim noktima i oťteÌenim je isto kao gledati bskuÌnika.

Duťo kad se nokat rascvjetava ZADNJE ťto treba napraviti jest namazati ga tamnim lakom,jer kad ti se nakon lakiranja poène listati (a to se dogodi vrlo brzo,isti dan,najèeťÌe),onda imať jedan vrlooooo ruŞan nokat na kojem se vidi da je komad nokta otpao i zajedno s njim i onaj lak....Jedino ak se tebi svidja onaj look nisam-mjesecima-lakirala-nokte-kaj-fali-ovom-koji-sam-stavila-prije ihaaa-vremena?!!!???

Jedini izlaz jest lakiranje,ali svijetlijim bojama,prozirni ili French (bez bijelog luka).

Govorim iz iskustva ŽENE KOJA LAKIRA NOKTE :smt003

lobotomija
13-12-2005, 19:48
govoreĂŚi iz iskustva nekog tko financira svoju kolekciju od 30 lakova koji se iznova kupuju svaka 2 mjeseca:moji sene listaju niĹĄta viĹĄe nego ĹĄto su se listali dok nisam lakirao nokte.

uostalom, duĹĄo svi tvrde da su prekrasni a ja znam kakvi su ispod laka.
acid daj ubaci opciju na lakove na poll.

leonisa
13-12-2005, 20:12
dodano...samo, svi smo vec glasali...

lobotomija
13-12-2005, 20:46
fuck!
ah, barem je navedeno...

acid
13-12-2005, 20:50
Acid, vidim i ti patiĹĄ na ambalaĹžu. Ja imam sto takvih boja sjenila ( :smt017 to je sjenilo, ako se ne varam...), ali nijedno nije u tako :smt050 ambalaĹžici.
Da, jako patim na ambalaŞu. I moj deèko s ebuni zbog toga. zato ťto ja neki proizvod redovito poŞelim zbog nice ambalaŞe, a ne zato jer mi stvarno treba.
A i ja oboĹžavam Pout proizvode. Naprosto su divni, od ambalaĹže do boja. :smt050 :smt049

Lara Car
16-12-2005, 16:08
Zna li itko neku dobru kemijsku èistionicu za koŞne odjevne predmete ?